Hiszpania Lloret de Mar - San Juan park

Hiszpania Lloret de Mar - San Juan park

Hiszpania Lloret de Mar - San Juan park
Kod produktu:
1457

cena od: 1049.00 zł

Z akwaterowanie:

San Juan Park** to rodzinny hotel położony około 400m od plaży. Znany jest z kameralnej atmosfery i troskliwej opieki gospodarzy. Na jego terenie znajduje się bar, sala telewizyjna oraz niewielki basen położony na dachu hotelu. Pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienką, balkonem, wyposażone w TV oraz telefon. Hotelowa restauracja serwuje smaczne i różnorodne posiłki.
Wyżywienie:
W cenie 9 śniadań w formie bufetu. Obowiązkowo należy wykupić 9 obiadokolacji w cenie preferencyjnej 70 euro/os. Napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne.

Wczasy Hiszpania Tanie oferty wakacyjne

Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze.
Transport:
Transport autokarem trwa około 24 godziny od granicy polskiej. Przejazd przez Niemcy, Francję oraz Hiszpanię. Przyjazd do Hiszpanii w okolicach godziny 13:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Przyjazd do niektórych miast dnia następującego po katalogowym zakończeniu imprezy. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.
Program ramowy:
1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Niemcy oraz Francję.
2 dzień - przejazd przez Francję, Hiszpanię. Przyjazd do Lloret de Mar w okolicach godziny 13:00. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne (opis wycieczek fakultatywnych na stronie opisowej kraju).
3 - 11 dzień - wczasy na Costa Brava w hotelu San Juan Park w Lloret de Mar. Śniadanie w godzinach porannych, obiadokolacja w godzinach wieczornych.
11 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie, złożenie bagaży w holu hotelowym, czas wolny do wyjazdu. Zakończenie wakacji na Costa Brava. Wyjazd do Polski około godziny 15:00. Przejazd przez Hiszpanię i Francję.
12 dzień - przejazd przez Francję i Niemcy. Przekroczenie granicy Polski w godzinach późnopopołudniowych. Przyjazd do miast zachodniej Polski przed północą, pozostałe miasta przyjazd dnia 13 po północy.
Pozostałe informacje:
Wakacje w Hiszpanii w swoim programie powinny mieć obowiązkowo zwiedzanie Barcelony. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczek fakultatywnych, w ramach których oferujemy: zwiedzanie Barcelony, zwiedzanie Montserrat, wizytę w Marinelandzie w Malgrat de Mar, jednodniowe zabawy w waterparku w Lloret de Mar, zwiedzanie Girony, zwiedzanie muzeum Salvadora Dali w Figueres, nurkowanie w Morzu Śródziemnym oraz rejs statkiem do Tossa de Mar.

W cenie zapewniamy:
  • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,
  • 9 noclegów,
  • 9 śniadań,
  • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
  • opieka rezydenta na miejscu

Dodatkowo płatne obowiązkowo:
  • ubezpieczenie KL, NW: 60 pln/os.
  • dopłata do wyżywienia HB - 70 euro/os (płatne w autokarze).
  • dopłata paliwowa: 40 pln/os.

Dodatkowo płatne opcjonalnie:
  • Kup Sobie Spokój: 80 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę ?Kup sobie spokój? nie podlega zwrotowi
  • ubezpieczenia KR: 3-4% wartości imprezy

Galeria produktu:

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe