Hiszpania / Santa Susanna (15 km od Lloret De Mar) / Majówka/Hotel Riviera

Hiszpania / Santa Susanna (15 km od Lloret De Mar) / Majówka/Hotel Riviera

Hiszpania / Santa Susanna (15 km od Lloret De Mar) / Majówka/Hotel Riviera
Kod produktu:
4505

cena od: 1499.00 zł

Jeżeli nie masz jeszcze planów na najbliższą majówkę zdecyduj się na nasze biuro podróży i wybierz się do słonecznej Hiszpanii! Zapraszamy do rezerwacji miejsc - jesteśmy w stanie zaproponować bardzo korzystny rabat dla grup!W cenie zapewniamy:
 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych
 • 6 śniadań
 • 6 noclegów
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)
 • opieka rezydenta na miejscu
Dodatkowo płatne obowiązkowo:
 • ubezpieczenie KL, NW: 60 pln/os.
 • dopłata do wyżywienia HB: 60 euro/os. (płatne w autokarze)
 • opłata klimatyczno - administracyjna 10 euro/os/turnus (płatne w autokarze)
Dodatkowo płatne opcjonalnie:
 • Kup Sobie Spokój: 80 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi.
 • ubezpieczenie KR: 3-4% wartości imprezy
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 pln/os.
 • rezerwacja miejc w autokarze: 50 pln/os.
Zakwaterowanie:

 Hotel Riviera*** położony jest przy nadmorskiej promenadzie w Santa Susanna w odległości 50 m od plaży. Pokoje klimatyzowane, 2 osobowe z możliwością dostawki. W każdym jest łazienka, balkon, telefon i TV SAT. Na terenie hotelu znajduje się stół bilardowy, stół do tenisa, automaty do gier, basen i brodzik oraz niewielki plac zabaw. Oprócz klasycznych wind w hotelu jest winda panoramiczna.
W hotelu odbywają się wieczorne imprezy rozrywkowe.

Wyżywienie:

W cenie 6 śniadań w formie bufetu. Obowiązkowo należy wykupić 6 obiadokolacji w cenie preferencyjnej 60 euro/os. Obiadokolacje w formie bufetu, do wyboru: 2 zupy, 4-6 dań obiadowych, świeże warzywa, lody oraz desery. Napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze.

Transport:

Transport autokarem trwa około 24 godziny od granicy polskiej. Przejazd przez Niemcy, Francję oraz Hiszpanię.Przyjazd do Hiszpanii około godziny 13:00. Wyjazd do Polski w okolicach godziny 15:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Przyjazd do niektórych miast dnia następującego po katalogowym zakończeniu imprezy. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

Program ramowy:
  1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Niemcy oraz Francję.

  2 dzień - przejazd przez Francję, Hiszpanię. Przyjazd do Lloret de Mar w około godziny 13:00. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne (opis imprez fakultatywnych dostępny jest w zakładce "Wycieczki fakultatywne").

  3 - 8 dzień - wczasy na Costa Maresme w hotelu Riviera w Santa Susanna. Śniadanie w godzinach porannych, obiadokolacja w godzinach wieczornych.

  8 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie, złożenie bagaży w holu hotelowym, czas wolny do wyjazdu. Wyjazd do Polski około godziny 15:00. Przejazd przez Hiszpanię i Francję.

  9 dzień - przejazd przez Francję i Niemcy. Przekroczenie granicy Polski w godzinach późnopopołudniowych. Przyjazd do miast zachodniej Polski przed północą, pozostałe miasta przyjazd dnia 10 po północy.
Pozostałe informacje:

Wakacje w Hiszpanii w swoim programie powinny mieć obowiązkowo zwiedzanie Barcelony. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczek fakultatywnych, w ramach których oferujemy: zwiedzanie Barcelony, zwiedzanie Montserrat, wizytę w Marinelandzie w Malgrat de Mar, jednodniowe zabawy w waterparku w Lloret de Mar, zwiedzanie Girony, zwiedzanie muzeum Salvadora Dali w Figueres, nurkowanie w Morzu Śródziemnym oraz rejs statkiem do Tossa de Mar.
Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe