Rowy - nadmorska impreza, różne programy

Rowy - nadmorska impreza, różne programy

Rowy - nadmorska impreza, różne programy
Kod produktu:
875


Rowy to urokliwa miejscowość między Łebą i Ustką znana z rybackich tradycji. Położona jest między Bałtykiem a Jeziorem Gardno, na zachodniej granicy Słowińskiego Parku Narodowego. Doskonałe miejsce na beztroski wypoczynek dzieci i młodzieży. W spokojnej i cichej okolicy, oferujemy wspaniały relaks, z dala od ośrodków przemysłowych i zgiełku dużych uzdrowisk.

Zakwaterowanie


Ośrodek Wczasowy "Trojak" w Rowach. Zakwaterowanie w pokojach 3, 4 - osobowych oraz pokojach typu studio. Wszystkie pokoje z łazienkami. Na miejscu wypożyczalnia rowerów, z której uczestnicy korzystają bezpłatnie w trakcie wycieczek rowerowych. Teren ośrodka jest ogrodzony i całodobowo dozorowany. Ośrodek oddzielony jest od morza pasem lasu, przez który prowadzi ścieżka na piękną, piaszczystą plażę (ok. 500 metrów). Taka sama odległość dzieli ośrodek od jeziora Gardno. Doskonałe warunki do treningów sportowych w lesie i na plaży. Dużym atutem jest bliskość Słowińskiego Parku Narodowego, co gwarantuje czyste powietrze oraz wodę.

Kolonie letnie 2013, obozy młodzieżowe lato 2013 w Polsce, tanie wakacje letnie proponowane przez biuro podróży

Wyżywienie:

Całodzienne (3 posiłki + podwieczorek). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. W trakcie całodziennych wycieczek prowiant.

Cena zawiera:

zakwaterowanie, wyżywienie, transport- autokar turystyczny,ubezpieczenie: Signal Iduna NNW, opiekę pedagogiczną i ratownika na plaży, realizacja programu, bilety wstępu.

Program wspólny dla wszystkich obozów:

Bogaty program turystyczny, wszystkie wycieczki i bilety wstępu zawarte w cenie. W programie między innymi: zwiedzanie Ustki - Latarnia Morska, port, molo; rejs statkiem po Bałtyku ; wizyta w Aquaparku w Jarosławcu - największym Aquaparku na polskim wybrzeżu: basen z rwącą rzeką, basen ze sztuczną falą, zjeżdżalnie, sztuczna grota z wodospadami i wiele innych atrakcji; wycieczka rowerowa do Słowińskiego Parku Narodowego

PROGRAMY:

Rekreacja (10-18 lat)

Program rekreacyjny przygotowany przez animatorów i wychowawców: gry i zabawy integracyjne, plażowanie i kąpiele w morzu, konkursy, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki. Gwarantujemy brak czasu na nudę.Capoeira (10-18 lat)

Capoeira - brazylijska sztuki walki ukryta w tańcu. Tu każdy ruch ma swoją przyczynę i jest odpowiedzią na zachowanie przeciwnika. Podczas treningów ćwiczy się pojedyncze techniki oraz całe kombinacje, uczy się grać na instrumentach, śpiewać, tańczyć sambę i maculele. Ponadto bogaty program turystyczny, wszystkie wycieczki i bilety wstępu zawarte w cenie.Obóz gracza (10-18 lat)

Do dyspozycji graczy konsole: Xbox 360 z kontrolerem kinect oraz PS3. W trakcie obozu odbędą się rozgrywki, turnieje oraz treningi oparte na najpopularniejszych grach. Jeśli czujesz się mistrzem w którejś z gier, jeśli masz ulubiona grę zabierz ja ze sobą na obóz. Zapewniamy niesamowite wrażenia i świetną zabawę. Ponadto bogaty program turystyczny, wszystkie wycieczki i bilety wstępu zawarte w cenie.Obóz plastyczny (10-18 lat)

Aktywność twórcza w atmosferze niezapomnianej zabawy! Impreza o charakterze pleneru, przeznaczona dla uczestników pragnących rozwijać swoje zainteresowania plastyczne. Zajęcia prowadzone przez artystów plastyków. Ponadto bogaty program turystyczny, wszystkie wycieczki i bilety wstępu zawarte w cenie.


Uwagi

Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży.

Informacje praktyczne

Niezbędny ekwipunek na obóz: legitymacja szkolna, karta zdrowia, nakrycie głowy, krem z filtrem UV, wygodne buty na wycieczki piesze, obuwie do uprawiania sportu, dres sportowy, mały plecak na wycieczki, nieprzemakalna kurtka, ciepły sweter lub polar, strój sportowy i kąpielowy, legitymacja szkolna
Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe