Bułgaria Słoneczny Brzeg Afrodyta

Bułgaria Słoneczny Brzeg Afrodyta

Bułgaria Słoneczny Brzeg Afrodyta
Kod produktu:
1092

 

Bułgaria to hit europejskich wakacji! To znakomita odpowiedź na rosnące w oczach koszta pobytu w najbardziej znanych i najpopularniejszych kurortach! To właśnie tu jadą Ci, którym znudziły się plaże Hiszpanii i Włoch. Znajdziecie tu wszystko co niezbędne jest zaliczyć wyjazd na urlop za udany! Piękne krajobrazy, świetnie przygotowane kąpieliska, ciekawa architektura, zabytki i kultura! Świetna propozycja aktywnego spędzenia wolnego czasu zarówno pod względem krajoznawczym, wycieczek fakultatywnych, jak i uprawiania sportów wodnych, zażywania kąpieli, czy korzystania z propozycji licznych barów, restauracji i dyskotek. Kraj znakomicie przygotowany na przyjęcie turystów z całego świata, którzy tłumnie i coraz chętniej spędzają tu swoje wakacje!Nie zastanawiaj się dłużej! Wyjedź z nami na urlop! Bułgaria czeka byś ją odkrył na nowo.

Luksusowym autokarem pojedziemy do jednego z najpiękniejszych kąpielisk w Europie. Piaszczyste plaże, ogromna ilość atrakcji, restauracje, knajpki, ale przede wszystkim niskie ceny sprawiają, że każdego roku rzesze turystów odwiedzają Słoneczny Brzeg. Jest to świetne miejsce do aktywnego wypoczynku typu sporty wodne, jak i atrakcyjna baza wypadowa do korzystania z wycieczek fakultatywnych i zwiedzania tego interesującego kraju! Obowiązkowo trzeba zwiedzić Neseber ? zabytkowe miasto-muzeum!


W cenie zapewniamy:

? zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych,
? 9 noclegów,
? 9 śniadań,
? transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
? opieka rezydenta na miejscu.

Dodatkowo płatne obowiązkowo:

? ubezpieczenie KL, NW: 60 pln/os.,
? opłata lokalna: 10euro/os. płatna w autokarze ( dzieci do lat 12 - brak wpłaty, 12-18 lat - 5euro/os.),
? dopłata paliwowa: 40 pln/os.

Dodatkowo płatne opcjonalnie:

? Kup Sobie Spokój: 80 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę ?Kup sobie spokój? nie podlega zwrotowi,
? ubezpieczenia KR: 3-4% od wartości imprezy,
Zakwaterowanie:

Afrodyta ***+ to nowoczesny aparthotel.Ten piękny i stylowy obiekt został otwarty w sezonie lato 2009. Aparthotel oferuje pokoje 2 osobowe rozmieszczone w dwóch skrzydłach. Wszystkie posiadają: balkony, lodówkę, TV i klimatyzjacę. Do dyspozycji gości jest charakterystyczny basen z leżakami. Aparthotel posiada również restaurację-lobby bar. Odległość do plaży 400m, odległość do centrum 600m, do supermarketu 400m. Istnieje możliwość dostawki dla dziecka do 12 lat.
Wyżywienie:
W cenie zapewniamy 9 śniadań w formie bufetu, serwowanych w hotelowej restauracji.
Transport:
Transport autokarem trwa około 25 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię i Bułgarię. Przyjazd do Bułgarii w okolicach godziny 19:00. Wyjazd do Polski w okolicach godziny 22:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

Galeria produktu:

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe