KOLONIE DLA DZIECI - POLSKA - SPAŁA - BAJKOWE KOLONIE DLA MILUSIŃSKICH (6-12 lat)

KOLONIE DLA DZIECI - POLSKA - SPAŁA - BAJKOWE KOLONIE DLA MILUSIŃSKICH (6-12 lat)

KOLONIE DLA DZIECI - POLSKA - SPAŁA - BAJKOWE KOLONIE DLA MILUSIŃSKICH (6-12 lat)
Producent:
harc
Kod produktu:
6314

cena od: 1320.00 zł

KOLONIE DLA DZIECI 2015 - POLSKA - SPAŁA - BAJKOWE KOLONIE DLA MILUSIŃSKICH (6-12 lat)

Biuro turystyczne Juwentur prezentuje pełen wachlarz kolonii dla dzieci, wśród których można natrafić przede wszystkim na tanie oferty w Polsce jak i za granicą. Zapraszamy młodzież oraz dzieci do zapoznania się z konkretną propozycją, także za pomocą prowadzonej przez nas strony online. Gwarantujemy niezapomniany wypoczynek ze znajomymi, idealnie dostosowany do oczekiwań każdego obozowicza oraz kolonisty. Aktualna propozycja jest przeznaczona dla każdego, kto stawia na urlop w atrakcyjnej cenie. Dzięki nam można zarezerwować między innymi oferty na wakacje krajowe, jak również atrakcyjne wakacje zagraniczne, które wiążą się z konkretnymi korzyściami pod względem finansowym. Biuro Juwentur to także doskonały wybór dla osób, którym zależy na kompleksowej organizacji letniego wyjazdu. Staramy się wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów, czego dowodem jest możliwość wykonania rezerwacji w stu procentach przez Internet. Nasz portal turystyczny jest bardzo łatwy w obsłudze, dzięki czemu każdy może z łatwością odnaleźć potrzebne wiadomości. Stale poszerzamy swoją ofertę, mając na uwadze potrzeby przyszłych turystów – także pod względem finansowym. Tym sposobem nasz klient może liczyć na interesujący i zarazem niedrogi wypoczynek.
Zapraszamy bezpieczną rezerwację dotyczącą imprez na letnie obozy na znanym portalu internetowym.

świadczenia:

W cenie: zakwaterowanie, wyżywienie, program, ubezpieczenie NNW uczestników, kadra wychowawcza, opiekę medyczna n tzw. „doraźne wezwanie”, Doatkowo płatne: transport; warsztat pływacki; warsztat taneczny; warsztat tenisa ziemnego dla początkujących;język angielski dla początkujących.

Cena podstawowa:
wyjazd / powrót - Warszawa, BRAK ZNIŻKI FIRST MINUTE, Pobyt na kolonii bajkowej

OPIS:
SPAŁA
(ok. 100 km od Warszawy i ok. 60 km od Łodzi)
Bajkowe kolonie dla milusińskich: 6-12 lat

(kolonie szczególnie polecane dla dzieci wyjeżdżających po raz pierwszy, czekających na wizyty rodziców. Zapewniamy sympatyczną, opiekuńczą kadrę, która nie tylko interesująco i bezpiecznie zorganizuje codzienne zajęcia ale również pomoże ułożyć rzeczy w szafie, przytuli i wysłucha, opowie bajkę. Podczas pobytu dzieci zwiedzają wiele ciekawych miejsc, poszerzają swoją wiedzę, uczą się samodzielności.)

SPAŁA - znana miejscowość wypoczynkowa w centralnej Polsce nad rzeką Pilicą, na terenie dawnej Puszczy Pilickiej, obecnie Spalskiego Parku Krajobrazowego. Posiada dobre warunki klimatyczne, dawniej letnia rezydencja prezydentów Polski.

ZAKWATEROWANIE:
Ośrodek Wypoczynkowy FWP -Miś” ( w pierwszy turnusie -Miś” i -Zbik”), pokoje 2,3 - osobowe z łazienkami, TV i balkonami, Ośrodek dysponuje: świetlicą, stołówką, stołem do ping-ponga, boiskiem sportowym, salą zabaw.

WYŻYWIENIE:
W stołówce ośrodka: 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek); pierwsze świadczenie: obiad w pierwszym dniu turnusu, ostatnie świadczenie: obiad.

TRANSPORT:
Przejazd autokarem (lub busem):
a/ wyjazd z Warszawy - zbiórka w dniu rozpoczęcia turnusu o godz. 9.00 - ul. Niemcewicza 17; planowany powrót w dniu zakończenia turnusu ok. godz. 14.30 - 15.00; cena dojazdu z Warszawy + 60 zł
b/ wyjazd z Łodzi - zbiórka w dniu rozpoczęcia turnusu o godz. 11.00 Ul. Karskiego - parking dla autokarów przy CH Manufaktura powrót ok. godz. 14.30-15.00, cena dojazdu z Łodzi +60 zł
(przyjazd uczestnika z rodzicami do ośrodka na godz. 13.00, odbiór uczestnika w ostatnim dniu ok. 12.00)
c/ przejazd z Lublina + 130 zł , Kraków + 130 zł
(wyjazdy realizowane przy min. 7 uczestnikach)

PROGRAM:
Wycieczka autokarowa do Bałtowskiego Parku Jurajskiego (www.juraparkbaltow.pl):
zwiedzanie JuraParku - podróż w czasie przez okresy geologiczne, obejrzenie rekonstrukcji dinozaurów
zwiedzanie Zwierzyńca Bałtowskiego, przejażdżka amerykańskim schoolbusem, możliwość
spotkania -oko w oko” ze zwierzętami żyjącymi w Afryce, Ameryce, Australii, Eurazji
spływ tratwami rzeka Kamienną, wysłuchanie legend opowiedzianych przez flisaków lub wizyta w Parku Rozrywki w Bałtowie (wybór imprezy na miejscu w uzgodnieniu z uczestnikami)
pokazy tresury psa policyjnego
Wycieczka autokarowa - -Sladami zbója Madeja i diabła z Nagórzyc”z
wycieczka do rezerwatu "Niebieskie Źródła" - jednego z najpiękniejszych i najciekawszych wywierzysk krasowych Europy, również miejsca schronienia dzikiego ptactwa oraz bogatej roślinności,
zwiedzanie Podziemnej Trasy Turystycznej "Grot Nagórzyckich”
zwiedzanie Skansenu Rzeki Pilicy w Tomaszowie Mazowieckim, kompleksu bunkrów -Konewka, na zakończenie zabawa na kręgielni, wstęp na basen
zajęcia na basenie Centralnego Ośrodka Sportu
wizyta w Edukacyjnym Centrum Pożarnictwa.
-Z Adrenaliną w tle” - wizyta w parku Adrenalina w Spale, beztroska zabawa z kulą sferyczną oraz budowa wieży (konkurencje drużynowe), na zakończenie ognisko.
Wizyta na pirackim statku - piracka przygoda - zabawy w wodzie, szukanie ukrytego skarbu przy pomocy pirackiej mapy sprzed lat
U Alchemika - dzień zagadek, czarów, magii …
Festiwal Talentów
Zaczarowany Las - wyprawa po kwiat paproci oraz wiele zabaw z Królewną Śnieżką, Kopciuszkiem, Kubusiem Puchatkiem
Indiańska Wioska - jak zbudować wigwam, wybór Wodza Wioski, najpiękniejszej Indianki, Najśmieszniejszego Indianina
Kosmiczna Ekspedycja - kosmiczne gry i zabawy, kosmiczna moda, kosmiczna dyskoteka
Bajkowy Dzień (prezentacja bajek)
Podwodny Świat - morska bitwa, gry i zabawy -Co drzemie na dnie oceanu”, konkurs plastyczny, zagadki logiczne
Dzień w Dżungli - wycieczka do lasu, wybór Mistrza lasu, konkurs -Jak się czesał Tarzan i Jane”, polowanie na tygrysa - podchody
Dzień dobrego humoru - konkurs na najzabawniejsze historyjki, wierszyki, rysowanie karykatur
Dzień sportu -na wesoło”
zajęcia plastyczne, wycieczki piesze, , gry, konkursy, ogniska, dyskoteki.

Podczas kolonii dzieci zdobywają różne stopnie np. wodnik, botanik, podróżnik oraz odznaki i tytuły np. Złoty Mikrofon (dla najlepszego śpiewaka), Pomysłowy Dobromir (za pomysłowość i twórcze rozwiązywanie problemów), Niewidzialnej Ręki (dla kolonisty który często bezinteresownie pomagał innym) itp.
TERMINY - 12 dniowe

W CENIE:
Zakwaterowanie, wyżywienie, program, ubezpieczenie NNW uczestników, kadra wychowawcza, opiekę medyczna n tzw. -doraźne wezwanie”, transport za dodatkową opłatą.
Imprezy fakultatywne :
Imprezy fakultatywne (realizowane przy zgłoszeniu się min. 15 uczestników):

warsztat pływacki - 120 zł/os., w cenie 8 godzin zajęć po 45 minut
warsztat taneczny - 100 zł, w cenie 10 zajęć tańca nowoczesnego po 45 minut
warsztat tenisa ziemnego dla początkujących - 150 zł, w cenie 8 lekcji tenisa ziemnego po 45 minut
język angielski dla początkujących - 15 godzin, cena 150 zł.


Galeria produktu:

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe