Kolonie i obozy Wakacje z Adrenaliną: Projekt Przygoda i Expedycja Bieszczady DW Halicz

Kolonie i obozy Wakacje z Adrenaliną: Projekt Przygoda i Expedycja Bieszczady DW Halicz

Kolonie i obozy Wakacje z Adrenaliną: Projekt Przygoda i Expedycja Bieszczady DW Halicz
Producent:
harc
Kod produktu:
6277

cena od: 1270.00 zł

Kolonie i obozy młodzieżowe 2015 w górach "Wakacje z Adrenaliną": "Projekt Przygoda" i "Expedycja Bieszczady" zakwaterowanie w DW Halicz

Propozycja turystyczna naszego biura podróży została stworzona z myślą o osobach, którym marzą się niezapomniane wakacje. Siedziba biura Juwentur jest w Koszalinie, jednakże nie jest konieczne, aby osobiście doprowadzać do rezerwacji. Każdy klient ma do dyspozycji portal turystyczny, przy wsparciu którego można w błyskawicznym czasie postawić na najatrakcyjniejsze propozycje. Atutem biura są wyjątkowo korzystne warunki finansowe, czego znamiennym dowodem są między innymi oferty typu first minute. Juwentur już od dłuższego czasu gwarantuje wypoczynek o najwyższej jakości, który przypadnie do gustu nawet wyjątkowo wybrednym wczasowiczom. Zachęcamy do jak najczęstszych odwiedzin prowadzonej przez nas strony internetowej, z tego względu, że można na niej znaleźć wiele ciekawych informacji odnośnie bieżącej oferty. Portal jest bardzo prosty w obsłudze, co dodatkowo ułatwia dokonanie rezerwacji lub zapoznanie się z najważniejszymi informacjami na temat poszczególnych wyjazdów. Każdy klient biura może w dowolnej chwili wejść na witrynę i skusić się na konkretną ofertę wyjazdową.

Kolonie i obozy 2015 w górach - Bieszczady Wakacje z Adrenaliną

świadczenia:

CENA PODSTAWOWA OBEJMUJE: transport autokarem turystycznym, 10 noclegi , pełne wyżywienie, realizację programu, opiekę wychowawczą , opiekę medyczną w miejskim ośrodku zdrowia, opiekę ratownika na strzeżonym kąpielisku , Ubezpieczenie Signal Iduna (NNW 10 000 zł) CENA PODSTAWOWA NIE OBEJMUJE: dopłaty do wyjazdu z poszczególnych miast, opłaty za wycieczki fakultatywne, kaucji zwrotnej 50zł.

Cena podstawowa:

OPIS:
Zaplanuj już dzisiaj swój letni wypoczynek. Dzikie, pełne tajemnic Bieszczady czekają na młodych odkrywców pragnących przeżyć prawdziwą przygodę. Spakuj plecak i wyrusz z nami tropem dzikiego zwierza, posiądź umiejętności przetrwania w trudnych warunkach... Przyjedź w Bieszczady i poznaj swoich przyjaciół !

PROJEKT PRZYGODA 2015 (7-13 lat):

1. SZLAQ DEBIUTANTA (8h) - całodniowa wycieczka autokarowa, z przewodnikiem dookoła Bieszczad, z pieszą wędrówką na szczyt Połoniny Wetlińskiej do Chatki Puchatka 1228 m.n.p.m., w sercu Bieszczadzkiego Parku Narodowego.
2. TAJEMNICE SOLINY (6h) - piesza wycieczka nad Jezioro Solińskie, połączona z plażowaniem na strzeżonym kąpielisku w Polańczyku. Zapewniamy powrót autokarem.
3. ZAJECIA GARNCARSKIE - spróbuj wyczarować niepowtarzalne, gliniane kształty. Warsztaty garncarskie to bardzo dobre ćwiczenie wyobraźni i sprawdzian zdolności manualnych a przy okazji świetna zabawa. Gotowe garnki, misy, szkatułki lub świeczniki uczestnicy warsztatów zabierają ze sobą do domu.
4. ŚCIANA WSPINACZKOWA - będziecie się wspinacz pod czujną opieką instruktora na 8 m ścianę wspinaczkową
5. SZKOLENIE BIESZCZADNIKA (3H) - na leśnej polanie będziemy rywalizować w takich konkurencjach jak: przeciąganie liny, bieg w nartach, łucznictwo i konkursach traperskich
6. ŚCIEŻKA HUCULSKA (15 min) - w siodle na padoku, każdy z Was będzie mógł poczuć się jak na dzikim zachodzie na wschodzie podczas przejażdżek na hucułach
7. BUNGIEE RUN - wesoły wyścig w dmuchanym tunelu
8. SEGWAY - niezapomniane przejażdżki wyjątkowym pojazdem
9. AQUAZORBA - spacer sucha stopa po powierzchni jeziora w wielkiej kuli
10. DYSKOTEKA PIANIE ORAZ FLUO PARTY - nudzą Cię zwyczajne dyskoteki ? Masz ochotę naprawdę zaszaleć ? W rytmie największych przebojów zabawimy się podczas wieczornej imprezy z laserami i malowaniem świecących tatuaży i wielka ilością piany Dyskotekę poprowadzi profesjonalny DJ.
11. OGNISKA I WIECZORY LEGEND - wspólne wyprawy wspominać będziemy wieczorami przy ogniskach, które palić będziemy w dymnej chacie, snując smętne opowieści i legendy bieszczadzkie.
12. Wycieczki rowerowe po okolicy
13. Kąpiele i plażowanie nad Jeziorem Solińskim ( plaża strzeżona)
14. Gry i zabawy integracyjne na terenie ośrodka

EXPEDYCJA BIESZCZADY 2015 (13-18 lat):

1.SZLAKIEM WATAHY - 2-DNIOWA WYPRAWA W DZIKIE BIESZCZADY!

ETAP I: CZARCI MŁYN z mapami w ręku wyruszymy szlakiem w najbardziej dzikie tereny Bieszczadów, zdziczałe sady, owiane tajemnicą wysiedlone wsie łemkowskie będą nam towarzyszyć podczas wyprawy. Naszym celem są miejsca, gdzie kręcone były sceny do kultowego serialu WATAHA.
ETAP II: NOC PRZETRWANIA zanocujemy przy -Leśniczówce Rebrowa” głównego bohatera WATAHY. Nad brzegiem górskiego potoku rozbijemy obozowisko, rozpalimy ogień, zjemy kolację i spędzimy noc z bieszczadzkimi wilkami
ETAP II: EWAKUACJA - z samego rana po śniadaniu rozpoczniemy ewakuacje do ośrodka.

2. PIRACKIE SKARBY - Uzbrojeni w wiosła i mapy wyruszymy w Fiord Nelsona niczym piraci - poszukiwacze zaginionego skarbu, ukrytego pośród skalistych brzegów Jeziora Solińskiego. Gdy już odnajdziemy wszystkie skarby i dotrzemy do portu macierzystego czekać tam na nas będzie dzielenie łupów.

3. TECHNIKI LINOWE - zorganizujemy pod czujnym okiem instruktora, będziecie wchodzić na 12 m ścianę i zjeżdżać Tyrolką nad głębokim wąwozem, nauczycie się posługiwać linami i węzłami.

4. BIESZCZADY CHALLENGE (4h) - gra terenowa w tajemniczej dolinie opuszczonej łemkowskiej wsi. Nauczymy Was podstaw orienteeringu, posługiwania się GPS`em. Zbudujemy przeprawy przez górskie potoki. Każdy otrzyma mapę terenu z tajemniczymi zapiskami, dzięki którym nie zgubi się na tych nieuczęszczanych szlakach.

5. POD ŻAGLAMI (2h) - wyruszymy w pełen wrażeń rejs na pokładzie komfortowych jachtów, podczas rejsu odkryjecie piękno i tajemnice Soliny

6. AQUAZORBA - spacer sucha stopa po powierzchni jeziora w wielkiej kuli

7. DYSKOTEKA PIANIE ORAZ FLUO PARTY - nudzą Cię zwyczajne dyskoteki ? Masz ochotę naprawdę zaszaleć ? W rytmie największych przebojów zabawimy się podczas wieczornej imprezy z laserami i malowaniem świecących tatuaży i wielka ilością piany Dyskotekę poprowadzi profesjonalny DJ.

8. OGNISKA I WIECZORY LEGEND - wspólne wyprawy wspominać będziemy wieczorami przy ogniskach, które palić będziemy w dymnej chacie, snując smętne opowieści i legendy bieszczadzkie.
9. Wycieczki rowerowe po okolicy
10. Kąpiele i plażowanie nad Jeziorem Solińskim ( plaża strzeżona)
11. Gry i zabawy integracyjne na terenie ośrodka

WARSZTATY Z ROBOTYKI - LEGO ROBOTY -6 h : cena + 120 zł :


Warsztaty realizowane przy min. 12 uczestnikach

Zajęcia prowadzone są w atmosferze zabawy, ciągłego odkrywania nowych możliwości oraz fascynacji światem nauki.Program zajęć jest dostosowany do wieku oraz stopnia zaawansowania uczestników. Uczestnicy pracują w dwuosobowych zespołach kształtując umiejętność współpracy. Wykorzystywanie w praktyce zagadnień z matematyki, fizyki i informatyki sprawia, iż nasi podopieczni czują się jak prawdziwi inżynierowie.

Zajęcia z Robotyki to m.in.:
Budowa modeli robotów,
Nauka programowania
SPORTY ROBOTYCZNE: walka robotów, robofootball, labirynt
roboty militarne i przemysłowe
konkurencje i zabawy z nagrodami
MINECRAFT roboty i lego
STAR WARS - sterowanie myślami - TRENING MOCY!
LEGO WEDO,
LEGO TECHNICS,
LEGO MINDSTORMS NXT,
LEGO MINDSTORMS EV3

Warsztaty z ROBOTYKI to:
* olbrzymia dawka zabawy obficie przyprawionej aspektem edukacyjnym jako przepis na prawdziwie efektywnie spędzony czas
* rozwijanie wyobraźni przestrzennej, umiejętności logicznego myślenia oraz pracy w grupie
* rozwój zmysłu konstruktorskiego oraz umiejętności technicznych

ZAKWATEROWANIE:
Domy Wczasowe - Halicz” w Solinie położony 200 m do jeziora zwanego -Bieszczadzkim Morzem”. Na terenie ośrodka znajdują się : boiska sportowe ( siatka, piłka nożna, badminton), tenis stołowy, rowery górskie, restauracja -Kaskada”. świetlica z TV i DVD, sala dyskotekowa, miejsca na ogniska i grille, miejscowy Ośrodek Zdrowia. Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych i pokojach typu studio (2+2) lub (2+3) z pełnym węzłem sanitarnym i TV.

WYŻYWIENIE:
3 posiłki dziennie + podwieczorek (pierwszy posiłek kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek śniadanie w dniu odjazdu + prowiant na drogę powrotną)

TRANSPORT:
Miejsca wyjazdowe: Lublin + 25 zł; Warszawa +125 zł; Łódź + 125 zł; Piotrków Tryb. +100 zł, Radom +75 zł, Rzeszów +75 zł; Łuków +100 zł; Siedlce +125 zł; Dęblin + 50 zł; Białystok +150 zł; Katowice +150 zł; Kraków +125 zł; Tarnów +100 zł; Opole +175 zł; Wrocław +175 zł. Transport na niektórych odcinkach może być realizowany np. mikrobusem, PKP, samochodem osobowym.

ŚWIADCZENIA:
CENA PODSTAWOWA OBEJMUJE: transport autokarem turystycznym, 10 noclegów, pełne wyżywienie, realizację programu, opiekę wychowawczą , opiekę medyczną w miejskim ośrodku zdrowia, opiekę ratownika na strzeżonym kąpielisku , Ubezpieczenie Signal Iduna (NNW 10 000 zł)
CENA PODSTAWOWA NIE OBEJMUJE: dopłaty do wyjazdu z poszczególnych miast, opłaty za wycieczki i programy fakultatywne
Uwaga: Hotel wymaga pobrania kaucja w wysokości 50 zł , która jest zwracana w ostatnim dniu pobytu, o ile nie zostaną wyrządzone szkody.

Galeria produktu:

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe