Francja/ wycieczka objazdowa/ Zabawa w Disneylandzie

Francja/ wycieczka objazdowa/ Zabawa w Disneylandzie

Francja/ wycieczka objazdowa/ Zabawa w Disneylandzie
Kod produktu:
1428

cena od: 1199.00 zł

WYCIECZKI 2014!!!

FRANCJA - ZABAWA W DISNEYLANDZIE!!!
Reims - Paryż - Disneyland

- Reims - miejsce koronacji królów francuskich
- Wspaniała bazylika Sacre - Coeur
- Wieża Eiffla - symbol Francji
- Wyspa La Cite z Katedrą Notre-Dame
- Romantyczny rejs po Sekwanie
- Disneyland - bajkowy świat zabawy, królestwo dziecięcych marzeń i snów

Świadczenia

Zakwaterowanie:
2 noclegi w hotelu klasy turystycznej, położonym na przedmieściach Paryża. Funkcjonalnie urządzone pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami i TV. W hotelu dostęp do WiFi.

Wyżywienie:
2 śniadania kontynentalne.

Transport:
autokar z klimatyzacją, toaletą, video i barkiem.


Ubezpieczenie:
Signal Iduna S.A.

Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.

Program

1 dzień
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Niemcy.

2 dzień
Przyjazd do Reims - wizyta w stolicy Szampanii. Spacer po mieście, gdzie zobaczymy m.in. Katedry Notre-Dame, uznawaną za najbardziej harmonijną i "klasyczną" w proporcjach katedrę we Francji, miejsca koronacji 24 królów Francji (od Chlodwiga w 496 roku do Karola X), następnie Bazyliki Św. Remiego z XI w., w której złożono ciała większości królów koronowanych w pobliskiej Notre Dame. Dla chętnych zwiedzanie jednej ze słynnych piwnic, gdzie produkuje się szampana. Przejazd do hotelu, nocleg.

3 dzień
Śniadanie w hotelu. Wyjazd na zwiedzanie Paryża, zobaczymy m in. Place Vendome, Place de la Concorde, Pola Elizejskie, Most Aleksandra III. Prawdziwą atrakcją będzie Wieża Eiffla - symbol Paryża i jeden z głównych symboli miasta. Następnie udamy się na Pola Marsowe i wyspę La Cite - serce Paryża z Katedrą Notre Dame i Sainte Chapelle, zobaczymy również Pałac Sprawiedliwości. Spacerując po wzgórzu Montmartre będziemy podziwiać Bazylikę Sacre Coeur, Place du Terre oraz Plac Pigalle. Znajdziemy się również na Placu de Gaulle"a z Łukiem Triumfalnym, wzniesiony na życzenie Napoleona I na chwałę wielkiej armii. Wieczorny rejs statkiem po Sekwanie zakończy zwiedzanie. Powrót do hotelu, nocleg.

4 dzień
Śniadanie w hotelu. Przejazd do Disneylandu, najpiękniejszego i najbardziej znanego w Europie parku rozrywki dla dzieci i dorosłych. W bajkowej scenerii czekać nas będą atrakcje z różnorodnych krain. Z głównej ulicy pełnej sklepików możemy dotrzeć do następujących regionów: "Fantazji" - baśniowej krainy z zamkiem Śpiącej Królewny, "Pogranicza" - znanego z westernów Dzikiego Zachodu, "Przygody"- krainy poszukiwaczy skarbów i "Wynalazków" - świata technologii i przyszłości. Znajdziemy się w królestwie marzeń i najnowszej techniki, w domu lalek z całego świata i w krainie piratów. Na pewno spotkamy Myszkę Miki i Kaczora Donalda. Będziemy podróżować w czasie i przestrzeni z bohaterami filmów Walta Disneya. Szczególnie polecamy skorzystanie z dużego wyboru karuzel i zapierających dech w piersiach kolejek górskich. W godzinach wieczornych wyjazd do kraju.

5 dzień
Przejazd do Polski; zakończenie wycieczki w godzinach popołudniowych.

Uwagi

Przekroczenie granic na podstawie dowodu osobistego (dotyczy obywateli UE) lub paszportu. Trasa przejazdu Wrocław - Reims (ok. 1000 km) - ok. 16 godzin. Całkowita ilość kilometrów na wycieczce ok. 2350 km - liczone od granic Polski. W trakcie zwiedzania przewidziane są przerwy na posiłki (koszt ok. 10 EUR).

Informacje praktyczne

Cena podstawowa nie zawiera:
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów. Orientacyjne ceny wstępów: Wieża Eiffle"a - ok. 14 EUR, statek - ok. 10 EUR, Disneyland: dzieci do 11 lat ok. 45 EUR, dzieci pow. 11 lat i dorośli ok. 51 EUR,
- dopłat za dojazdy z wybranych miejscowości w Polsce, podanych w rozkładzie jazdy. Cena podstawowa dotyczy wyjazdów z Opola, Wrocławia, Gliwic i Katowic.
Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na cele programowe. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe