Kolonia 2015 dla roześmianych maluchów, Zwardoń, DW Orawcowa, Akademia Pełna Śmiechu 5-11 lat

Kolonia 2015 dla roześmianych maluchów, Zwardoń, DW Orawcowa, Akademia Pełna Śmiechu 5-11 lat

Kolonia 2015 dla roześmianych maluchów, Zwardoń, DW Orawcowa,  Akademia Pełna Śmiechu 5-11 lat
Kod produktu:
6259

cena od: 1100.00 zł

Super kolonia 2015 we Zwardoniu! Śmiechowo na akademii śmiechu!GDZIE BĘDZIEMY?

W Zwardoniu – niewielkiej miejscowości położonej w powiecie żywieckim tuż przy granicy ze Słowacją. Beskidy to malowniczy zakątek południowej Polski z licznym miejscowymi atrakcjami i bogatą siatką szlaków turystycznych zapraszających do wędrówek.

GDZIE MIESZKAMY?

W Domu Wczasowym „Orawcowa” – obiekcie usytuowanym na północnym stoku szczytu Orawcowa. Do dyspozycji pokoje 3, 4, 5-osobowe z łazienkami, jadalnia, świetlica z TV, bilard, piłkarzyki, stół do gry w tenisa stołowego, boisko do piłki nożnej i siatkówki, sprzęt do karaoke i do organizacji dyskotek, góralska altana. Basen letni przy obiekcie.

CO BĘDZIEMY JEŚĆ?

Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Warszawy, Wrocławia i Łodzi.

CZYM JEDZIEMY?

Autokarem z Krakowa przez Katowice do obiektu. PKP lub bus z Warszawy, Wrocławia, Łodzi do Katowic lub Krakowa dalej transport autokarem do obiektu.

CO ZOBACZYMY?

Wycieczka autokarowa z przewodnikiem Pętlą Beskidzką- Wisła (deptak), Koniaków (Muzeum Koronki), Istebna (chata Kawuloka); piesze wycieczki po okolicy.

CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Śmiech to zdrowie – jakie znaczenie ma uśmiech?; wesoła parodia reklam telewizyjnych – pokazy teatralne; festiwal żartów – opowiadanie śmiesznych historyjek; zabawy integracyjne m.in. Mistrz kolonijnej nuty – wymyślanie wesołych przyśpiewek, tworzenie śmiesznych strojów z rzeczy lub natury, gazetowa wojna; dzień psikusa – w tym dniu koloniści będą robić sobie żarty; wywiad z lokalnymi mieszkańcami „najśmieszniejsza sytuacja w Ich życiu” – zabawa zespołowa w terenie; projekcja filmu „Nowe szaty króla”; order uśmiechu kolonisty – najzabawniejsze miny po zjedzeniu cytryny; gra terenowa „W pogoni za uśmiechem”; projekcja filmu „Madagaskar”, Bal Śmieszków – impreza na zakończenie kolonii.

CO PONADTO NA AKADEMII?

Zajęcia integracyjne, świetlicowe; prezentacja talentów dla chętnych; ognisko z pieczeniem kiełbasek i konkursami; dyskoteki, zawody i rozgrywki sportowe; pogaduchy do poduchy, korzystanie z basenu letniego.

PAKIET 5 PRZYGÓD:

- W DUCHU WALKI – gra rozwijająca spryt, sprawność, zwinność, gibkość, celność.

- UŚPIONY GENIUSZ – łamanie szyfrów i kodów – niezbędnik poszukiwacza przygód.

- TEREN-OFFKA – szalona gra terenowa z „dziwnymi” przeszkodami.

- H2O na wesoło czyli MOKRE ZAWODY – Balonowa Bitwa.

- NA TROPIE TAJEMNIC – zabawa terenowa z ciekawą historią w tle.

PROGRAM FAKULTATYWNY:

Paintball – fantastyczna gra na specjalnie przygotowanym leśnym poligonie, nieopodal DW „Orawcowa”. Jedynym ograniczeniem gry może być ilość wystrzelanej przez uczestników amunicji. Uczestnicy dostają pełne wyposażenie, a każda gra poprzedzona jest szkoleniem dotyczącym zasad bezpieczeństwa oraz posługiwania się sprzętem. Uczestnicy muszą posiadać pisemną zgodę rodziców bądź opiekunów. Cena- pakiet podstawowy (100 kulek) – 40 zł/os., pakiet dla wytrzymałych (200 kulek) – 50 zł/os.

Cena zawiera:

Zakwaterowanie 10 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą, opiekę medyczną, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 5.000 zł.


INFORMACJE WYJAZDOWE:

1. Na trasach antenowych (dojazdowych) możliwy transport mikrobusem, autobusem klasy turystycznej, PKP lub samochodem osobowym pod opieką pracownika. Przy przejazdach PKP - obowiązkowe posiadanie aktualnej legitymacji szkolnej.

2. Wszystkie autobusy, busy przyjeżdżają do Katowic lub Krakowa, gdzie uczestnicy przesiadają się do autokarów jadących docelowo.

3. Przewoźnik i organizator nie ponoszą odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi lub kolejkami na granicy, co może się wiązać z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych.

4. Zbiórka uczestników na trasach antenowych odbywa się 15 minut przed odjazdem.

5. W przypadku zbyt małej frekwencji (min. 6 osób/bus lub 10 osób/PKP) na trasach antenowych biuro może zaproponować transport zastępczy (dodatkowo płatny 30zł/os.) lub odwołać połączenie antenowe.

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe