Grecja Hotel Regina Mare***+ / Autokarem

Grecja Hotel Regina Mare***+ / Autokarem

Grecja Hotel Regina Mare***+ / Autokarem
Kod produktu:
2275

cena od: 1299.00 zł

Paralia to letni ośrodek turystyczny, położony około 7 km od Katerini - stolicy regionu Pieria. Choć to niewielka miejscowość, to jednak stanowi jeden z najbardziej popularnych i rozrywkowych nadmorskich kurortów na Riwierze Olimpijskiej. Paralia przyciąga turystów swą beztroską, gwarem dobiegającym z licznych klubów, kawiarni, szalonych dyskotek i tawern, które oferują potrawy ?prosto z morza?. Jest to też znakomita baza wypadowa na wycieczki fakultatywne, by podziwiać najpiękniejsze zabytki starożytnej Hellady i średniowiecznego Bizancjum lub po prostu udać się na zakupy - Paralia słynie z handlu futrami i wyrobami skórzanymi w bardzo atrakcyjnych cenach.

Grecja to jedna z najpopularniejszych destynacji turystycznych wybieranych nie tylko przez Polaków. Kiedy myślimy o Grecji przywołujemy wspomnienia ze szkolnej ławki, kiedy uczyliśmy się o czasach starożytnych, mitach i bogach. Choć Grecja posiada wspaniałą historię, to jednak nie żyje tylko nią. Jest dynamicznie rozwijającym się krajem, od 1981r. członkiem Unii Europejskiej, równocześnie pozostając jednym wielkim Muzeum Archeologicznym, pełnych zbiorów starożytnej sztuki, która przeplata się z niepowtarzalnym chartakterem Grecji - białymi kanciastymi domkami na tle błękitnego morza i nieba, nagimi krajobrazami, nad którymi unosi się zapach dzikiego tymianku, gajami oliwnymi, piaszczystymi i kamienistymi plażami. Lądowa i wyspiarska część kraju to wspaniałe miejsce zarówno dla miłośników aktywnego wypoczynku, jak i osób szukających spokoju i ciszy.

W cenie zapewniamy:
 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowym
 • 9 noclegów 
 • 9 śniadań
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)
 • opieka rezydenta na miejscu.

Dodatkowo płatne obowiązkowo:
 • ubezpieczenie KL, NW : 60 pln/os. 
 • dopłata do deklaracji HB- 90 euro/os. (płatne w autokarze)

   


Dodatkowo płatne opcjonalnie:
 • Kup Sobie Spokój: 80pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi 
 • ubezpieczenie KR 3-4% wartości imprezy
 • klimatyzacja w cenie: 6 euro/po./doba.

Wyżywienie:


Śniadania w formie bufetu. Obiadokolacje do wyboru z dwóch głównych dań, spośród wielu różnych tradycyjnych receptur kuchni międzynarodowej. Obowiązkowo należy wykupić obiadokolacje w cenie 90 euro/os. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze.
 


Zakwaterowanie:

Regina Mare***+ - znajduje się w samym cenrtum Paralii, zaledwie 10m od piaszczystej plaży. Budynek został całkowicie odnowiony w latach 2006-2007. Pokoje są 2,3 osobowe z łazienkami (WC, prysznic), TV, klimatyzacją oraz balkonem. W łazienkach znajdują się róznież suszarki. Przy hotelowej recepcji zjaduje się bar do dyspozycji gości. Relaksujący wystrój oraz niezwykły smak serwowanych drinków, zapewni przyjemną atmosferę podczas każdego wieczoru.

Transport:

Transport autokarem trwa około 26 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię. Przyjazd do Grecji w okolicach godziny 19:00. Wyjazd do Polski w okolicach godziny 22:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.
 Program ramowy:
  1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry.

  2 dzień  - przejazd przez Serbię, Macedonię i Grecję. Przyjazd na miejsce koło godziny 19:00. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne (opis wycieczek fakultatywnych znajduje się w zakładce Wycieczki fakultatywne). 

  3 - 11 dzień  -  wczasy w Paralii w hotelu Regina Mare.  

  11 dzień -  wykwaterowanie koło godziny 10:00,  czas wolny do wyjazdu. Wyjazd do Polski około godziny 22:00. 

  12 dzień  - przejazd przez Macedonie, Serbię, Węgry, Słowację i Czechy. Przekroczenie granicy Polski w okolicach północy. Przyjazd do poszczególnych miast w godzinach nocnych i porannych, 13 dnia.

UWAGA:
 • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
 • wszystkie wycieczki organizowane są przez greckich kontrahentów

Ateny
- wycieczka do Aten pozwala odkryć starożytną część Grecji. W programie zwiedzania: port Pireus, stadion Kalimarmaro (miejsce pierwszych Igrzysk Olimpijskich), Pałac Prezydencki, Park Zapion, słupy świątyni Zeusa, Łuk Hadriana, Aeropag, z którego podziwiać można Ateny oraz Akropol. W trakcie wycieczki przespacerujemy się po starożytnej Agorze greckiej i rzymskiej, gdzie dawniej odbywały się targi, oraz po najstarszej dzielnicy Plaka. Odwiedzimy również Parlament, gdzie znajduje się słynny Pomnik Nieznanego Żołnierza. Na koniec zobaczymy uroczystą zmianę warty. W drodze powrotnej zatrzymamy się w Termopilach przy pomniku Leonidasa.
Cena: 45 euro/osobę
40 euro/dziecko

Meteory - klasztory w Meteorach są najpopularniejszym miejscem ascezy i modlitwy w Grecji. Jak głosi legenda, mnich Atanazy wzbił się na skrzydłach białego orła by zbudować pierwszy monastyr. Dzis po wielu wiekach możemy podziwiać rezultat ciężkiej pracy mnichów, niesamowity efekt działań przyrody i moc wiary. Nad niewielką miejscowością Kalambaka, pomiędzy monumentalnymi skałami znajduje się sześć z 21 zbudowanych klasztorów. Zapierające dech widoki, monumentalna potęga natury gwarantują niezapomniane przeżycia.
Cena: 35 euro/osobę
25 euro/dziecko

Skiathos - jednodniowy rejs po zatoce Pagestyckiej i otwartym morzu Egejskim. Będą Państwo mieli okazję zobaczyć półwysep Pilion oraz wspaniałą wyspę Skiathos. Podczas rejsu chętni będą mogli wykąpać się w krystalicznych wodach przy jednej z najpiękniejszych plaż Europy- Kukunaries. Odwiedzimy stolicę wyspy- miasteczko Skiathos, które ujmuje swoimi barwami. Śnieżnobiałe budynki z niebieskimi okiennicami i czerwonymi dachami, różnobarwne bugamwille i kwiaty oraz turkusowe morze tworzą niezapomniany klimat. W drodze powrotnej Kapitan statku dla dopełnienia wrażeń zaprosi do wspólnej zabawy na Metaxa Party.
Cena: 40 euro/osobę
35 euro/dziecko

Wieczór Grecki ? wspaniała atmosfera w greckim stylu przy rytmach Greka Zorby zachwyci Państwa z pewnością. Jedzenie, muzyka buzuki oraz wytrawne wino Recina pozostawią niezapomniane wrażenia z pobytu w Grecji. Grupa folklorystyczna w regionalnych strojach zaprosi Państwa do wspaniałej zabawy przy muzyce granej na żywo, a cały wieczór na długo pozostanie w Państwa pamięci.
Cena: 25 euro/osobę
20 euro/dziecko

Galeria produktu:

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe