Czarnogóra - Pokoje Ulcinj (z dostępem do aneksu)

Czarnogóra - Pokoje Ulcinj (z dostępem do aneksu)

Czarnogóra - Pokoje Ulcinj (z dostępem do aneksu)
Kod produktu:
4509

cena od: 749.00 zł

Tanie wczasy dla całej Twojej rodziny. Wyjedź na wypoczynek z naszym biurem podróży.

Czarnogóra dumnie zwana Perłą Adriatyku, to idealne miejsce dla tych, którzy wczasy chcą spędzić jednocześnie nad morzem i w górach. To maleńkie europejskie państwo o powierzchni zaledwie 13,5 tys. km2 i liczbie mieszkańców wynoszącej niewiele ponad 650 tys. Mimo niewielkich rozmiarów, Czarnogóra charakteryzuje się niezwykłą różnorodnością krajobrazu. W granicach państwa znajduje się 293 km linia brzegowa Morza Adriatyckiego. Co ciekawe, pas nadmorski jest bardzo wąski, a dalej ciągnie się rozległa wyżyna krasowa, nad którą górują szczyty Gór Dynarskich. Sprawia to wrażenie, jakby góry wyrastały z morza. Najciekawszy fragment to Boka Kotorska – jedyny fiord Europy Południowej. Widok jest niesamowity – woda wdziera się w głąb lądu, zajmując poprzeczne doliny i podłużne zagłębienia.

W cenie zapewniamy:

 • zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych z dostępem do aneksu kuchennego
 • 9 noclegów
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)
 • opieka rezydenta na miejscu

 • Dodatkowo płatne obowiązkowo:
 • ubezpieczenie KL, NW: 60 pln/os.
 • opłata klimatyczna i administracyjna: 15 euro/os. (dzieci do 12 lat - brak opłat, dzieci 12-18 lat - 5 euro)(płatne w autokarze)

 • Dodatkowo płatne opcjonalnie:
 • Kup Sobie Spokój: 80 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi
 • ubezpieczenie KR: 3-4% wartości imprezy
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 pln/os
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 50 pln/os

 • Zakwaterowanie:

  Pokoje w Ulcinj znajdują się w w willach położonych w pobliżu tzw. Wielkiej Plaży, która jest chlubą Ulcinja ze względu na swoją długość (ponad 13 kilometrów). W okolicy są również sklepy oraz restauracje. Pokoje są wyposażone są klimatyzację oraz balkony. Większość pokoi ma widok na morze. Wille posiada pokoje dwu i trzyosobowe z dostępem do aneksów kuchennych.

  Transport:

  Transport autokarem trwa około 20 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Węgry, Serbię. Przyjazd do Ulcinja w okolicach godziny 12:00. Wyjazd do Polski w okolicach godziny 16:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

  Program ramowy:
  1 dzień- Wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię.

  2 dzień- przejazd przez kraje tranzytowe. Przyjazd do Ulcinja około godziny 12:00. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.

  3 - 11 dzień- wczasy w Czarnogórze w miejscowości Ulcinj.

  11 dzień -wykwaterowanie około godziny 10:00, czas wolny. Wyjazd do Polski około godziny 16:00. Przejazd przez Czarnogórę i Serbię.

  12 dzień -przejazd przez Węgry, Słowację, Czechy. przekroczenie granicy polskiej w godzinach popołudniowych.

   Wczasy W Czarnogórze - Ulcinj ***

  Wycieczki fakultatywne

  UWAGA:
  • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
  • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
  Albania- mniej znany sąsiad Czarnogóry, kojarzony z egzotyką i wzbudzający emocje. Inspirująca mieszanka cywilizacji i kultur czyni Albanię wyjątkowym krajem europejskim. Zwiedzanie rozpoczynamy od miasta Szkodra, nad którym góruje twierdza Rozafa. Z potężnych murów roztacza się wspaniały widok na okolicę. W oddali widać centrum miasta, rzeki Bunës i Drin oraz otoczone wzgórzami Jezioro Szkoderskie.Kolejnym punktem jest Tirana czyli stolica Albanii. Tirana jest stosunkowo młodym miastem, ale obecnie najważniejszym politycznie i gospodarczo centrum kraju. Najbardziej reprezentatywnym miejscem stolicy jest Plac Skanderbega, przy którym znajdują się: Wieża Zegarowa, meczet Ethem Beja, Narodowe Muzeum Historyczne, Narodowy Teatr Opery i Baletu, Biblioteka Narodowa, mozaika oraz pomnik Skanderbega. Wiedzie do niego ulica, przy której oprócz budynków rządowych oraz ambasad znajduje się piramida Hoxhy. Następnie kierujemy się do Kruji, gdzie główną atrakcją jest twierdza, do której prowadzi tzw. turecka uliczka, gdzie można kupić typowe albańskie pamiątki.
  Cena: 40 euro/osobę

  Boka Kotorska- wyprawa statkiem wycieczkowym po jednej z najbardziej malowniczych na świecie zatok, nazywanej również jedynym na południu Europy fiordem. Zwiedzimy Kotor, którego starówkę wpisano na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO, zatrzymamy się też na sztucznie usypanej wyspie z Kościołem Gospy od Skarpjela, oraz w miasteczku Herceg Novi. Będziemy mieć również czas na kąpiel oraz plażowanie.
  Cena: 35 euro/osobę

  Klasztor Ostrogi Jezioro Skoderskie- ta wycieczka da nam okazję zobaczenia największego czarnogórskiego relikwiarza, wybudowanego w XVII wieku. Odwiedzimy tu kaplicę, w której spoczywają relikwie św. Vasilije Ostroskiego. Niesamowita atmosfera monastiru „wykutego“ w skale, którą tworzą przede wszystkim piękne widoki, na długo pozostaną w pamięci. Następnie przejedziemy nad Jezioro Skoderskie. Tu płynąc statkiem podziwiać będziemy urokliwy krajobraz i zrelaksujemy się podczas kąpieli w jeziorze.
  Cena: 35 euro/osobę

  Dubrovnik- średniowieczne miasto, klejnot południowej Dalmacji, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Dubrovnik ma długoletnią tradycję turystyczną i gotowy jest zadowolić najbardziej wymagające oczekiwania swoich gości. Miasto muzeów i festiwali, gościńców i restauracji, miasto łagodnego śródziemnomorskiego klimatu i przepięknych pejzaży. Rzeczywiście potwierdza prawdę słynnej wypowiedzi Irlandzkiego pisarza Bernarda Shaw, który powiedział: „Ci, którzy szukają raju na ziemi muszą przyjechać do Dubrovnika.”
  Cena: 40 euro/osobę


  Wzgórze Lovćen- ta wycieczka odkryje przed Państwem zupełnie nowe oblicze Czarnogóry. W drodze na Lovćen najpierw odwiedzimy dawną stolicę Montenegro, a obecnie jeden z najważniejszych kulturowych ośrodków - miasto ambasad i urzędów - Cetinje. Tu zobaczymy m.in. siedzibę prezydenta Milo Dukanovica, budynek ambasady, a także przebierzemy się za czarnogórskich mnichów i wejdziemy do klasztoru, w którym według legendy, znajdują się relikwie św. Jana Chrzciciela. Następnie z Cetinje wyruszymy na wzgórze Lovćen, o którym miejscowi mówią, że „stąd niedaleko już do nieba bram“. Przed wejściem na wzgórze skosztujemy jednego z tureckich specjałów - dżigaricy. Następnie podziwiać będziemy urzekające i malownicze widoki. Kolejnym etapem wycieczki jest zwiedzanie Kotoru, miasta, które szczyci się nieco mniejszą niż w Dubrovniku, ale równie piękną starówką. Charakterystyczna plątanina uliczek z „wyślizganego” kamienia i place z licznymi świątyniami, to tylko niektóre z powodów, dla których zabytkowa część miasta wpisana została na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.
  Cena: 40 euro/osobę

  Kanion Tary - pasmo Durmitor należy do najbardziej malowniczych miejsc w Czarnogórze. Główną atrakcję Parku Narodowego Durmitor stanowi słynny Kanion Tary; najdłuższej rzeki Czarnogóry (149 km długości). Powstały w wyniku erozji rzecznej kanion rozciąga się na 82-km odcinku i jest najgłębszym kanionem w Europie. W niektórych miejscach jego głębokość dochodzi do 1300 m. W latach pięćdziesiątych XX wieku Góry Durmitoru wraz z kanionem Tary zostały objęte Parkiem Narodowym Durmitor, który w 1980 roku został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Przyrodniczego UNESCO. Oprócz zapierających dech w piersiach widoków na trasie kanionu spotkać można także dodatkowe atrakcje. Do najciekawszych z nich zaliczyć można wybudowany w latach 1937-1940 nad kanionem imponujący przeszło 360 metrowy betonowy Most Đurđevića.
  Cena: 40 euro/osobę

  Ceny zawierają aktualnie obowiązujące rabaty first & last minute!!!


  Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe