Kolonia 2015 Projekt Przygoda w kompleksie Natura Park, moc atrakcji w Bieszczadach - wiek od 5 do 11 lat

Kolonia 2015 Projekt Przygoda w kompleksie Natura Park, moc atrakcji w Bieszczadach - wiek od 5 do 11 lat

Kolonia 2015 Projekt Przygoda w kompleksie Natura Park, moc atrakcji w Bieszczadach - wiek od 5 do 11 lat
Kod produktu:
6213

cena od: 1430.00 zł

Super atrakcje w Bieszczadach - kolonia 2015 przeznaczona dla najmłodszych dzieci!Zaplanuj już dzisiaj swój letni wypoczynek. Dzikie, pełne tajemnic Bieszczady czekają na młodych odkrywców pragnących przeżyć prawdziwą przygodę. Spakuj plecak i wyrusz z nami tropem dzikiego zwierza, posiądź umiejętności przetrwania w trudnych warunkach... Przyjedź w Bieszczady i poznaj swoich nowych przyjaciół !

GDZIE MIESZKAMY?

W Kompleksie Rekreacyjno Wypoczynkowym „Natura Park” w skład, którego wchodzi pensjonat z restauracją, kawiarnią z kręgielnią (płatną), bawialnią oraz kilkuset hektarowa posiadłość ziemska ze stadniną koni i szkółką jeździecką. Do dyspozycji uczestników pokoje 3, 4 i 5-osobowe, każdy z pełnym węzłem sanitarnym, TV-SAT. Na terenie obiektu znajduje się również plac zabaw dla dzieci oraz odkryty basen o wymiarach 12 x 6 m z drewnianym podestem.

CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną.

CZYM JEDZIEMY?

Autokar z Krakowa lub Katowic, PKP lub bus z Wrocławia, Łodzi do Katowic lub Krakowa, PKP lub bus z Warszawy do Krakowa, dalej transport autokarem do obiektu.

CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

- SZKOLENIE BIESZCZADNIKA (3h) – na leśnej polanie będziemy rywalizować w takich konkurencjach jak- przeciąganie liny, bieg w nartach, łucznictwo i konkursach traperskich.

- SZLAQ DEBIUTANTA (8h) – całodniowa wycieczka autokarowa z przewodnikiem dookoła Bieszczad, z pieszą wędrówką na szczyt Połoniny Wetlińskiej do Chatki Puchatka 1228 m n.p.m., w sercu Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

- TAJEMNICE SOLINY (6h) – wycieczka nad Jezioro Solińskie, ze zwiedzaniem największej w Polsce zapory w Solinie, połączona z plażowaniem na strzeżonym kąpielisku.

- ZAJĘCIA GARNCARSKIE – spróbujemy wyczarować niepowtarzalne, gliniane kształty. Warsztaty garncarskie to bardzo dobre ćwiczenie wyobraźni i sprawdzian zdolności manualnych a przy okazji świetna zabawa. Gotowe garnki, misy, szkatułki lub świeczniki uczestnicy warsztatów zabierają ze sobą do domu.

- ŚCIANA WSPINACZKOWA – będziemy się wspinać pod czujną opieką instruktora na 8-metrową ścianę wspinaczkową.

- ŚCIEŻKA HUCULSKA (15 min) – w siodle na padoku, każdy z Was będzie mógł poczuć się jak na dzikim zachodzie „na wschodzie” podczas przejażdżek na hucułach.

- BUNGIEE RUN - wesoły wyścig w dmuchanym tunelu.

- SEGWAY – niezapomniane przejażdżki wyjątkowym pojazdem.

- AQUAZORBA – spacer suchą stopą po powierzchni jeziora w wielkiej kuli.

- DYSKOTEKA W PIANIE ORAZ FLUO PARTY – w rytmie największych przebojów zabawimy się podczas wieczornej imprezy z laserami i malowaniem świecących tatuaży i wielką ilością piany. Dyskotekę poprowadzi profesjonalny DJ.

- OGNISKA I WIECZORY LEGEND – wspólne wyprawy wspominać będziemy wieczorami przy ogniskach, które palić będziemy w dymnej chacie, snując smętne opowieści i legendy bieszczadzkie.

CO PONADTO NA AKADEMIACH?

Gry i zabawy na terenie ośrodka, korzystanie z basenu, Parada Kłamców, chrzest kolonijny, pogaduchy do poduchy, piesze wycieczki po okolicy.

IMPREZY FAKULTATYWNE:

1. PAKIET DLA AKTYWNYCH – 100 zł /os.

- 4X4 WILCZYM TROPEM (1 h) – wyprawa samochodami terenowymi

- SPŁYW SANEM (2-3 h) – spływ pontonami malowniczą Doliną Sanu

- ZORBING – zjazd ze stromej góry we wnętrzu przezroczystej kuli

2. LWÓW * (14 h) – wycieczka autokarowa z przewodnikiem w programie zwiedzanie najciekawszych lwowskich zabytków – 100 zł/os.

3. WĘGRY * (14 h) – wycieczka autokarowa z przewodnikiem do grot termalnych w Miszkolcu oraz legendarnego regionu Tokaju - 110 zł/os.

4. LOT SZYBOWCEM – zapierająca dech podniebna przygoda – 100 zł/os.

5. H2O ADVENTURE – rejs motorówką RIB Baltic 1000 – 30 zł/os./15 min

6. PAINTBALL – gra terenowa na leśnej polanie – 40 zł/os./pakiet startowy

* Uwaga, aby skorzystać z imprez, podczas których będziemy przekraczać granicę Polski, wymagany jest paszport (wycieczka do Lwowa) lub paszport albo dowód osobisty (wycieczka na Węgry).

Cena zawiera:

Zakwaterowanie 11 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą, kadrę instruktorską, opiekę medyczną na wezwanie, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 10.000 zł.INFORMACJE WYJAZDOWE:

1. Na trasach antenowych (dojazdowych) możliwy transport mikrobusem, autobusem klasy turystycznej, PKP lub samochodem osobowym pod opieką pracownika. Przy przejazdach PKP - obowiązkowe posiadanie aktualnej legitymacji szkolnej.

2. Wszystkie autobusy, busy przyjeżdżają do Katowic lub Krakowa, gdzie uczestnicy przesiadają się do autokarów jadących docelowo.

3. Przewoźnik i organizator nie ponoszą odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi lub kolejkami na granicy, co może się wiązać z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych.

4. Zbiórka uczestników na trasach antenowych odbywa się 15 minut przed odjazdem.

5. W przypadku zbyt małej frekwencji (min. 6 osób/bus lub 10 osób/PKP) na trasach antenowych biuro może zaproponować transport zastępczy (dodatkowo płatny 30zł/os.) lub odwołać połączenie antenowe.


Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe