Kolonia Polska Kaszuby Debrzyno OW Debrzyno Angielska Przygoda na Kaszubach 7-12 lat

Kolonia Polska Kaszuby Debrzyno OW Debrzyno Angielska Przygoda na Kaszubach 7-12 lat

Kolonia Polska Kaszuby Debrzyno OW Debrzyno Angielska Przygoda na Kaszubach 7-12 lat
Kod produktu:
5858

cena od: 1899.00 zł

KOLONIE 2015!!! ZAPRASZAMY NA KASZUBY, POCZUJ NIESAMOWITY KLIMAT TEGO MIEJSCA!!!Różnorodna propozycja wyjazdów biura podróży Juwentur spełni preferencje nawet wyjątkowo wybrednego konsumenta. W stałej ofercie można wyszczególnić tanie wyjazdy, które są dostępne w przystępnych cenach. Z pomocą biura można zagwarantować sobie wyjazd w dogodnym terminie, mając na uwadze indywidualne preferencje. Do użytku potencjalnego konsumenta jest oddany profesjonalny portal turystyczny, dzięki któremu uda nam się szybko zarezerwować konkretną ofertę. Dzięki temu mamy możliwość zapewniania sobie udanych wakacji bez wychodzenia z domu, analizując w domowym zaciszu aktualne oferty. Filia biura jest zlokalizowana w województwie zachodniopomorskim, gdzie również można zdobyć dodatkowe dane. Należy podkreślić, że strona biura jest regularnie aktualizowana, dzięki czemu z łatwością można na niej odszukać potrzebne szczegóły. Jeśli zajdzie taka potrzeba, można skorzystać z pomocy pracownika biura, który wymieni wyjazdy objęte dodatkową bonifikatą i pomoże w określeniu ich charakterystyki. Oferta biura jest przeznaczona dla każdego amatora interesujących wypraw turystycznych.


Kolonia 2015 Polska Kaszuby Debrzyno OW Debrzyno Angielska Przygoda na Kaszubach 7-12 latWiek
Wiek od 7 lat do 12 lat
Opis

Zapraszamy do pięknego i wyjątkowego miejsca na mapie Polski. Kaszuby to niesamowity klimat, czyste powietrze, gęste lasy bogate w poziomki, jagody i grzyby i mnóstwo malowniczych jezior. Nowoczesny ośrodek wypoczynkowy, z przepięknym i dużym terenem do dyspozycji naszych Uczestników, bezpośrednim dostępem do czystego Jeziora Długie, gdzie – pod okiem Ratownika WOPR – można pluskać się do woli i wypróbować swoich sił w różnych sportach wodnych. Przepyszne jedzenie, urokliwe otoczenie i aktywny program – to wszystko brzmi jak idealne wakacje na Kaszubach!

Opis programu

Unikalne zajęcia – możliwość kontaktu z językiem obcym również podczas wakacji. Z dala od szkolnych ławek, tablic i podręczników! Z dala od nudy, wkuwania na pamięć słówek i regułek gramatycznych. Ciekawe ćwiczenia w terenie, bezstresowa nauka języka poprzez zabawę i multimedialne formy nauczania. Podczas obozu zajęcia programowe będą realizowane w języku angielskim. Trudność i intensywność nauki dostosowana do umiejętności językowych Uczestników.
Nowoczesne metody nauczania – nauka opierać się będzie na najnowszych założeniach metodyczno-dydaktycznych z naciskiem na komunikację, która ma za zadanie zmotywować Uczestników do konwersacji w danym języku oraz przełamać bariery w mówieniu. Umożliwi to również komunikację z osobami, których językiem rodzimym jest nauczany język obcy.

Małe grupy zajęciowe – zajęcia w kameralnych warunkach pozwolą w krótkim czasie poczynić duże postępy naszych Uczestników i na pewno zachęcą ich do nauki języka również po obozie.

Profesjonalna Kadra – zapewniamy wykwalifikowanych Opiekunów-Lektorów, których pasją jest nauczanie języka obcego i aktywna forma wypoczynku. Kadra będzie starać się zachęcić Uczestników do używania języka obcego podczas codziennych zajęć. Nad bezpieczeństwem Urwisów będzie również czuwał obozowy lekarz. Zabawy mają charakter rozwojowy, pozwalają kształcić zdolności interpersonalne, twórcze, rozwijać wyobraźnię i zdolności plastyczne.

Zajęcia wodne. Ośrodek Debrzyno posiada prywatną plażę, co umożliwia naszym Uczestnikom nieograniczone korzystanie z uroków jeziora Długie. Zabawy w wodzie, piłka wodna i doskonalenie umiejętności pływania to tylko niektóre z propozycji. Zajęcia odbywają się pod opieką Ratowników WOPR.

Elementy przetrwania. Poznamy tajniki survivalu zarówno w teorii, jak i praktyce. Instruktorzy opowiedzą i pokażą, jak rozpalić ognisko, zbudować szałas, zdobyć drewno, zabezpieczyć żywność przed zwierzętami oraz w jaki sposób zdobyć wodę.

Holiday in English. Wakacje z angielskim to również radosny czas śpiewania piosenek, oglądania filmów animowanych i przygodowych w oryginale, grania w ciekawe gry językowe i układania śmiesznych scenek. Nawet nie zdążysz się zorientować, kiedy poprawi się Twój akcent, a zasób słownictwa zachwyci po wakacjach szkolnego anglistę.

Zajęcia linowe. Odpoczywając od wodnych zabaw będziemy pokonywali mosty linowe, ćwiczyli wychodzenie po drabince alpinistycznej i zjazdy na linie. Wysoko pomiędzy drzewami czekać będzie na nas duża dawka adrenaliny. Trzeba będzie przełamać lęki i sprostać wyzwaniu. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez uprawnionych Instruktorów, a sprzęt posiada wszelkie wymagane atesty bezpieczeństwa.

Zajęcia przyrodnicze. Podczas specjalnie przygotowanych zabaw terenowych nauczymy się obserwować przyrodę. Będziemy wychwytywać i rozpoznawać dźwięki wydawane przez różne zwierzęta, klasyfikować rośliny, dotykać różnorodnych liści i kory drzew, wąchać kwiaty i zioła. Przekonamy się, że zwykła łąka czy las to miejsce pełne życia, dźwięków i zapachów.

Kaszuby i ich tajemnice. Poznamy kaszubską historię, unikalny język i kulturę. Nauczymy się kilku prostych słów po kaszubsku, zobaczymy jak wyglądają kaszubskie stroje i spróbujemy namalować rysunki inspirowane kaszubskimi wzorami znanymi z ludowego rzemiosła.

Tajemnicza gra terenowa. Pewien zaszyfrowany list naprowadzi nas na trop niełatwej zagadki. Będziemy śledzić, odczytywać znaki i rozwiązywać zadania. Skupienie, szybkie kojarzenie faktów i odwaga pomogą nam rozwikłać tę sprawę. Kto wie… może odnajdziemy skarb?

Wycieczka do Gdańska. Spacer wśród uroczych kamieniczek Długiego Targu, wspólne zdjęcie pod pomnikiem słynnego Neptuna i niesamowity Żuraw – to obowiązkowe punkty każdej wizyty w Gdańsku. Poznamy też kilka ciekawostek o mieście, zjemy pyszne lody i obejrzymy bursztynową biżuterię.

Zorbing. Zajęcia, które sprawiają niesamowitą frajdę! Turlanie wewnątrz dużych (ponad 3m średnicy), przezroczystych, plastikowych kul, wykonanych z materiałów odpornych na uszkodzenia. Dużo śmiechu, dobrej zabawy i oczywiście całkowite bezpieczeństwo – gwarantowane.

Zawody sportowe. W zdrowym ciele zdrowy duch! Będziecie mieli okazję zmierzyć się w konkurencjach indywidualnych i zespołowych. Zorganizujemy turniej, w którym pokażemy swoje możliwości, a zwycięzcy zostaną wyróżnieni.

Zajęcia łucznicze. Uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się podstaw strzelania z łuku. Poćwiczymy siłę, celność, cierpliwość i rozwagę. Rozegramy mini konkurs na najlepszego strzelca obozu. Dla zwycięzców przewidziane są słodkie nagrody.

Orienteering. Podczas Imprezy na Orientację (InO) Uczestnicy przy pomocy mapy i kompasu muszą odnaleźć zaznaczone na mapie punkty kontrolne (PK). Odnalezienie punktu potwierdza się poprzez spisanie dwuliterowego kodu z PK na kartę startową. Uczestnictwo w takich imprezach kształtuje wytrwałość i spostrzegawczość, a także orientację w terenie.

Zajęcia integracyjne. To specjalnie dobrane zadania mają na celu budowanie zespołu. Służą integracji Uczestników i uczą skutecznej komunikacji. Każdy obóz przeplatamy takimi zajęciami team buildingowymi, aby wszyscy zdążyli się lepiej poznać i dobrze poczuć w nowym środowisku.

Zajęcia twórcze. Wszystkie nasze obozy wzbogacone są o szereg zajęć artystycznych pozwalających rozwijać wyobraźnię. Za pomocą farb, kredek i materiałów rzeźbiarskich Uczestnicy będą mieli szansę poddać się twórczemu szaleństwu i wyczarować prawdziwe arcydzieła.

Zajęcia z pierwszej pomocy. Uczestnicy wezmą udział w krótkim kursie postępowania podczas wypadków. Nauczymy się, jak zatamować krwotok, zabandażować rękę oraz jak postępować w przypadku omdlenia.

Ponadto w programie:

  • dyskoteka przebierana z motywem przewodnim,
  • muzyczne ognisko z pieczeniem kiełbasek,
  • zajęcia ogólnosportowe,
  • przejazd wozem farmerskim,
  • wieczorne seanse filmowe.

Wyżywienie

4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie posiłki przygotowywane są w ośrodku. Obóz rozpoczyna się kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, realizację programu, opiekę Kadry Pedagogicznej oraz Ratownika WOPR, pamiątkową koszulkę, ubezpieczenie NNW (10 000 zł), podatek VAT.

Cena nie zawiera

Dojazdu i dodatkowych atrakcji.

Co zabrać
Mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, ręcznik, okulary przeciwsłoneczne, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), latarkę z zapasem baterii, legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną (z numerem PESEL)

OW Debrzyno

Ośrodek Wczasowo-Wypoczynkowy Debrzyno - ośrodek na Kaszubach, położony nad brzegiem uroczego jeziora Długie o pierwszej klasie czystości w otoczeniu dziewiczych lasów Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.
W pokojach 2-3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Obiekt położony ok. 70km od Gdańska, z dala od miejskiego zgiełku.
Na miejscu stadnina koni, kąpielisko ze sprzętem wodnym, kompleks rekreacyjny i mini zoo.

Organizujemy dojazd na obóz z większych miast Polski, za dopłatą autokarem lub pociągiem.

Dojazd negocjowany jest realizowany przy m.in. 4 osobach z danego miasta.
Koszt dojazdu negocjowanego w dwie strony: 250 zł.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie podany wkrótce .
Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe