Kolonia 2015 z Jazdą Konną 7-13 lat w Bieszczadach, Natura Park, zapraszamy

Kolonia 2015 z Jazdą Konną 7-13 lat w Bieszczadach, Natura Park, zapraszamy

Kolonia 2015 z Jazdą Konną 7-13 lat w Bieszczadach, Natura Park, zapraszamy
Kod produktu:
6264

cena od: 1620.00 zł

Super kolonia 2015 w Bieszczadach - dla miłośników koni! Rezerwuj miejsca póki jeszcze są!Zaplanuj już dzisiaj swój letni wypoczynek. Dzikie, pełne tajemnic Bieszczady czekają na młodych odkrywców pragnących przeżyć prawdziwą przygodę. Spakuj plecak i wyrusz z nami tropem dzikiego zwierza, posiądź umiejętności przetrwania w trudnych warunkach... Przyjedź w Bieszczady i poznaj swoich nowych przyjaciół!

ZAKWATEROWANIE:

Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy „Natura Park” w skład, którego wchodzi pensjonat z restauracją, kawiarnią z kręgielnią (płatną), bawialnią oraz kilkuset hektarowa posiadłość ziemska ze stadniną koni i szkółką jeździecką. Do dyspozycji uczestników pokoje 3, 4 i 5-osobowe, każdy z pełnym węzłem sanitarnym, TV-SAT. Na terenie obiektu znajduje się również plac zabaw dla dzieci oraz odkryty basen o wymiarach 12 x 6 m z drewnianym podestem.

WYŻYWIENIE:

Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT:

Autokar z Krakowa lub Katowic, PKP lub bus z Wrocławia, Łodzi do Katowic lub Krakowa, PKP lub bus z Warszawy do Krakowa, dalej transport autokarem do obiektu.

PROGRAM:

KOLONIA Z JAZDĄ KONNĄ

Program będzie łączyć ze sobą teorię i praktykę. Stawiamy na dobrą zabawę, a przede wszystkim na ciągły kontakt z naturą i końmi! Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów i kadrę pomocniczą.

W stadninie czeka na Was 18 koni huculskich!

Program obejmuje 9 zajęć (po 45 minut)- w tym 8 jazd konnych, 1 zajęcia teoretyczne oraz:

- przeszkolenie z zakresu regulaminu Stadniny Koni „Natura Park”;

- zajęcia teoretyczne z jeździectwa;

- codzienna jazda konna- na padoku oraz w terenie – w zależności od umiejętności oraz postępów w nauce.

Zdobądź swój certyfikat „KOWBOJA BIESZCZAD”!

- zdobywanie sprawności na Ścieżce Huculskiej m.in.- rzut lassem, rzut podkową, jazda na oklep, siodłanie na czas;

- rajd konny z ogniskiem na zakończenie obozu.

Dla chętnych opieka nad zwierzętami w stajni, tj. karmienie koni, czyszczenie, przygotowanie do jazdy.

Uwaga- każdy uczestnik musi posiadać strój do jazdy konnej (mocne obuwie sięgające za kostkę, dopasowane elastyczne spodnie).

- TAJEMNICE SOLINY (6h) – wycieczka nad Jezioro Solińskie, ze zwiedzaniem największej w Polsce zapory w Solinie, połączona z plażowaniem na strzeżonym kąpielisku.

- ŚCIANA WSPINACZKOWA – będziecie się wspinać pod czujną opieką instruktora na 8-metrową ścianę wspinaczkową.

- BUNGIEE RUN – wesoły wyścig w dmuchanym tunelu.

Ponadto:

Gry i zabawy na terenie ośrodka, korzystanie z basenu, Parada Kłamców, chrzest kolonijny, piesze wycieczki po okolicy.

IMPREZY FAKULTATYWNE:

1. PAKIET DLA AKTYWNYCH – 100 zł /os.

- 4X4 WILCZYM TROPEM (1 h) – wyprawa samochodami terenowymi

- SPŁYW SANEM (2-3 h) – spływ pontonami malowniczą Doliną Sanu

- ZORBING – zjazd ze stromej góry we wnętrzu przezroczystej kuli

2. LWÓW * (14 h) – wycieczka autokarowa z przewodnikiem w programie zwiedzanie najciekawszych lwowskich zabytków – 100 zł/os.

3. WĘGRY * (14 h) – wycieczka autokarowa z przewodnikiem do grot termalnych w Miszkolcu oraz legendarnego regionu Tokaju - 110 zł/os.

4. LOT SZYBOWCEM – zapierająca dech podniebna przygoda – 100 zł/os.

5. H2O ADVENTURE – rejs motorówką RIB Baltic 1000 – 30 zł/os./15 min

6. PAINTBALL – gra terenowa na leśnej polanie – 40 zł/os./pakiet startowy

* Uwaga, aby skorzystać z imprez, podczas których będziemy przekraczać granicę Polski, wymagany jest paszport (wycieczka do Lwowa) lub paszport albo dowód osobisty (wycieczka na Węgry).

Cena zawiera:

Zakwaterowanie 11 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą, kadrę instruktorską, opiekę medyczną na wezwanie, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 10.000 zł.


INFORMACJE WYJAZDOWE:

1. Na trasach antenowych (dojazdowych) możliwy transport mikrobusem, autobusem klasy turystycznej, PKP lub samochodem osobowym pod opieką pracownika. Przy przejazdach PKP - obowiązkowe posiadanie aktualnej legitymacji szkolnej.

2. Wszystkie autobusy, busy przyjeżdżają do Katowic lub Krakowa, gdzie uczestnicy przesiadają się do autokarów jadących docelowo.

3. Przewoźnik i organizator nie ponoszą odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi lub kolejkami na granicy, co może się wiązać z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych.

4. Zbiórka uczestników na trasach antenowych odbywa się 15 minut przed odjazdem.

5. W przypadku zbyt małej frekwencji (min. 6 osób/bus lub 10 osób/PKP) na trasach antenowych biuro może zaproponować transport zastępczy (dodatkowo płatny 30zł/os.) lub odwołać połączenie antenowe.

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe