KOLONIE I OBOZY KRYNICA MORSKA O.W. -ELZAM” : krajoznawczy, bursztynowa przygoda+programy dodatkowe 7-12 i 13-17 lat

KOLONIE I OBOZY KRYNICA MORSKA O.W. -ELZAM” : krajoznawczy, bursztynowa przygoda+programy dodatkowe 7-12 i 13-17 lat

KOLONIE I OBOZY KRYNICA MORSKA O.W. -ELZAM” : krajoznawczy, bursztynowa przygoda+programy dodatkowe 7-12 i 13-17 lat
Kod produktu:
6286

cena od: 1490.00 zł

KOLONIE I OBOZY 2015 KRYNICA MORSKA O.W. - ELZAM” : krajoznawczy, bursztynowa przygoda+programy dodatkowe 7-12 i 13-17 lat

Oferta naszego biura podróży jest skierowana do osób, którym marzą się udane wakacje. Najważniejszy oddział biura Juwentur jest w województwie zachodniopomorskim, jednakże nie jest konieczne, aby osobiście dokonywać rezerwacji. Do dyspozycji każdego klienta zostaje oddany portal turystyczny, za pośrednictwem którego można szybko wybrać dla siebie najbardziej interesujące oferty. Atutem biura są bardzo korzystne ceny, czego doskonałym dowodem są między innymi propozycje w rodzaju first minute. Juwentur już od dłuższego czasu zapewnia wypoczynek o najdoskonalszej jakości, który przypadnie do gustu nawet wyjątkowo wybrednym wczasowiczom. Zapraszamy do jak najczęstszych odwiedzin naszej strony online, z tego względu, że można na niej odnaleźć bardzo dużo interesujących informacji dotyczących bieżącej oferty. Portal jest niezwykle komfortowy w obsłudze, co niewątpliwie ułatwia dopełnienie rezerwacji lub zapoznanie się z najważniejszymi informacjami odnośnie poszczególnych propozycji wyjazdowych. Każdy klient biura może w dowolnej chwili wejść na witrynę i zdecydować się na konkretną ofertę wyjazdową.

świadczenia:

Cena podstawowa obejmuje: transport autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę medyczną, podstawowe leki, kadrę pedagogiczną, ratownika WOPR, korzystanie z zaplecza towarzyszącego, realizację programu, ubezpieczenie NNW (5.000 zł) Cena podstawowa nie obejmuje: dopłat do wyjazdów z poszczególnych miast, programów dodatkowych i fakultatywnych
Cena podstawowa:
wyjazd / powrót - Warszawa, miejsce na kolonii / obozie młodzieżowym


ZAKWATEROWANIE:
O.W. -ELZAM”, położony w sosnowym lesie, 100 m od plaży, w pobliżu latarni morskiej. Pawilony murowane 2-piętrowe. Pokoje typu studio (2+2) osobowe, z pełnym węzłem sanitarnym i balkonami. Teren ogrodzony. Do dyspozycji dwie świetlice, sprzęt TV, audio - video, sprzęt sportowy, boiska sportowe, bramki do piłki nożnej plażowej, miejsce na ognisko, stół do gry w tenisa, salka dyskotekowa, kawiarenka z bilardem, rzutnia podków.

WYŻYWIENIE:
3 x dziennie, od kolacji w dniu przyjazdu, do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną


TRANSPORT:
autokar o podwyższonym standardzie. Wyjazdy bez dopłat: z Warszawy, Ostródy. Za dopłatą, realizacja przy min. 5 os. (możliwy dojazd antenowy PKP) Łódź +70 zł ; Lublin +70 zł.


PROGRAM:
- PROGRAM KRAJOZNAWCZY: całodniowa wycieczka autokarowa do Trójmiasta; rejs statkiem wycieczkowym; piesze
wycieczki szlakami Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.
- TURNIEJE I ROZGRYWKI SPORTOWE: siatkówka, ping-pong, piłka nożna plażowa, badminton
- ZAJĘCIA INTEGRACYJNE: dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek, bal przebierańców, konkurs rzeźby w piasku, wybory Miss i Mistera, Neptunalia, wieczór kabaretowy
- -Mam talent” - dla chętnych, konkurs umożliwiający uczestnikom zaprezentowanie swoich umiejętności.
- Wieczór karaoke, śpiewanie przy ognisku - rozwijanie talentów wokalnych
- KLUB LENIUCHA PLAŻOWEGO - dla amatorów piaszczystej plaży, opalanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika;
uczestnictwo w imprezach otwartych na terenie Krynicy - Bursztynowe Lato (koncerty, turnieje, pikniki )


PROGRAM BURSZTYNOWA PRZYGODA (dodatkowo dla grupy kolonijnej):
- Wyprawa -Bursztynowym szlakiem” - poszukiwanie i zbieranie bursztynu (spacer brzegiem morza)
- Co to jest i skąd pochodzi bursztyn?
- W poszukiwaniu -Bursztynowej komnaty” - terenowa gra z wykorzystaniem mapy i kompasu
- Zajęcia plastyczne: robienie ozdób z naturalnych materiałów znalezionych podczas wyprawy - muszelek, szyszek, kamyków, roślin itp. Dzień kupiecki- wystawa wykonanych przedmiotów
- DZIEŃ BURSZTYNOWEGO LUDA - animacje plastyczne (malowanie twarzy, włosów); animacje ruchowe i sportowe (ścieżka zdrowia na wesoło, bieg w workach, przeciąganie liny itp.)
- DZIEŃ DOBREGO HUMORU - wymyślanie najzabawniejszych historyjek i wierszyków, rysowanie karykatur: swojej i swojego wychowawcy, konkurs na najbardziej zwariowaną minę.
PROGRAMY DODATLOWE:
(dla chętnych, realizacja przy min. 10 uczestnikach):

WARSZTATY TANECZNE +80 PLN - 6 zajęć po 1,5 h: zajęcia z elementami tańca nowoczesnego (disco, hip-hop, funky) oraz tańca towarzyskiego, prowadzone przez instruktora.

AKADEMIA WINDSURFINGU +260 PLN - 7 zajęć po 1h: w ramach opłaty każdy kursant do dyspozycji otrzyma: komplet windsurfingowy ( deska + pędnik) , kamizelkę asekuracyjną oraz piankę neoprenową ( w ramach dostępności rozmiaru), asekurację z łodzi motorowej. Na zakończenie każdy uczestnik otrzyma dyplom ukończenia kursu.

KURS SAMOOBRONY + 180 PLN; 10 h: na bazie systemu samoobrony Krav Magi, brazylijskiego Jujitsu i Muay Thai.

PAINTBALL + 60 PLN - ok. 1,5 h - zajęcia paintballowe poprzedzi szkolenie z taktyki i strategii walki; każdy uczestnik dostanie na czas zajęć karabinek, kombinezon, rękawice, maskę, butlę oraz magazynek 100 kulek)

PARK LINOWY + 30 PLN - ok. 1,5 h - niezapomniana przygoda w pokonywaniu szeregu przeszkód w postaci specjalnie przygotowanych, lin, podestów, drabinek, siatek i przemieszczanie się, po wyznaczonych trasach, od drzewa, do drzewa. Wszystko pod czujnym okiem instruktorów.

PAKIET DLA AKTYWNYCH + 150 PLN
Pakiet obejmuje zajęcia z windsurfingu - 2 godz; paintball - 1,5 h ; zabawa w Parku Linowym - 1,5 h
WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
WYCIECZKA DO FROMBORKA + 60 PLN: Rejs statkiem do Fromborka, zwiedzanie miasta Mikołaja Kopernika.
WYCIECZKA DO MALBORKA +60 PLN - zwiedzanie Zamku Krzyżackiego.


ŚWIADCZENIA:
Cena podstawowa obejmuje: transport autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę medyczną, podstawowe leki, kadrę pedagogiczną, ratownika WOPR, korzystanie z zaplecza towarzyszącego, realizację programu, ubezpieczenie NNW (5.000 zł)
Cena podstawowa nie obejmuje: dopłat do wyjazdów z poszczególnych miast, programów dodatkowych i fakultatywnych

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe