Bułgaria/Słoneczny Brzeg, hotel Rozalia***

Bułgaria/Słoneczny Brzeg, hotel Rozalia***

Bułgaria/Słoneczny Brzeg, hotel Rozalia***
Kod produktu:
3589

cena od: 1199.00 zł

Bułgaria hotel Rozalia*** HB

W ostatnich latach po kilkuletniej przerwie Bułgaria powróciła do łask polskich turystów. Po przemianach, jakie nastąpiły w naszym kraju na przełomie lat 80/90-tych wyruszyliśmy na podbój krajów śródziemnomorskich. Grecja, Hiszpania, Włochy, Tunezja czy Cypr w końcu znalazły się w zasięgu ręki, a Bułgaria, która w latach osiemdziesiątych była najchętniej odwiedzanym krajem, odeszła w cień.
Dziś na szczęście to się zmieniło. Staliśmy się wytrawnymi podróżnikami, którzy przy zakupie wczasów biorą pod uwagę dwa najważniejsze czynniki, od których zależy komfort wypoczynku, to jest cena i jakość. Jeśli zależy Państwu na tanim i szybkim transporcie, dobrym hotelu, niskich cenach, doskonałej pogodzie, pięknych, czystych piaszczystych plażach to Bułgaria będzie najtrafniejszym wyborem.

Wczasy w Bułgarii dla całej rodziny.

Udogodnienia w hotelu
  • Dwie_+_dzieckoDwie + dziecko
  • Dla_singliDla singli
  • KlimatyzacjaKlimatyzacja
  • Wczesna_rezerwacjaWczesna rezerwacja
Położenie
Rawda/Słoneczny Brzeg, 4,5 km od centrum Słonecznego Brzegu, 100 m od centrum Rawdy, gdzie znajduje się wiele sklepów i restauracji, 150 m od piaszczystej plaży. Odległość od lotniska 28 km, czas transferu ok. 30 min.
Hotel
Mały, rodzinny pensjonat dobudowany w roku 2004 do znanej od wielu lat restauracji Rozalia, znanej z wyśmienitej i taniej kuchni. Na ścianach hotelowej restauracji oraz w recepcji można podziwiać obrazy malowane przez właścicielkę hotelu. Część obrazów wystawiona jest na sprzedaż.
Na plaży leżaki i parasole dodatkowo płatne.

Pokoje
Dwuosobowe, trzyosobowe oraz komfortowe studio z jacuzzi na ostatnim piętrze z pięknym widokiem na morze i okolice (obowiązkowa dopłata). Wyposażenie - łazienka z prysznicem i WC, TV SAT, klimatyzacja indywidualna, balkon, lodówka, suszarka. Żelazko na każdym piętrze. Uwaga! Pensjonat posiada również pokoje jednoosobowe (bez balkonów i klimatyzacji).

Wyżywienie
HB-śniadania i obiadokolacje serwowane. Napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne.
Możliwości zakwaterowania
Pokoje dwuosobowe; Pokoje dwuosobowe + dziecko na dostawce; Pokoje dwuosobowe + osoba dorosła na dostawce; Pokoje jednoosobowe; Komfortowe studio(min i max dwie osoby dorosłe + dwójka dzieci na dostawkach)

Wycieczki fakultatywne
JACHT PIKNIK
Dostępna z: Słoneczny Brzeg - Rawda, Słoneczny Brzeg - Włas, Słoneczny Brzeg, Burgas, Neseber
Wypłynięcie z portu w Neseberze w godzinach rannych w miejsce, gdzie można się kąpać w morzu, nurkować i pływać pod nadzorem ratowników. Na pokładzie jachtu obiad - ryba z grilla, sałaty, napoje bezalkoholowe i piwo. Po południu odpłynięcie z morza do Słonecznego Brzegu na przystań. Turyści są przywożeni mikrobusami do portu w Neseberze i zabierani mikrobusami z przystani w Słonecznym Brzegu do hoteli.
35,00 EUR

NESEBER
Dostępna z: Słoneczny Brzeg - Rawda, Słoneczny Brzeg - Włas, Słoneczny Brzeg, Burgas, Neseber
Zwiedzanie pod opieką przewodnika, największej atrakcji turystycznej w tej części Bułgarii: starożytnej Mesambrii, miasta założonego w 510 r.p.n.e.
20,00 EUR

SOZOPOL- ROPOTAMO
Dostępna z: Słoneczny Brzeg - Rawda, Słoneczny Brzeg - Włas, Słoneczny Brzeg, Burgas, Neseber
Wycieczka do miasta - muzeum objętego programem ochrony UNESCO. Po zwiedzaniu miasta i obiedzie wyjazd do parku krajobrazowego Ropotamo. W drodze powrotnej godzinny postój w portowym mieście Burgas.
45,00 EUR

STAMBUŁ - 2 dni
Dostępna z: Słoneczny Brzeg - Rawda, Słoneczny Brzeg - Włas, Słoneczny Brzeg, Burgas, Neseber
Miasto o niepowtarzalnej atmosferze, umiejscowione na styku dwóch kontynentów. Zaledwie 6-7 godzin jazdy autobusem do Słonecznego Brzegu. Pierwszy dzień: wyjazd wczesnym rankiem, po przyjeździe na miejsce zwiedzanie Pałacu Topkapi - symbolu potęgi imperium osmańskiego. Następnie Błękitny Meczet zbudowany w latach 1606-1616, z którego w przeszłości ruszały karawany do Mekki, Hagia Sophia - przez wieki jeden z najważniejszych zabytków chrześcijaństwa oraz Hipodrom. Wieczorem czas wolny. Drugi dzień: rejs statkiem po Bosforze, podczas którego można podziwiać zarówno część azjatycką jak i europejską miasta. W programie zwiedzanie Pałacu Sułtanów oraz zakupy na Wielkim Bazarze, gdzie mieści się ok. 5000 sklepów! Powrót do Bułgarii w godzinach popołudniowych. Opcjonalne jest wykupienie jednodniowej wycieczki do Stambułu.
100,00 EUR

WIECZÓR BUŁGARSKI
Dostępna z: Słoneczny Brzeg - Rawda, Słoneczny Brzeg - Włas, Słoneczny Brzeg, Burgas, Neseber
Impreza integracyjna w oryginalnej restauracji na prawdziwej bułgarskiej wsi. Program artystyczny, prawdziwy bułgarski obiad i wino bez ograniczeń!
26,00 EUR

Cena zawiera: 7/14 noclegów, wyżywienie według oferty, przelot w obie strony, transfery, ubezpieczenie NNW i KL, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta
Ceny zawierają aktualnie obowiązujące rabaty first & last minute!!!

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe