Bułgaria Hotel Afrodite Palace

Bułgaria Hotel Afrodite Palace

Bułgaria Hotel Afrodite Palace
Kod produktu:
1301

Słoneczny Brzeg jest jednym z najpiękniejszych kąpielisk nadmorskich w Europie. Posiada przepiękną, około 10 km, piaszczystą plażę z ogromną liczbą atrakcji (windsurfi ng, centrum nurkowe, paralotnie, motorówki i wiele innych). Szerokość plaży miejscami sięga nawet 100 m. Kurort co roku przyciąga ogromne rzesze turystów z całego świata spragnionych słońca, zabawy i niskich cen. Miejscowość przez wielu uważana jest za konkurencję hiszpańskiego Lloret de Mar. Niezliczona ilość atrakcji (2 aquaparki, place zabaw, kluby i knajpki oraz infrastruktura plażowa) z pewnością zadowolą najbardziej wymagających turystów. Słoneczny brzeg jest miejscowością, której charakterystyczną cechą jest doskonała jakość bazy noclegowej. Niemal wszystkie budynki są nowe lub po kapitalnym remoncie. Słoneczny Brzeg, najpopularniejsza miejscowość wybrzeża bułgarskiego, sąsiadującego bezpośrednio z urokliwym i zabytkowym Neseberem. Te miasto-muzeum uchodzi za jedno z najpiękniejszych miast Bułgarii, dlatego pewnie wpisano je na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Wypoczywając w Słonecznym Brzegu warto tu przyjechać, by zobaczyć Neseber ?miasto 40 cerkwi?. Miasto zachwyca swoim położeniem ? na skalistym półwyspie połączonym z częścią kontynentalną wąskim przesmykiem szerokości 400 m.


wczasy 2012

Bułgaria słynie z piaszczystych plaż, wspaniałych krajobrazów, bogatego folkloru, interesującej historii, unikatowych zabytków kultury starożytnej i średniowiecznej oraz gościnności. Bułgarskie plaże położone na wybrzeżu Morza Czarnego są wyjątkowo czyste. Pełno tu też wypożyczalni sprzętu turystycznego, a warunki sprzyjają sportom wodnym takim jak: żeglarstwo, windsurfi ng i wiele innych.

Czas w Bułgarii Wjeżdżając do Bułgarii należy pamiętać, by przesunąć zegarek o jedną godzinę do przodu. Oznacza to, że gdy w Warszawie jest godzina 10:00, w Sofi i jest 11:00.

Mowa ciała W Bułgarii inaczej interpretowane są kiwnięcia głową. Machnięcie głową na ?tak?, w Bułgarii oznacza ?nie? i na odwrót. Trzeba pamiętać, by gesty głową nie były przyczyną nieporozumień między turystami a Bułgarami.

Klimat Bułgaria położona jest na Półwyspie Bałkańskim, gdzie teren jest bardzo górzysty. Na południu kraju rozciąga się łańcuch górski, który stanowi naturalną i klimatyczną granicę z Grecją. W Bułgarii widoczne są wpływy klimatu śródziemnomorskiego, choć nad większością kraju rozciąga się klimat kontynentalny. Oznacza to, że lato jest tu ciepłe i suche, zima natomiast ? mroźna. Kąpiele w Morzu Czarnym najprzyjemniejsze są od czerwca do końca września, kiedy temperatura wody wynosi około 23oC. Noce w Bułgarii są przyjemnie chłodne, a częste burze przynoszą rześkie powietrze. Zwiedzanie Bułgarii najlepiej zaplanować między majem a wrześniem. To właśnie w tym okresie można się cieszyć średnią temperaturą na poziomie około 22oC. W listopadzie w Bułgarii robi się już pochmurno, a w grudniu przychodzą mrozy. Szczyt sezonu turystycznego w Bułgarii przypada na lipiec i sierpień.

Co przywieźć z Bułgarii?

  • wino
  • olejek różany
  • przyprawę czubryca
  • ręcznie tkane obrusy i serwetki
  • rakiję


W cenie zapewniamy:
? zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z aneksem kuchennym,
? 9 noclegów,
? 9 śniadań,
? transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
? opieka rezydenta na miejscu.

Dodatkowo płatne obowiązkowo:
? ubezpieczenie KL, NW: 60 pln/os.,
? opłata lokalna: 10 euro/os. płatna w autokarze ( dzieci do lat 12 - brak wpłaty, 12-18 lat - 5euro/os.),
? dopłata paliwowa: 40 pln/os.

Dodatkowo płatne opcjonalnie:
? Kup Sobie Spokój: 80 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę ?Kup sobie spokój? nie podlega zwrotowi,
? ubezpieczenia KR: 3-4% od wartości imprezy,

Zakwaterowanie:


wczasy 2012


Afrodite Palace****

- bardzo ładny budynek oddany właśnie do użytku. Aparthotel oferuje pokoje 2 osobowe ulokowane na 4 poziomach. Wszystkie posiadają: balkony, lodówkę, TV i klimatyzjację. Do dyspozycji gości jest basen z leżakami, masażem i łożami z baldachimami. Aparthotel posiada również restaurację-lobby bar. Odległość do plaży 400m, odległość do centrum 600m, do supermarketu 400m. Odległość od siostrzanej Afrodyty II około 30 metrów. Istnieje możliwość dostawki dla dziecka do 12 lat.
Zapraszamy do obejrzenia filmu o hotelu w sekcji Filmy.

Wyżywienie:


W cenie zapewniamy 9 śniadań w formie bufetu, serwowanych w hotelowej restauracji.


Transport:


Transport autokarem trwa około 25 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię i Bułgarię. Przyjazd do Bułgarii w okolicach godziny 19:00. Wyjazd do Polski w okolicach godziny 22:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.


Program ramowy:

1 dzień- wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry.

2 dzień- przejazd przez Serbię, Bułgarię. Przyjazd do miejscowości Słoneczny Brzeg w okolicach godziny 19:00, zakwaterowanie. Zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.

3 -11 dzień- wypoczynek oraz wycieczki fakultatywne (opis wycieczek fakultatywnych na stronie opisowej kraju).

11 dzień - wykwaterowanie do godziny 10:00, czas wolny. Wyjazd do Polski w okolicach godziny 22:00.

12 dzień- przejazd przez Bułgarię, Serbię, Węgry, Słowację i Czechy.

13 dzień- przekroczenie granicy polskiej w godzinach nocnych.


Pięć powodów, dla których warto pojechać do Bułgarii!


1. Złote Plaże ? piaszczyste i skąpane w słońcu.
2. Wino ? cenione w całej Europie.
3. Morze Czarne ? spokojne, ciepłe, krystalicznie czyste.
4. Kultura ? kusi i zachwyca swoim pięknem i różnorodnością.
5. Hotele ? jedne z najlepszych w Europie.

Galeria produktu:

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe