Grecja - Studio Magda***

Grecja - Studio Magda***

Grecja - Studio Magda***
Kod produktu:
4507

cena od: 599.00 zł

Rewelacyjne wczasy w Grecji już dostępne. Skorzystaj z najlepszych cen LAST MINUTE.

Kokkino Nero leży na wybrzeżu Tesalskim (Morze Egejskie), w Zatoce Termajskiej, w odległości ok. 140 km na południe od Salonik i ok. 60 km na zachód od Larisy. Nazwa Kokkino Nero (z greckiego Czerwona Woda) wzięła się z wypływającego tutaj źródełka szczawy, żelazistej o czerwonym zabarwieniu. Ta niewielka miejscowość leży w dolinie otoczonej zalesionymi wzgórzami gór Ossa (Kissawos), dlatego też Kokkino Nero posiada specyficzny mikroklimat, dzięki któremu letnie upały nie są tak uciążliwe, jak w typowych greckich kurortach turystycznych. W Kokkino Nero życie rozkwita w sezonie. Jest to miejscowość idealna dla turystów preferujących wypoczynek z dala od zgiełku dużych i bardzo zaludnionych letnich kurortów wypoczynkowych. Bogata roślinność, piękne plaże oraz niezwykle przyjaźnie nastawieni mieszkańcy niewątpliwie stanowią największy atut Kokkino Nero.

W cenie zapewniamy:

 • zakwaterowanie w studio 2 osobowym,
 • 9 noclegów,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opieka rezydenta na miejscu.

 • Dodatkowo płatne obowiązkowo:
 • ubezpieczenie KL, NW: 60 pln/os.
 • opłata manipulacyjna i kwaterunkowa - 50 euro/osoba (płatne w gotówce w autokarze)

 • Dodatkowo płatne opcjonalnie:
 • Kup Sobie Spokój: 80 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi,
 • ubezpieczenia KR: 3-4% od wartości imprezy,
 • rezerwacja miejsca w autokarze: 50pln/os.

 • Zakwaterowanie:

  Studio Magda*** -Studia położone 20 m od plaży, przy obiekcie znajdują się bezpośrednio tawerny oraz sklepy. W studiach znajdują się łazienki, wyposażone aneksy kuchenne, lodówka. Pokoje są ładne i przestrzenne.

  Woda jest nagrzewana przez solary.W każdym studiu znajdują się dwa duże łóżka, dostępne jest również darmowe WIFI.Największym plusem jest położenie obiektu- przy samym morzu.

  Kokkino Nero to przepięknie położona miejscowość, otoczona łańcuchem gór Ossa, w której panuje specyficzny mikroklimat. Tylko tu każdy turysta znajdzie swoją prywatną plażę i będzie mógł korzystać z niesamowitego uroku greckiejnatury . Kawałek od miejscowości znajdują się słynne czerwone źródła, które są doskonałe w przeróżnych terapiach skóry oraz żołądka.

  W
  Kokkino Nero funkcjonuje słynna na całym wybrzeżu dyskoteka KingSize. Położona tuż przy plaży, stylowo urządzona imprezówka, przyciąga codziennie wielu fanów nocnej zabawy. DJ'e live, muzyka ze wszystkich krajów oraz sąsiedztwo morza, w którym o każdej porze można się wykąpać, to niewątpliwe zalety.

  Wyżywienie:

  We własnym zakresie, studia wyposażone w aneksy kuchenne (lodówka, kuchenka elktryczna, naczynia, sztućce).
  Istnieje również możliwość wykupienia wyżywienia w miejscowej restauracji. Cena za dzień 9 euro za śniadanie i obiadokolację.

  Śniadania

  W formie bufetu. W skład śniadania wchodzi:
 • pieczywo
 • masło
 • jajka
 • wędliny
 • sery
 • świeże warzywa
 • herbata / kawa
 • soki

 • studio magda

  Obiadokolacje

  Serwowane do stolików
 • Zupa (każdego dnia inna zupa)
 • Danie główne (każdego dnia inne danie mięsne kuchni regionalnej)
 • Woda (inne napoje dodatkowo płatne)

 • Transport:

  Transport autokarem trwa około 26 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię. Przyjazd do Grecji w okolicach godziny 19:00. Wyjazd do Polski w okolicach godziny 22:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

  Program ramowy:
  1 dzień- wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry.

  2 dzień- przejazd przez Serbię, Macedonię i Grecję. Przyjazd na miejsce około godziny 19:00. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne (opis wycieczek fakultatywnych znajduje się w zakładce Wycieczki fakultatywne).

  3 - 11 dzień- wczasy w Kokkino Nero w Studio Magda.

  11 dzień -wykwaterowanie koło godziny 10:00, czas wolny do wyjazdu. Wyjazd do Polski około godziny 22:00.

  12 dzień- przejazd przez Macedonie, Serbię, Węgry, Słowację i Czechy. Przekroczenie granicy Polski w okolicach północy. Przyjazd do poszczególnych miast w godzinach nocnych i porannych, 13 dnia.

  Wycieczki fakultatywne

  UWAGA:
  • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
  • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
  • wszystkie wycieczki organizowane są przez greckich kontrahentów
  Ateny - wycieczka do Aten pozwala odkryć starożytną część Grecji. W programie zwiedzania: port Pireus, stadion Kalimarmaro (miejsce pierwszych Igrzysk Olimpijskich), Pałac Prezydencki, Park Zapion, słupy świątyni Zeusa, Łuk Hadriana, Aeropag, z którego podziwiać można Ateny oraz Akropol. W trakcie wycieczki przespacerujemy się po starożytnej Agorze greckiej i rzymskiej, gdzie dawniej odbywały się targi, oraz po najstarszej dzielnicy Plaka. Odwiedzimy również Parlament, gdzie znajduje się słynny Pomnik Nieznanego Żołnierza. Na koniec zobaczymy uroczystą zmianę warty. W drodze powrotnej zatrzymamy się w Termopilach przy pomniku Leonidasa.
  Cena: 45 euro/osobę

  Meteory
  - klasztory w Meteorach są najpopularniejszym miejscem ascezy i modlitwy w Grecji. Jak głosi legenda, mnich Atanazy wzbił się na skrzydłach białego orła by zbudować pierwszy monastyr. Dzis po wielu wiekach możemy podziwiać rezultat ciężkiej pracy mnichów, niesamowity efekt działań przyrody i moc wiary. Nad niewielką miejscowością Kalambaka, pomiędzy monumentalnymi skałami znajduje się sześć z 21 zbudowanych klasztorów. Zapierające dech widoki, monumentalna potęga natury gwarantują niezapomniane przeżycia.
  Cena: 35 euro/osobę

  Skiathos - jednodniowy rejs po zatoce Pagestyckiej i otwartym morzu Egejskim. Będą Państwo mieli okazję zobaczyć półwysep Pilion oraz wspaniałą wyspę Skiathos. Podczas rejsu chętni będą mogli wykąpać się w krystalicznych wodach przy jednej z najpiękniejszych plaż Europy- Kukunaries. Odwiedzimy stolicę wyspy- miasteczko Skiathos, które ujmuje swoimi barwami. Śnieżnobiałe budynki z niebieskimi okiennicami i czerwonymi dachami, różnobarwne bugamwille i kwiaty oraz turkusowe morze tworzą niezapomniany klimat. W drodze powrotnej Kapitan statku dla dopełnienia wrażeń zaprosi do wspólnej zabawy na Metaxa Party.
  Cena: 45 euro/osobę

  Wieczór Grecki – wspaniała atmosfera w greckim stylu przy rytmach Greka Zorby zachwyci Państwa z pewnością. Jedzenie, muzyka buzuki oraz wytrawne wino Recina pozostawią niezapomniane wrażenia z pobytu w Grecji. Grupa folklorystyczna w regionalnych strojach zaprosi Państwa do wspaniałej zabawy przy muzyce granej na żywo, a cały wieczór na długo pozostanie w Państwa pamięci.
  Cena: 25 euro/osobę

  Ceny zawierają aktualnie obowiązujące rabaty first & last minute!!!


  Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe