Bułgaria Słoneczny Brzeg Pliska

Bułgaria Słoneczny Brzeg Pliska

Bułgaria Słoneczny Brzeg Pliska
Kod produktu:
1072


Świetna propozycja spędzenia zbliżających się bardzo szybko letnich wakacji w słonecznej Bułgarii! Ten kraj przeżywa właśnie swoje złote chwile! Jest to niesamowita alternatywa dla drożejących typowych europejskich kurortów! W niczym nie ustępuje on swoich drogim konkurentom. Znajdą tu Państwo przyjazną atmosferę, komfortowe hotele, smaczne jedzenie, ale przede wszystkim piękne piaszczyste plaże, czyste i zadbane kąpieliska i mnóstwo mile spędzonych chwil! Bo właśnie tego Wam trzeba w czasie urlopu ? wypoczynku, rozrywki i duuuużo słońca!wczasy 2012


wczasy 2012*Prezentowane w serwisie ceny są ruchome. Mogą się różnić od cen katalogowych. Aktualna cena prezentowana jest na stronie.

** W wybranych ofertach typu wypoczynek, dziecko do 4 lat podróżuje od 0 pln, a dziecko w wieku od 4 do 12 roku życia - z rabatem 20%. Wymienione wyżej rabaty obowiązują przy dwóch osobach pełnopłatnych. Promocja nie obejmuje opłat dodatkowych

W cenie zapewniamy:

? zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,

? 9 noclegów,
? 9 śniadań,
? transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
? opieka rezydenta na miejscu.

Dodatkowo płatne obowiązkowo:

? ubezpieczenie KL, NW: 60 pln/os.,
? opłata lokalna: 10 euro/os. płatna w autokarze ( dzieci do lat 12 - brak wpłaty, 12-18 lat - 5euro/os.),
? dopłata paliwowa: 40 pln/os.Dodatkowo płatne opcjonalnie:

? Kup Sobie Spokój: 80 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę ?Kup sobie spokój? nie podlega zwrotowi,
? ubezpieczenia KR: 3-4% od wartości imprezy,

Zakwaterowanie:

Hotel Pliska***+ - położony niedaleko centrum Słonecznego Brzegu, około 100 metrów od plaży, w pobliżu dyskotek i restauracji. To odremontowany obiekt, który prowadzony jest przez rodzinę. Pokoje 2, 3 osobowe z lodówką, TV, klimatyzacją i balkonem. Sejf w każdym pokoju (dodatkowo płatny około 5lv/dzień). Przy basenie znajdują się leżaki (dodatkowo płatne 5lv/dzień).

Wyżywienie:

W cenie zapewniamy 9 śniadań w formie bufetu, serwowane w hotelowej restauracji. Możliwe wykupienie obiadokolacji w cenie około 6 euro/dzień.

Lub opcja All Inclusive zawiera:

? Śniadanie od 07:30 do 10:00.
? W porze obiadowej od 12:30 do 14:30 serwowane są w restauracji hotelowej: ciepłe i zimne dnia oraz różne sałatki. 
? W godzinach 16:00 - 17:30 w części grillowej podawane są ciepłe napoje (kawa, herbata) oraz ciastka i lody.
? Obiadokolacja rozpoczyna się o 18:30 w hotelowej restauracji.
? Lobby-bar oraz bar przy basenie otwarte są od 11.00 do 23.00. Dla gości dostępne są: lokalne napoje alkoholowe (wysokoprocentowe, piwo, wino) oraz coca-cola, Fanta, sprite, 7up, tonik, woda mineralna, soki oraz lokalne koktajle.Transport:


Transport autokarem z Polski trwa około 25 granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię i Bułgarię. Przyjazd do Bułgarii w okolicach godziny 19:00. Wyjazd do Polski w okolicach godziny 22:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

Program ramowy:

1 dzień
wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry.
2 dzień
przejazd przez Serbię, Bułgarię. Przyjazd do miejscowości Słoneczny Brzeg w okolicach godziny 19:00, zakwaterowanie. Zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne .
3 -11 dzień
wczasy w Słonecznym Brzegu oraz wycieczki fakultatywne (opis wycieczek fakultatywnych na stronie opisowej kraju ).
11 dzień
dzień wykwaterowanie do godziny 10:00, czas wolny. Wyjazd do Polski w okolicach godziny 22:00.
12 dzień
przejazd przez Bułgarię, Serbię, Węgry, Słowację i Czechy .


przekroczenie granicy polskiej w godzinach nocnych.

Galeria produktu:

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe