ANTYCZNY RZYM z Warszawy hotel nad morzem 4 dni

ANTYCZNY RZYM z Warszawy hotel nad morzem 4 dni

ANTYCZNY RZYM z Warszawy hotel nad morzem 4 dni
Producent:
mattur
Kod produktu:
196

cena od: 0.00 zł

Państwo: Włochy Region: Lazio Miasto: Rzym
Profil wyjazdu: Oferta objazdowa Transport: Samolot
Wyżywienie (opcje):śniadanie, Obiadokolacje
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:Basen, Restauracja, Bar
świadczenia:
przelot samolotem na trasie Warszawa - Rzym - Warszawa ; opłaty lotniskowe ; transfer lotnisko - hotel ; opieka pilota ; 3 noclegi w hotelu *** z 2 posiłkami dziennie ; pok 2 osobowe z łazienkami ; ubezpieczenie KL, NNW i Bagażu ( kwota gwarancyjna KL do 10.000 Eur, NNW do 7.000 zł, bagaż do 800 zł )
Cena podstawowa
Osoba dorosła, Ubezpieczenie KL, NW i bagażu - Signal Iduna, Pokój 2-osobowy, Przelot : Warszawa - Rzym, Przelot : Rzym - Warszawa
Atrakcje:

PROGRAM:

Zapraszamy do Wiecznego Miasta. Proponujemy weekendowe wyjazdy w małych grupach co ułatwia podróż oraz pozawala na spokojne zwiedzanie miasta w kameralnej, rodzinnej atmosferze. Zapewniamy pobyt w hotelach "La Playa" i "Belvedere" ***, położonych w pięknej scenerii morza Tyrreńskiego, w niewielkiej odległości od Rzymu. Dogodny dojazd do centrum stolicy pozwoli na zrealizowanie ciekawego programu turystycznego w towarzystwie naszego pilota-przewodnika


1 dzień
Zbiórka uczestników na lotnisku w Warszawie . Po odprawie - przelot do Rzymu. Transfer busem do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.
2 dzień
Po śniadaniu przejazd na zwiedzania Rzymu. Pierwszym punktem będzie Watykan - zwiedzanie bogatych zbiorów Muzeum Watykańskiego i Kaplicy Sykstyńskiej oraz Bazyliki Św. Piotra.
Nastepnie nawiedzenie grobu Jana Pawła II.
Po południu Rzym antyczny: spacer po pozostałościach Forum Romanum, wejście na Capitol, przejście pod symbol miasta i historii - Colosseum oraz odwiedzenie pierwszego kościoła katolickiego w Rzymie - Panteonu. Czas wolny i wieczorny powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.
3 dzień
Po śniadaniu przejazd do Rzymu.W samo południe spotkanie z Papieżem na Placu Św. Piotra (Anioł Pański - jezeli Papież będzie w Rzymie). Pierwszym punktem zwiedzania jest Rzym barokowy: Plac Hiszpański wraz z Fontanną Baraccacia oraz znane z włoskich pokazów mody Schody Hiszpańskie. Następnie Plac di Trevi ze słynną bogato rzeźbioną fontanną; plac Navona, gdzie znajduje się symboliczna Fontanna Czterech Rzek, skomponowana wokół egipskiego obelisku. Dalej Campo di Fiori z pomnikiem Giordano Bruno. Po południu przejazd do bazyliki Santa Maria Maggiore oraz Św. Jana na Lateranie, a na koniec do bazyliki Św. Pawła za Murami. Wieczorem - czas wolny w centrum. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.
4 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na lotnisko, odprawa i przelot do kraju. Zakończenie wycieczki.

HOTEL:

HOTEL LA PLAYA / BELVEDERE***
Proponujemy Państwu pobyt w hotelach "La Playa" i "Belvedere" położonych w scenerii morza Tyrreńskiego w miejscowości Lido di Lavinio (ok. 45 km od Rzymu). Dogodny dojazd do centrum stolicy pozwala na zrealizowanie ciekawego programu turystycznego. Obydwa hotele usytuowane są przy piaszczystej plaży. Posiadają taras słoneczny z leżakami i parasolami, recepcję, bar, restaurację, salę telewizyjną. Wszystkie pokoje są z łazienkami (wanna/prysznic). Hotele oferują 2 posiłki dziennie: śniadania "wzmocnione" - bufet oraz obiadokolacje - 2 dania + deser.

UWAGI:

Cena nie obejmuje kosztu biletów wstępu, biletów komunikacji miejskiej i podmiejskiej w Rzymie podczas realizacji programu zwiedzania i transferów do hotelu, oraz napojów do obiadokolacji w hotelach w Lido di Lavinio. Na program oraz transfery należy przeznaczyć około 75 €.Kolejność zwiedzania moze ulec zmianie.Pilot nie oprowadza grupy po wnętrzach muzeów.

ROZKŁAD LOTÓW:


WARSZAWA Okęcie - RZYM
RZYM - WARSZAWA Okęcie
Linia lotnicza: Norwegian
Aktualizacja 05.01.2007

UWAGA GODZINY PRZELOTÓW ORAZ LINIA LOTNICZA MOGĄ ULEC ZMIANIE

Zachęcamy do jak najwcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc oraz zmienne taryfy.

PROMOCJE:

Promocja "S" - zabieramy solistów bez dopłaty, gwarantując dokwaterowanie do pokoju 2-osobowego.

PROMOCJA ŚWIATECZNA - ZNIŻKA ZA WCZESNĄ REZERWACJĘ - 100 ZŁ
Oferta aktualna do 31 .01.2007 - ilośc miejsc w promocji ograniczona

INFORMACJE DODATKOWE:

PODCZAS REALIZACJI PROGRAMU OPIEKĘ NAD PAŃSTWEM SPRAWUJĄ NASI PILOCI KTÓRZY SWOIM DOŚWIADCZENIEM UATRAKCYJNIĄ PAŃSTWU POBYT!!! Spotkanie z pilotem nastąpi na lotnisku w Warszawie lub w Rzymie po przylocie.
Jeżeli przylot do Rzymu nastąpi w godzinach porannych, pierwszy dzień pobytu będzie jednocześnie pierwszym dniem realizacji programu.


Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe