GORĄCA BARCELONA z Berlina

GORĄCA BARCELONA z Berlina

GORĄCA BARCELONA z Berlina
Producent:
mattur
Kod produktu:
203

cena od: 0.00 zł

Państwo: Hiszpania Region: Katalonia Miasto: Barcelona
Profil wyjazdu: Oferta objazdowa Transport: Samolot
Wyżywienie (opcje):śniadanie
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:Brak informacji
świadczenia:
przelot samolotem na trasie Berlin - Barcelona - Berlin ; opłaty lotniskowe; opieka pilota ; 3 noclegi w hotelu **/ *** ze śniadaniami ; pok 2 osobowe z łazienkami ; ubezpieczenie KL, NNW i Bagażu ( kwota gwarancyjna KL do 10.000 Eur, NNW do 7.000 zł, bagaż do 800 zł )
Cena podstawowa
Osoba dorosła, Ubezpieczenie KL, NW i bagażu - Signal Iduna, Pokój 2-osobowy, Przelot : Berlin - Barcelona, Przelot : Barcelona - Berlin, Zniżka - świąteczna promocja
Atrakcje:
PODCZAS REALIZACJI PROGRAMU OPIEKĘ NAD PAŃSTWEM SPRAWUJA NASI PILOCI KTÓRZY SWOIM DOŚWIADCZENIEM UATRAKCYJNIĄ PAŃSTWU POBYT!!! Spotkanie z pilotem nastąpi na lotnisku w Berlinie lub Barcel;onie po przylocie.

Dojazd do /z na lotnisko z Poznania w obie strony 200 zł/ os !!!

W terminach 28.01 i 25.02. 2007 istnieje możliwość uczestnictwa w meczach ligi hiszpańskiej.!!!

PROGRAM:
Zapraszamy do Barcelony - miasta posiadającego niepowtarzalny klimat, którego po części twórcą jest jeden z najsłynniejszych architektów świata Antonio Gaudi. Dla kibiców istnieje mozliwość uczestniczenia w meczu na Neu Camp Pilot wycieczki zrealizuje ciekawy program i udzieli wszelkich niezbędnych informacji.

1 dzień
Zbiórka na lotnisku w Berlinie, przelot na wybranej trasie. Przejazd do hotelu ( kolejka + metro). Zakwaterowanie, nocleg.
2 dzień
Po śniadaniu przejazd do Parku Guell- dzielnicy Gaudiego, z którego to rozpościera się wspaniała panorama miasta. Powrót do centrum, zwiedzanie Barri Gotic z Katedrą św. Eulalii i muzeum Picassa. Zakończenie dnia na jedynej w swoim rodzaju ulicy Ramblas.
3 dzień
Po śniadaniu przejazd do Port Vel- Starego Portu, z możliwością zwiedzania oceanarium ( kompleks 21 akwariów) i Muzeum Morskiego. Następnie zwiedzanie Sagrada Familia- Bazyliki św. Rodziny, pozostającej w budowie od 1884 r. zaprojektowanej przez Antonio Gaudiego oraz Wzgórza Montjuich i Placu hiszpańskiego.
4 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na lotnisko ( metro+kolejka). Przelot do kraju.

Hotel **/***
Proponujemy Państwu pobyt w 2 gwiazdkowych hotelach położonych w centrum miasta. Wszystkie hotele gwarantują zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z łazienkami. Śniadania kontynentalne, serwowane są w hotelu.

UWAGI
Cena nie obejmuje kosztów transferów, biletów wstępu, biletów komunikacji miejskiej w Barcelonie podczas realizacji programu zwiedzania. Na program oraz transfery należy przeznaczyć około 60-80 €. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po wnętrzach muzeów.

Zachęcamy do jak najwcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc oraz zmienne taryfy.

ROZKŁAD LOTÓW
BERLIN Schoenefeld - BARCELONA 08:30- 11:05
BARCELONA - BERLIN Schoenefeld 11:40-14:20
Linia lotnicza: Easy Jet
Aktualizacja 03.11.2006

UWAGA GODZINY PRZELOTÓW ORAZ LINIA LOTNICZA MOGĄ ULEC ZMIANIE.

termin dni typ oferty cena od osoby
od: 2007-03-16 do: 2007-03-19
4 katalogowa
1550 PLN
Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe