"Kamyczek Sarbinowo" Turnusy Rehabilitacyjne, wczasy rodzinne, wypoczynek dla seniora - Dom w Słońcu

"Kamyczek Sarbinowo" Turnusy Rehabilitacyjne, wczasy rodzinne, wypoczynek dla seniora - Dom w Słońcu

Kod produktu:
2865

Zapraszamy do rezerwacji oferty wypoczynku w ORW Kamyczek w Sarbinowie Morskim.

Wczasy nad morzem - oferta dla całej rodziny, turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych, wakacje dla seniora w Sarbinowie Morskim!

OFERTA NIEAKTUALNA - ZAPRASZAMY DO REZERWACJI INNYCH OFERT DOSTĘPNYCH W KATEGORII TURNUSY REHABILITACYJNE

SZUKASZ DODATKOWYCH INFORMACJI, OPINII O OŚRODKU KAMYCZEK W SARBINOWIE?


AKTUALNE OPINIE I WIADOMOŚCI O OŚRODKU KAMYCZEK ZNAJDZIESZ NA OGÓLNOPOLSKICH FORACH INTERNETOWYCH.

OFERTA

14 - dniowych TURNUSÓW REHABILITACYJNYCH

z dofinansowaniem ze środków PEFRON

i bez dofinansowania

 

 


sarbinowo@orwkamyczek.pl

ORW KAMYCZEK SARBINOWO

W przypadku znaczącego wzrostu cen energii i żywności cena turnusu może ulec podwyższeniu. W przypadku wcześniejszej rezerwacji i wpłacie zaliczki gwarancja niezmienności ceny.

rehabilitacja

Pokój STANDARD PLUS - dopłata za pokój 60,00/turnus Pokój posiada: czajnik bezprzewodowy, szklanki, łyżeczki, talerzyki deserowe, ręczniki, parawan, leżaki. Dodatkowa opłata za pokój STANDARD PLUS nie wchodzi w skład ceny turnusu rehabilitacyjnego. Opłata dokonywana jest w recepcji Ośrodka. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja pokoju STANDARD PLUS.

Pokój STANDARD PLUS Pokój posiada: czajnik bezprzewodowy, szklanki, łyżeczki, talerzyki deserowe, ręczniki, parawan, leżaki. Dodatkowa opłata za pokój STANDARD PLUS nie wchodzi w skład ceny turnusu rehabilitacyjnego. Opłata dokonywana jest w recepcji Ośrodka. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja pokoju STANDARD PLUS.

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wczasowy KAMYCZEK w Sarbinowie

ul. Nadmorska 69

Sarbinowo Morskie to miejscowość położona tuż nad brzegiem morza w województwie Zachodniopomorskim w powiecie koszalińskim. Doskonałe położenie, które sprawia, że jest bardzo popularnym celem polskich turystów, którzy tu planują swoje wakacje. Na stałe w Sarbinowie mieszka jedynie kilkuset mieszkańców. Bliskie położenie od Koszalina (20 km), Mielna (7 km) czy Ustronia Morskiego, doskonały dojazd, a także bogata oferta turystyczna powoduje, że tysiące Polaków wybiera właśnie to miejsce na swój wypoczynek. To gościnne letnisko kusi czystym powietrzem, czystą plażą i przepiękną promenadą ciągnącą się wzdłuż brzegu morza.. Spędzając czas w takiej bliskości morza korzystasz z naturalnej kuracji jodem, która złagodzi stany zapalne w oskrzelach, alergię i schorzenia astmatyczne. Sarbinowski mikroklimat wspomaga leczenie chorób układu oddechowego, chorób skóry ,układu krążenia, alergii ,reumatyzmu. Warto tu przyjechać i podziwiać zachód słońca, którego urok zachwyca i pozwala wypocząć. Zapraszamy!

Sarbinowo-miejsce, które pokochasz... KAMYCZEK-ośrodek do którego powrócisz!

ORW Kamyczek - Dom w Słońcu w uroczym Sarbinowie- oferuje Państwu pobyty rehabilitacyjne, wczasy zdrowotne, pobyty wypoczynkowe, pobyty usprawniająco- rekreacyjne, okolicznościowe oraz weekendowe , zjazdy integracyjne oraz specjalne realizacje na zamówienie, a dla dzieci - kolonie, zielone szkoły, zimowiska.

Wspaniałe położenie naszego ośrodka (ok. 50 m od morza)oraz szum fal morskich wprowadzi naszych Gości w stan relaksu. Pomoże zregenerować organizm i nastroić na kolejne miesiące, ponieważ akompaniament szumu fal - to jeden z ważniejszych elementów kuracji i wypoczynku.

Dla Państwa przygotowaliśmy także szereg zabiegów przeprowadzanych przez wyspecjalizowaną, przyjazną kadrę.

Dodatkowo nasz animator sprawi, że nie będziecie się nudzić. W naszej sali kawiarnianej muzyka nigdy nie milknie, a teren przystosowany do biesiadowania pozwoli przedłużyć letni dzień.

turnusy rehabilitacyjne Do Państwa dyspozycji: wyposażone standardowo, samodzielnie pokoje (nie studia) 1, 2,3,4 5 - osobowe z balkonami lub bez- w każdym pokoju łazienka oraz pokoje STANDARD PLUS dodatkowo wyposażone w czajnik bezprzewodowy, szklanki, łyżeczki, talerzyki deserowe, ręczniki, parawan, leżaki , stołówka na ok. 160 os., klubo-kawiarnia, biblioteka, plac zabaw, duży teren rekreacyjny, boisko do piłki siatkowej, kometki, miejsce na ognisko, grill, patio(wewnętrzny dziedziniec) osłonięte od wiatru, gabinet masażu, gabinet lekarski, sale do ćwiczeń i rehabilitacji, pokój zabaw dla dzieci, parking, teren jest ogrodzony. Obiekt jest monitorowany.

Oferujemy profesjonalizm i rodzinną atmosferę !

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 11:00, a kończy o godz.14:00

Pierwszy posiłek w dniu przyjazdu: śniadanie

Ostatni posiłek w dniu wyjazdu: obiad + suchy prowiant na drogę za kolację

 • N ie przysługuje zwrot kosztów za niewykorzystany posiłek
 • Turnus może być anulowany na 21 dni przed terminem

Dzieci będące uczestnikami turnusu rehabilitacyjnego nie podlegają zniżkom – bez względu na wiek

Cena skierowania nie zawiera:

- miejscowej opłaty klimatycznej płatnej w recepcji Ośrodka zgodnie z cennikiem

Urzędu Gminy Mielno

Cena skierowania zawiera:

 • 13 noclegów, wyżywienie 3 x dziennie+ podwieczorek (śniadanie, obiad, podwieczorek wydawany przy obiedzie, kolacja), W ramach ceny: dieta cukrzycowa, lekkostrawna, miksowana
 • cena turnusu Świąteczno - Sylwestrowego zawiera uroczystą kolację wigilijną z 12 potrawami kuchni polskiej. Bal Sylwestrowy dodatkowo płatny.

 • badanie lekarskie oraz 2 zabiegi rehabilitacyjne dziennie wg zaleceń lekarza - w dni robocze, z wyłączeniem pierwszego i ostatniego dnia pobytu oraz świąt i dni wolnych od pracy (czas ten zostaje wypełniony zajęciami integracyjno – adaptacyjnymi, sportowymi lub rekreacyjnymi) - dotyczy turnusów rehabilitacyjnych ze skierowaniem.

Uwaga! do zaordynowanego zabiegu wodnego wymagane jest posiadanie przez Uczestnika własnego ręcznika, stroju kąpielowego oraz obuwia basenowego

 • opieka pielęgniarska i doraźna opieka lekarska - dotyczy turnusów rehabilitacyjnych ze skierowaniem.
 • program rekreacyjno-sportowy organizowany przez animatora kulturalnego dobierany w zależności od wieku, możliwości i zainteresowań Uczestników turnusu:
 • CIAŁO TAŃCZY-DUSZA ŚPIEWA - wieczorki taneczne przy muzyce na żywo lub przy muzyce mechanicznej, karaoke, romantyczne wieczory w blasku świec przy muzyce poważnej,
 • zajęcia manualne, ciekawe zajęcia ruchowe, piesze wycieczki, , (Nordic Walking) - kijki dla ludzi aktywnych
 • UŚMIECH OD UCHA DO UCHA –codzienna gimnastyka dla ciała i ducha,
 • FUN NIGHT – wieczór pełen zabawy - biesiada przy muzyce i ognisku,

Ważne! Osoby korzystające z turnusu rehabilitacyjnego-pełnopłatnego zobowiązane są przedstawić orzeczenie o niepełnosprawności w celu wystawienia faktury zwolnionej z podatku Vat. W przypadku braku aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności cena ulega podwyższeniu o 8% VATCENNIK ZABIEGÓW REHABILITACYJNYCH w oparciu o zaplecze rehabilitacyjne ORW KAMYCZEK


Jak do nas dojechać?

Najdogodniej z Koszalina z Dworca PKP busem do Sarbinowa. Nasz Ośrodek znajduje się ok. 40 m od przystanku.
Samochodem: z Koszalina drogą nr 11 w kierunku Kołobrzegu. W miejscowości Będzino zjazd w prawo (pierwsze skrzyżowanie) do Sarbinowa - ok. 4km, już w Sarbinowie główna ulica Nadmorska - poprowadzi (ok. 1,5 km) do naszego Ośrodka, który jest oznakowany i znajduje się po lewej stronie.

nagroda

Miło nam poinformować, iż Kapituła V edycji ogólnopolskiego konsumenckiego konkursu

„Mistrz Turystyki, Gastronomii i Rozrywki” przyznała ośrodkowi

„ORW KAMYCZEK – SARBINOWO” nagrodę Championa Roku 2013 w kategorii Sanatoria nadmorskie.

Nagroda uznaniowa wręczona P. Dyrektor w 2013 roku

Galeria produktu:

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe