Polska / Kołobrzeg / "Ośrodek Bukowina" / Różne programy / 8-18 lat

Polska / Kołobrzeg / "Ośrodek Bukowina" / Różne programy / 8-18 lat

Polska / Kołobrzeg /
Kod produktu:
876

ZAPLANUJ WAKACJE 2014 Z BIUREM PODRÓŻY JUWENTUR KOSZALIN, WYBIERZ SIĘ NAD BAŁTYK I WYPOCZNIJ W REWELACYJNYCH WARUNKACH HOTELU DORIS SPA!Zapraszamy do największego w Polsce uzdrowiska które w tym roku zamieni się w barwne Bollywood z różnorodnością smaków indyjskiej kuchni i jej duchową naturą. Odpręż się, rozwiń skrzydła i razem z nami oddychaj pełną piersią dzięki czemu urzeczywistnisz swoje pragnienia. Wyjdź z nami poza mury ośrodka, pozwól aby przyroda i otaczający krajobraz pobudziły twoją wyobraźnię.


Zabierzemy was w rejs statkiem pasażerskim "Viking" po morzu Bałtyckim. Zwiedzimy kołobrzeską starówkę. Impreza "Piracka Przygoda" w starym forcie odkryje przed wami żeglarskie zabawy i konkursy, a Park Linowy zagwarantuje Wam niezapomniane wrażenia, przypływ adrenaliny i zdrowy wysiłek na świeżym powietrzu. Zorganizujemy Wam zajęcia sportowe i rekreacyjne: plażowa piłka siatkowa i nożna, badminton, kąpiele w morzu pod nadzorem ratowników, spartakiady i konkursy z nagrodami, dyskoteki, karaoke, ognisko, chrzest morski. Weźmiecie udział w fantastycznych grach terenowych i fabularnych rozwijających wyobraźnię i uczące współpracy w grupie. Nie zabraknie tematycznych wieczorków tj.: Piżama Party, "Mam Talent", karaoke, wybory Miss i Mistera czy Śluby obozowe, które na długo zapadną w Waszej pamięci.
 
Zakwaterowanie


Ośrodek Bukowina położony jest w malowniczej dzielnicy Kołobrzegu, Podczelu. Położenie stanowi jeden z atutów obiektu, bowiem znajduję się w spokojnej dzielnicy, otoczony krajobrazowym parkiem. Ponadto ośrodek mieści się nieopodal plaży( 500 m) i Eko Parku Wschodniego wzdłuż którego przebiega ścieżka rowerowa prowadząca do latarni morskiej.
Pokoje 4-5 osobowe z łazienkami. Na terenie obiektu znajdują się: stołówka, kawiarnia, grill, stół tenisowy, bilard, automaty do gier, sala dyskotekowa, sala widowiskowa 250 m2.


Świadczenia

Zakwaterowanie - 10 noclegów( turnus APKO06 - 8 noclegów). Wyżywienie - całodzienne (3 posiłki + deser) w stołówce ośrodka. Pierwszy posiłek - kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek - śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

Transport - autokar turystyczny. Ubezpieczenie - Signal Iduna S.A. .Opieka pedagogiczna. Program obozowy.


Program fakultatywny


1. OZEANEUM i AQUA - PARK w Niemczech - wycieczka do najnowocześniejszego oceanarium w Europie i wspaniała zabawa w wodnym parku rozrywki z ciepłym posiłkiem. Cena - 295 zł

2. HANSA PARK- lunapark w północnych Niemczech. W parku do dyspozycji gości ciepły posiłek, tor bobslejowy, kapsuła spadająca z wysokości 50 metrów, rollercostery, kolejki powietrzne i ziemne, zjeżdżalnie wodne, karuzele, łodzie. Cena - 360 zł/os.
Ceny obejmują: ciepły posiłek, transport, bilety wstępu, obsługę pilota-przewodnika, prowiant oraz ubezpieczenie KL i NNW za granicą.


Uwagi


Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w rozkładzie jazdy, kosztu imprez fakultatywnych.

Informacje praktyczne


Przypominamy o zabraniu wypełnionej karty obozowej/kolonijnej z numerem PESEL oraz legitymacji szkolnej, małego plecaka, obuwia sportowego, nieprzemakalnej kurtki, ciepłego swetra lub polaru, stroju sportowego i kąpielowego, czepka oraz paszportu lub dowodu osobistego - dotyczy tylko uczestników wycieczek fakultatywnych.

jazda konna 10-13, 14-18 lat

Program obejmuje 12 godzin zajęć w stadninie w Budzistowie na krytej ujeżdżalni - w tym 6 lekcji jazdy konnej. Wykwalifikowani instruktorzy omówią zasady bezpieczeństwa, zachowania się w stajni (czyszczenie, siodłanie itp.) oraz w czasie jazdy. Przewidziane są następujące zajęcia: lonżowanie, jazda na padoku, jazda w terenie. Koszt dodatkowej lekcji - 50 zł. Obowiązkowa dopłata - 270 zł.

rekreacja 14-18 lat

Wypoczynek połączony z zabawą. Nasza kadra doskonale wie jak połączyć słoneczne plażowanie z aktywnym spędzaniem czasu. Maja oni mnóstwo pomysłów, wśród których na pewno znajdziecie coś dla siebie. Będą to: wyścigi rzędów, wodne igrzyska, siatkówka plażowa, badminton, ringo, gry terenowe, gry planszowe i karciane np. Prawo Dżungli, Dawno dawno temu, Party Alias oraz gry fabularne typu Mafia, Czarne historie czy Kim jestem?. Na tym obozie uśmiech nie będzie schodził z Waszych twarzy.


szkółka piłkarska 8-13, 14-18 lat

Dwa codzienne 2 - godzinne treningi (prowadzonych na boisku "Orlik 2012" oraz na plaży) przygotują was do turnieju, który pod koniec obozu rozegracie z piłkarzami z innych nadmorskich obozów Juwenturu. Turniej odbywać się będzie w dwóch kategoriach wiekowych, co zapewni zaangażowanie wszystkich uczestników. W tym roku to wy będziecie gospodarzami turnieju i przyjadą do was koloniści z Międzyzdrojów i Jarosławca.

szkółka pływacka 8-13, 14-18 lat

Obóz przeznaczony jest dla młodzieży i dzieci, które zaczynają pływać oraz dla tych, którzy chcą doskonalić się w tej dyscyplinie. W hotelu znajduje się nowy 25 - metrowy, kryty basen, na którym w trakcie codziennych, dwóch 1-godzinnych treningów, instruktorzy zorganizują zajęcia i zawody. Podczas obozu nauczycie się również podstaw ratownictwa i udzielania pierwszej pomocy oraz prawidłowo korzystać z podstawowego sprzętu ratowniczego i reagować na sygnały sędziego podczas zawodów pływackich.

taneczny - "StreetDance" 8-13, 14-18 lat

Podczas nauki 2-3 godziny dziennie - instruktor pokaże wam podstawowe elementy i kroki najpopularniejszych tańców "StreetDANCE": hip-hop, house, locking, popping, breakdance. Zatańczycie na prawdziwym STREECIE…


tenis ziemny 8-13, 14-18 lat

Obóz przeznaczony jest dla młodzieży, która zaczyna grać w tenisa lub dla tych którzy tę grę chcą doskonalić. Treningi (2-godziny dziennie) prowadzone są przez instruktorów na profesjonalnych kortach położonych przy hotelu. Zalecamy zabranie własnych rakiet tenisowych.

Galeria produktu:

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe