KOLOROWY MADRYT z Warszawy 4 dni

KOLOROWY MADRYT z Warszawy 4 dni

KOLOROWY MADRYT z Warszawy 4 dni
Producent:
mattur
Kod produktu:
204

cena od: 0.00 zł

Państwo: Hiszpania Region: Madryt Miasto: Madryt
Profil wyjazdu: Oferta objazdowa Transport: Samolot
Wyżywienie (opcje):śniadanie
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:Brak informacji
świadczenia:
przelot samolotem na trasie Warszawa - Madryt - Warszawa ; opłaty lotniskowe; opieka pilota ; 4 noclegi w hotelu **/ *** ze śniadaniami ; pok 2 osobowe z łazienkami ; ubezpieczenie KL, NNW i Bagażu ( kwota gwarancyjna KL do 10.000 Eur, NNW do 7.000 zł, bagaż do 800 zł )
Cena podstawowa
Osoba dorosła, Ubezpieczenie KL, NW i bagażu - Signal Iduna, Pokój 2-osobowy, Przelot : Warszawa - Madryt, Przelot : Madryt - Warszawa
Atrakcje:
PODCZAS REALIZACJI PROGRAMU OPIEKĘ NAD PAŃSTWEM SPRAWUJA NASI PILOCI KTÓRZY SWOIM DOŚWADCZENIEM UATRAKCYJNIĄ PAŃSTWU POBYT!!!
Spotkanie z pilotem nastąpi na lotnisku w kraju lub Madrycie po przylocie.

PROGRAM:
Zapraszamy do Madrytu - jednej z najbardziej żywiołowych i kolorowych stolic Europy. Proponujemy wyjazdy w małych grupach co ułatwia podróż oraz pozawala na spokojne zwiedzanie miasta w kameralnej, rodzinnej atmosferze. Pilot wycieczki zrealizuje ciekawy program i udzieli wszelkich niezbędnych informacji.

1 dzień
Zbiórka na lotnisku. Przelot do Madrytu. Przejazd do hotelu .Zakwaterowanie, nocleg.
2 dzień
Po śniadaniu przejazd do Plaza de Colon i zwiedzanie z przewodnikiem najbliższych dzielnic m.in. Prado wraz z jednym z najbardziej znanych w Europie muzeów Prado ( w zbiorach znajdują się dzieła m.in. Velasqueza, Goyi). Następnie spacer po placu Puerta del Sol - centrum Madrytu i jednocześnie całej Hiszpanii.
3 dzień
Po śniadaniu przejazd do Katedry San Isidoria a następnie spacer po placu Plaza Mayor, który oprócz codziennych funkcji targowych bywał sceną wielu wydarzeń oglądanych przez tłumy, często w obecności pary królewskiej. Odbywały się tu maskarady, kanonizacje, procesy inkwizycji i korridy. Następnie zwiedzanie Pałacu Królewskiego. Czas wolny na Plaza de Espagna, jednym z najbardziej znanych placów w Madrycie.
4 dzień
Po śniadaniu czas wolny lub udział w wycieczce fakultatywnej do Aranjuez letniej rezydencji królów hiszp., wybudowana 1561 dla Filipa II (Palacio Real), kilkakrotnie przebudowywana, z ogrodem pałacowym, fontannami, rzeźbami lub Toledo, miasta będącego jednym z najcenniejszych klejnotów hiszpańskiej architektury.
5 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd na lotnisko. Przelot do kraju.

Hotel ** +
Proponujemy Państwu pobyt w 2 gwiazdkowych hotelach położonych w centrum Madrytu - 45 min jazdy metrem od lotniska. Wszystkie hotele gwarantują zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z łazienkami. Śniadania kontynentalne, serwowane są w hotelu.

UWAGI
Cena nie obejmuje kosztów transferów ( metro), biletów wstępu, biletów komunikacji miejskiej w Madrycie podczas realizacji programu zwiedzania. Na program i wstępy do muzeum Prado oraz Pałacu Królewskiego oraz transfery należy przeznaczyć około 75 €. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po wnętrzach muzeów.

Zachęcamy do jak najwcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc oraz zmienne taryfy.

ROZKŁAD LOTÓW
WARSZAWA Okęcie - MADRYT 14:35-18:15
MADRYT- WARSZAWA Okęcie 11:45- 15:15
Linia : Air Europa
Aktualizacja 03.11.2006

UWAGA GODZINY PRZELOTÓW ORAZ LINIA LOTNICZA MOGĄ ULEC ZMIANIE.Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe