ANTYCZNY RZYM z Gdańska hotel w centrum 4 dni

ANTYCZNY RZYM z Gdańska hotel w centrum 4 dni

ANTYCZNY RZYM z Gdańska hotel w centrum 4 dni
Producent:
mattur
Kod produktu:
199

cena od: 0.00 zł

Państwo: Włochy Region: Lazio Miasto: Rzym
Profil wyjazdu: Oferta objazdowa Transport: Samolot
Wyżywienie (opcje):śniadanie
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:Brak informacji
świadczenia:
przelot samolotem na trasie Gdańsk - Rzym - Gdańsk ; opłaty lotniskowe ; transfer lotnisko hotel ; opieka pilota ; 3 noclegi w hotelu *** ze śniadaniami; pok 2 osobowe z łazienkami ; ubezpieczenie KL, NNW i Bagażu ( kwota gwarancyjna KL do 10.000 Eur, NNW do 7.000 zł, bagaż do 800 zł )
Cena podstawowa
Osoba dorosła, Ubezpieczenie KL, NW i bagażu - Signal Iduna, Pokój 2-osobowy, Przelot : Gdańsk - Rzym, Przelot : Rzym - Gdańsk
Atrakcje:

PROGRAM:

Zapraszamy Państwa do Antycznego Rzymu w/g nowej formuły - z noclegiem w czterogwiazdkowym hotelu w pobliżu centrum Rzymu i niedaleko od Watykanu. Dogodna lokalizacja hotelu pozwoli Państwu delektować się "smakiem Wiecznego Miasta " zarówno w dzień jak i w nocy. Pilot towarzyszący grupie oraz miejscowi przewodnicy zrealizuja ciekawy program zwiedzania.

1 dzień
Zbiórka uczestników na lotnisku w Gdańsku. Po odprawie - przelot do Rzymu. Transfer busem do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.
2 dzień
Po śniadaniu przejazd do Rzymu .W samo południe spotkanie z Papieżem na Placu Św. Piotra (Anioł Pański - jeżeli Papież będzie w Rzymie). Pierwszym punktem zwiedzania jest Rzym barokowy: Plac Hiszpański wraz z Fontanną Baraccacia oraz znane z włoskich pokazów mody Schody Hiszpańskie. Następnie Plac di Trevi ze słynną bogato rzeźbioną fontanną; plac Navona, gdzie znajduje się symboliczna Fontanna Czterech Rzek. Dalej Campo di Fiori z pomnikiem Giordano Bruno. Po południu przejazd do bazyliki Santa Maria Maggiore oraz Św. Jana na Lateranie, a na koniec do bazyliki Św. Pawła za Murami. Wieczorem - czas wolny w centrum. Powrót do hotelu, nocleg.
3 dzień
Po śniadaniu przejazd na zwiedzanie Rzymu. Pierwszym punktem będzie Watykan - zwiedzanie bogatych zbiorów Muzeum Watykańskiego i Kaplicy Sykstyńskiej oraz Bazyliki Św. Piotra.Nastepnie nawiedzenie grobu Jana Pawła II.
Po południu Rzym antyczny: spacer po pozostałościach Forum Romanum, wejście na Capitol, przejście pod symbol miasta i historii - Colosseum oraz odwiedzenie pierwszego kościoła katolickiego w Rzymie - Panteonu. Czas wolny i wieczorny powrót do hotelu, nocleg.
4 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny. Przejazd na lotnisko, odprawa i przelot do Wrocławia.
HOTEL:

HOTEL ***
Proponujemy Państwu pobyt w 3-gwiazdkowych hotelach dogodnie położonych blisko centrum Rzymu . Wszystkie hotele gwarantują zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z łazienkami. Śniadania kontynentalne, serwowane są w hotelu.
UWAGI:

Cena nie obejmuje kosztu biletów wstępu, biletów komunikacji miejskiej i podmiejskiej w Rzymie podczas realizacji programu zwiedzania. Na program oraz transfer hotel - lotnisko należy przeznaczyć około 60 €. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.Pilot nie oprowadza grupy po wnętrzach muzeów.

ROZKŁAD LOTÓW:

Gdańsk - RZYM Ciampino 07:55 - 10:30
RZYM Ciampino - Gdańsk 11:20 - 13:35
Linia lotnicza : Centralwings
Aktualizacja 04.01.2007

UWAGA GODZINY PRZELOTÓW ORAZ LINIA LOTNICZA MOGĄ ULEC ZMIANIE
Zachęcamy do jak najwcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc oraz zmienne taryfy.
PROMOCJE:

PROMOCJA ŚWIATECZNA - ZNIŻKA ZA WCZESNĄ REZERWACJĘ - 100 ZŁ
Oferta aktualna do 31 .01.2007 - ilośc miejsc w promocji ograniczona.

INFORMACJE DODATKOWE:


PODCZAS REALIZACJI PROGRAMU OPIEKĘ NAD PAŃSTWEM SPRAWUJĄ NASI PILOCI KTÓRZY SWOIM DOŚWIADCZENIEM UATRAKCYJNIĄ PAŃSTWU POBYT!!! Spotkanie z pilotem nastąpi na lotnisku w Krakowie lub w Rzymie po przylocie.
Jeżeli przylot do Rzymu nastąpi w godzinach rannych, pierwszy dzień pobytu będzie jednocześnie pierwszym dniem realizacji programu.


Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe