KOLONIA OBÓZ NAD MORZEM ŁEBA - PEŁNA ATRAKCJI (7-12 lat) i (13-18 lat) autokar

KOLONIA OBÓZ NAD MORZEM ŁEBA - PEŁNA ATRAKCJI (7-12 lat) i (13-18 lat) autokar

KOLONIA OBÓZ NAD MORZEM ŁEBA - PEŁNA ATRAKCJI (7-12 lat) i (13-18 lat) autokar
Producent:
harc
Kod produktu:
6288

cena od: 1280.00 zł

KOLONIA LUB OBÓZ 2015 NAD MORZEM ŁEBA - PEŁNA ATRAKCJI (7-12 lat) i (13-18 lat) autokar


Biuro podróży Juwentur prezentuje szeroką ofertę wyjazdów turystycznych, wśród których uda nam się znaleźć przede wszystkim tanie oferty na kolonie letnie dla dzieci i krajowe i zagraniczne obozy młodzieżowe. Zapraszamy do zaznajomienia się z konkretną propozycją, także za pomocą prowadzonej przez nas strony internetowej.
Do dyspozycji potencjalnego klienta jest oddany nowoczesny portal turystyczny, dzięki któremu uda nam się szybko dokonać rezerwacji konkretnej oferty. Tym sposobem istnieje możliwość zapewniania sobie wakacji letnich bez wychodzenia z domu, analizując we własnych czterech ścianach aktualne propozycje
Należy zaznaczyć, że dzięki niezwykle urozmaiconej ofercie z łatwością można zorganizować własny urlop, kierując się finansowymi możliwościami. Dzięki możliwości dokonania internetowej rezerwacji, organizacja wyjazdu jest znacznie prostsza.
Portal jest bardzo prosty w obsłudze, co dodatkowo ułatwia dopełnienie rezerwacji lub zaznajomienie się z niezbędnymi informacjami na temat wybranych propozycji wyjazdowych. Każdy potencjalny wczasowicz może w wybranej chwili wejść na stronę i skusić się na określoną propozycję dla kolonistów i obozowiczów.

Kolonie letnie i obozy młodzieżowe 2015 Łeba - EKSTREMALNIE CIEKAWE WAKACJE

świadczenia:


Cena podstawowa obejmuje: zakwaterowanie, wyżywienie, transport, realizację programu, ubezpieczenie NNW AXA (5000 PLN), opiekę doświadczonej kadry kierownika i wychowawców, ratownika, opiekę medyczną. Cena podstawowa nie obejmuje: opłaty za dodatkowy program, dopłat do transportu z poszczególnych miast. Opcjonalnie możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej.
Cena podstawowa:
wyjazd/powrót - Łódź, miejsce na kolonii / obozie młodzieżowym


ZAKWATEROWANIE:
Ośrodek Kolonijny. W skład ośrodka wchodzą 3 pawilony mieszkalne, w których znajdują się pokoje 4-osobowe z łazienkami i balkonami. W skład ośrodka wchodzi również budynek socjalny w którym znajduje się: stołówka, świetlica, sala TV i sala dyskotekowa. Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw, boiska do gier zespołowych oraz stół do tenisa stołowego. Uczestnicy mogą korzystać z boiska do piłki nożnej -ORLIK” znajdującego się w odległości ok. 500m od ośrodka. Teren ośrodka ogrodzony, bezpieczny. Odległość do plaży 100m.


WYŻYWIENIE:
4 posiłki dziennie w stołówce na miejscu
TRANSPORT:
dojazd do Łeby i z powrotem odbywa się autokarem. Istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami lub pociągiem do autokarów jadących docelowo. Wyjazdy bez dopłat z miast: Łódź, Włocławek, Toruń. Wyjazdy do potwierdzenia min. 6 uczestników za dopłatą z miast: Warszawa +80 zł, Lublin +100 zł, Kraków +100 zł, Katowice +80 zł, Wrocław +100 zł, Opole +100 zł, Piotrków Tryb. +60 zł, Częstochowa +80 zł.


RAMOWY PROGRAM:

Zwiedzanie Łeby: stara Łeba i ruiny kościoła św. Mikołaja, krzyż nawigacyjny, port rybacki, port jachtowy.
Zajęcia integracyjne - football bungee - takiej atrakcji trudno szukać gdzie indziej.
Wycieczka autokarowa do Słowińskiego Parku Narodowego: nasza polska Sahara, spacer na wieka górę piaskową- wydmy ruchome z Łącką Górą (42 m.n.p.m.).
Wycieczka do Fokarium - Sea Park w Sarbsku, - jedynego w Polsce obiektu, w którym zwiedzający mogą oglądać karmienie fok połączone z ich treningiem. Wizyta w parku dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń, odkryje tajemnice podwodnego świata, zapewni unikalne atrakcje: Muzeum marynistyczne, park makiet zwierząt morskich, park miniatur latarni morskich, gaj małego pirata na galeonie Wodnik, park zręcznościowy małego pirata, place zabaw.
Rejs statkiem, Spacer promenadą wzdłuż portu rybackiego aż na molo wschodnie o długości 192m., przy kapitanacie portu spotkamy przeciwmgielny Historyczny dzwon.
Udział w imprezach plenerowych, koncertach na Skwerze Rybaka,
Szukamy talentów: Mini Playback Show, Mam talent, Wieczór Kabaretu
Festyn - dla każdego coś fajnego - humorystyczne gry i zabawy, występy zwycięzców konkursów Mini Playback Show, Mam talent, Wieczoru Kabaretu.
Pokaz mody wakacyjnej i plażowej, konkurs fryzur i makijażu
Zajęcia plastyczne: wspólne dzieło przestrzenne, pocztówka z obozu, zabawy plastyczne.
Dyskoteki z zabawami, ognisko
Rozgrywki sportowe: turniej piłki siatkowej plażowej, wesoły tor przeszkód. Mecz kadra kontra uczestnicy.
Plażowanie i morskie kąpiele pod opieką ratowników i wychowawców
Gry i zabawy na plaży: konkurs rzeźby z piasku, zamki z piasku, przeciąganie liny, piłka plażowa, wyścigi.


PROGRAMY FAKULTATYWNE:
(realizowany przy min 10 osobach, zapisy w biurze przed wyjazdem):

1. EKSTREMALNIE CIEKAWE WAKACJE (+120 zł). Zajęcia prowadzi wykwalifikowana, profesjonalna kadra z doświadczeniem. Wszystkie zajęcia prowadzone są na terenie POWER PARK ŁEBA. http://powerpark.pl
Park Linowy - przejście dwóch tras do wyboru z czterech tras, w tym jedna dla dzieci.
Ścianka wspinaczkowa - składa się z dwóch ścian: jednej łatwiejszej, drugiej trudniejszej - wchodzimy na obie.
Skok wahadłowy - jest to wielka huśtawka na 14 metrowych palach. Skok wygląda tak, że jesteśmy przypinani do stalowej liny zamocowanej do dwóch pali, następnie zostajemy wyciągnięci w górę, blokada zostaje zwolniona i oddajemy swobodny skok w trajektorii wahadła.
Strzelnica sportowa - strzelanie z broni pneumatycznej (wiatrówka), dla najstarszych strzelanie z łuku bloczkowego
Paintball - gramy na średniej wielkości polu, na którym przygotowanych jest ok. 50 różnych zasiek, przeszkód i tuneli. Każdy z graczy otrzymuje mundur, maskę, marker i 100 kulek. Przed wejściem na pole przechodzą instruktaż.
Tor quadowy - dla młodzieży i dzieci- jest on pozbawiony dużych różnic terenu oraz niebezpiecznych miejsc, Jego przebieg wyznaczają rozstawione kostki słomy i opony, które zapobiegają wyjechaniu poza trasę. W zależności od wieku i możliwości uczestnika jest możliwość ograniczenia mocy silnika.

2. ŁEBA PARK (+20 zł) - Zwiedzanie największego w Polsce Parku Dinozaurów http://www.lebapark.pl/
ŁEBA PARK to jedyny w Polsce tak rozbudowany i rozległy park dinozaurów, pięknie położony na obszarze około 20 hektarów. Podczas spaceru uroczymi ścieżkami, mostkami i kładkami poprzez trzciny obcujemy z około 100 gadami. Dodatkowe atrakcje parku: galeria skamielin i minerałów, galeria bursztynowa, Dino Kino, amatorski połów ryb, pojazdy Flinstonów, małpi gaj, wioska indiańska, ścieżka edukacyjna, mini zoo, plac zabaw, skansen kuźnia, place zabaw, mini Zoo. Fani motoryzacji, a raczej 2 walców znajdą pojazdy Flinstonów aby na specjalnej trasie mierzyć się z czasem i kolegami.

3. WAKACYJNY KURS GOKARTOWY (+160 zł ) - 2 dni zajęć po 2,5 godziny. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana, profesjonalna kadra z doświadczeniem. Wszystkie zajęcia prowadzone są na terenie POWER PARK ŁEBA. http://powerpark.pl
Zapraszamy dzieci i młodzież na wakacyjny kurs gokartowy w ramach szkółki POWER RACING ACADEMY w POWER PARK ŁEBA. Program szkółki został opracowany przy współpracy ze Staszkiem Kostrzakiem, czołowym kierowcą kartingowym i wyścigowym. Zajęcia łączą wspólną zabawę z nauką, przybliżają uczestnikom kursów świat sportów motorowych poprzez kontakt z kartingiem. Zapraszamy wszystkich, nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia gokartowego. Program zajęć: Teoria - zasady bezpieczeństwa na torze, znaczenie flag sygnalizacyjnych, przepisy sportu kartingowego, budowa i obsługa gokarta. Praktyka - wolne jazdy (określenie umiejętności), przyspieszanie-hamowanie, pokonywanie zakrętów, strategie jazdy, jazdy na czas, wyścigi. Zapewniamy instruktora kursu, profesjonalny sprzęt (do dyspozycji: cztery modele kartów różnej wielkości) oraz wyposażenie dla uczestników kursu (kaski, ochraniacze, balaklawy, rękawice). Po zakończeniu kursu każdy otrzymuje imienny certyfikat oraz kartę zniżkową na tor w Power Parku w Łebie.


ŚWIADCZENIA:
Cena podstawowa obejmuje: zakwaterowanie, wyżywienie, transport, realizację programu, ubezpieczenie NNW AXA (5000 PLN), opiekę doświadczonej kadry kierownika i wychowawców, ratownika, opiekę medyczną.
Cena podstawowa nie obejmuje: opłaty za dodatkowy program, dopłat do transportu z poszczególnych miast. Opcjonalnie możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej.


UWAGI:
Należy ze sobą zabrać: wygodne obuwie do pieszych wędrówek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy od słońca, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik kąpielowy. Obowiązkowo należy zabrać ważną legitymację szkolną.

UWAGI DOTYCZĄCE TRANSPORTU:


1. Dojazdy antenowe mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie (antena mikrobusem, PKP - rezerwacja miejsc siedzących lub samochodem osobowym pod opieką wychowawcy - konwojenta). Docelowo uczestnik dojazdu antenowego dociera bezpośrednio do ośrodka lub dosiada się do autokaru docelowego.
2. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu.
3. Zbiórka uczestników na 20-30 minut przed planowanym odjazdem.
4. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem.
5. Dojazdy antenowe realizowane przy min. 6 uczestnikach.
6. Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem.

Galeria produktu:

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe