Juan Ramon Hiszpania

Juan Ramon Hiszpania

Juan Ramon Hiszpania
Kod produktu:
1453

cena od: 999.00 zł

Hotel Juan Ramon* - niewielki hotel położony w centrum Lloret de Mar około 350 m od plaży. Pokoje 2, 3 osobowe, słoneczne, przytulne w dobrym standardzie. Wszystkie pokoje posiadają łazienki i balkony. Hotel składa się z sześciu kondygnacji połączonych windą. Juan Ramon prowadzony jest przez polski personel Funclub?u. Sejf w recepcji (dodatkowo płatny). Opcjonalnie śniadania i obiadokolacje (serwowane w hotelu***).

Wyżywienie:

Opcjonalnie istnieje możliwość wykupienia wyżywienia HB (9 śniadań, 9 obiadokolacji) w cenie preferencyjnej 120 euro/os. Wyżywienie serwowane jest w hotelu Florida***. Obiadokolacje w formie bufetu, do wyboru: 2 zupy, 3-4 dań obiadowych, świeże warzywa. Napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze. Deklarację wykupienia obiadokolacji (tzw. deklaracja HB) należy zgłosić przy rezerwacji wycieczki, tak by została ona wpisana do umowy. Cena wyżywienia dla umów bez deklaracji HB wynosi 240 euro/os.


Pozostałe informacje:

Transport autokarem trwa około 24 godziny od granicy polskiej. Przejazd przez Niemcy, Francję oraz Hiszpanię. Przyjazd do Hiszpanii w okolicach godziny 13:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

W cenie zapewniamy:
zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych ? 9 noclegów ? transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta) ? opieka rezydenta na miejscu.
Dodatkowo płatne obowiązkowo:

ubezpieczenie KL, NW : 60 pln/os 

? dopłata paliwowa: 40 pln/os.

Dodatkowo płatne opcjonalnie:
dopłata do deklaracji HB - 120 euro/os. - przy rezerwacji w Polsce
ubezpieczenia KR: 3-4% wartości imprezy
Kup sobie spokój jest usługą, która pozwala Tobie bezkosztowo i bez podawania przyczyn zrezygnować z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem. Koszt: 80 pln

Galeria produktu:

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe