Extra kolonia 2015 dla maluchów, zapraszamy do Niedzicy, do hotelu Pieniny na program Akademia Wakacje z Duchami 5-11 lat

Extra kolonia 2015 dla maluchów, zapraszamy do Niedzicy, do hotelu Pieniny na program Akademia Wakacje z Duchami 5-11 lat

Extra kolonia 2015 dla maluchów, zapraszamy do Niedzicy, do hotelu Pieniny na program Akademia Wakacje z Duchami 5-11 lat
Kod produktu:
6250

cena od: 1230.00 zł

Super Akademia Wakacje z Duchami 5-11 lat dla maluchów! Mega zabawa w Pieninach!GDZIE BĘDZIEMY?

W Niedzicy – malowniczej miejscowości turystycznej położonej u podnóża Tatr i Pienin. Najsłynniejszą atrakcją turystyczną Niedzicy są dwa zamki królujące nad Zalewem Czorsztyńskim- Zamek Dunajec i Zamek Czorsztyn oraz Jezioro Czorsztyńskie będące wodną atrakcją regionu.

GDZIE MIESZKAMY?

W Hotelu „Pieniny”** – położonym nad potokiem Niedziczanka, wśród zieleni, z dala od ruchu ulicznego. Do dyspozycji uczestników pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami i TV oraz pokoje typu studio 2+2 i 2+3 z łazienkami i TV. Na terenie hotelu- jadalnia, świetlica z TV, boisko do piłki nożnej, kort tenisowy, boisko do badmintona, mini golf, plac zabaw, stół do tenisa stołowego, miejsce na organizację ogniska, basen letni.

CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Warszawy, Wrocławia i Łodzi.

CZYM JEDZIEMY?

Autokarem z Krakowa lub Katowic. Busem lub PKP z Warszawy, Wrocławia, Łodzi do Katowic lub Krakowa, dalej autokarem do obiektu.

CO ZOBACZYMY?

Zwiedzanie zakamarków Zamku Dunajec; zwiedzanie Elektrowni Wodnej w Niedzicy ze spacerem po zaporze; rejs gondolą po Jeziorze Czorsztyńskim, zwiedzanie Zamku w Czorsztynie wraz z pobytem na przystani i placu zabaw.

CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Co to są duchy i czy naprawdę istnieją – pogadanka na wesoło; wieczorne opowieści i miejscowe legendy o duchach; udział w wieczornym pokazie na wieży Zamku Dunajec w Niedzicy; Dom strachów – chrzest kolonijny; straszne powiedzonka np. „z duchem czasu”, „niespokojny duch” itp. czyli znane wyrażenia z „duchem w środku”; tworzenie stroju najbardziej zabawnego ducha – zajęcia plastyczne; zajęcia plastyczne na temat Zamku Dunajec oraz serialu „Wakacje z duchami”; gra miejska „Wakacje z duchami”; projekcja wybranych oryginalnych odcinków serialu „Wakacje z duchami”, oraz spotkanie z aktorami i twórcami serialu; projekcja filmu „Casper Przyjazny Duszek”, dla starszych uczestników projekcja filmu „Pogromcy Duchów”; konkursy i quizy na temat wiedzy o Zamku Dunajec oraz o serialu ”Wakacje z duchami”; Bal duchów „strachy na lachy” z DJ.

CO PONADTO NA AKADEMII?

„Miła niespodzianka z zaświatów”, wycieczki piesze po okolicy, pogaduchy do poduchy, ognisko z pieczeniem kiełbasek, konkursy i dyskoteki, zawody i rozgrywki sportowe w sali gimnastycznej w Niedzicy, salon gier w D.W. „Pod Taborem” (bilard, ping-pong, piłkarzyki) 3 razy w turnusie, kręgielnia 3 razy w turnusie.

Cena zawiera:

Zakwaterowanie 10 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą, opiekę medyczną, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do 5.000 zł.INFORMACJE WYJAZDOWE:

1. Na trasach antenowych (dojazdowych) możliwy transport mikrobusem, autobusem klasy turystycznej, PKP lub samochodem osobowym pod opieką pracownika. Przy przejazdach PKP - obowiązkowe posiadanie aktualnej legitymacji szkolnej.

2. Wszystkie autobusy, busy przyjeżdżają do Katowic lub Krakowa, gdzie uczestnicy przesiadają się do autokarów jadących docelowo.

3. Przewoźnik i organizator nie ponoszą odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi lub kolejkami na granicy, co może się wiązać z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych.

4. Zbiórka uczestników na trasach antenowych odbywa się 15 minut przed odjazdem.

5. W przypadku zbyt małej frekwencji (min. 6 osób/bus lub 10 osób/PKP) na trasach antenowych biuro może zaproponować transport zastępczy (dodatkowo płatny 30zł/os.) lub odwołać połączenie antenowe.

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe