Kolonie letnie BESKID SĄDECKI - MUSZYNA - kolonia detektywów, geniuszy i dam, motoryzacja Dom Wczasowy -Kolejarz” 6-13 lat

Kolonie letnie BESKID SĄDECKI - MUSZYNA - kolonia detektywów, geniuszy i dam, motoryzacja Dom Wczasowy -Kolejarz” 6-13 lat

Kolonie letnie BESKID SĄDECKI - MUSZYNA - kolonia detektywów, geniuszy i dam, motoryzacja Dom Wczasowy -Kolejarz” 6-13 lat
Producent:
harc
Kod produktu:
6278

cena od: 1389.00 zł

Kolonie letnie dla dzieci 2015 BESKID SĄDECKI - MUSZYNA - kolonia detektywów, geniuszy i dam Dom Wczasowy - Kolejarz” 6-13 lat

Propozycja turystyczna naszego biura została stworzona z myślą o osobach, którym marzą się udane wakacje. Siedziba biura Juwentur znajduje się w województwie zachodniopomorskim, ale nie jest konieczne, aby osobiście dokonywać rezerwacji. Każdy klient ma do dyspozycji portal turystyczny, przy wsparciu którego można w błyskawicznym czasie wybrać dla siebie najbardziej interesujące propozycje. Atutem biura są bardzo przystępne warunki finansowe, czego doskonałym dowodem są chociażby oferty w rodzaju first minute. Juwentur już od dłuższego czasu zapewnia wypoczynek o najdoskonalszej jakości, który przypadnie do gustu nawet wyjątkowo wybrednym wczasowiczom. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej, ponieważ można na niej odnaleźć wiele ciekawych wiadomości dotyczących aktualnej oferty. Portal jest bardzo prosty w obsłudze, co dodatkowo ułatwia dokonanie rezerwacji lub zapoznanie się z najważniejszymi informacjami odnośnie poszczególnych propozycji wyjazdowych. Każdy potencjalny wczasowicz może w dowolnej chwili kliknąć na stronę i zdecydować się na konkretną propozycję wczasów.

Kolonia Muszyna DW Kolejarz

świadczenia:

Cena podstawowa obejmuje: zakwaterowanie i wyżywienie, opieka wychowawcza, ratownicza i medyczna, ubezpieczenie AXA NNW (do 5000 zł), realizację programu wg wybranego wariantu, codzienne korzystanie z odkrytych basenów w ośrodku. Cena podstawowa nie obejmuje: opłaty za transport autokarem, dopłat do programów dodatkowych,

Cena podstawowa:

dojazd własny (bez transportu autokarem lub PKP), program Lato Detektywów, miejsce na kolonii letniej

MIEJSCOWŚĆ:

MUSZYNA

to znane uzdrowisko w Beskidzie Sądeckim, niedaleko Krynicy Górskiej, na pograniczu polsko-słowackim w dolinie Popradu. Mali koloniści będą mogli zobaczyć tu takie atrakcje jak zabytkowy rynek oraz ruiny zamku starostów muszyńskich. Górski, lecz łagodny klimat, czyste powietrze oraz piękne widoki, spokój i cisza są gwarancją wspaniałego wypoczynku. Okolice zachęcają do spacerów i pieszych wycieczek połączonych ze zwiedzaniem zabytków i ciekawych miejsc.

ZAKWATEROWANIE:

Dom Wczasowy -Kolejarz” położony jest w Muszynie - Złockiem. To trzykondygnacyjny ośrodek, posiadający pokoje 3,4-osobowe z łazienkami. Na rozległym, ogrodzonym terenie znajduje się bogata infrastruktura wypoczynkowa: MIASTECZKO WODNE, baseny ze zjeżdżalniami i do nauki pływania, brodzik, ścieżka zdrowia. Ponadto do dyspozycji kolonistów są: sala telewizyjna, stoły do tenisa, profesjonalna sala dyskotekowa z nagłośnieniem i oświetleniem, bar, kawiarnia oraz bilard (odpłatnie).

WYŻYWIENIE:

3 posiłki dziennie + deser, pierwszy posiłek - ciepła kolacja, ostatni - śniadanie + suchy prowiant.

TRANSPORT:

Autokar. Wyjazdy za dopłatą z : Łodzi + 130 zł, Piotrkowa Tryb. + 130 zł, Częstochowy + 100 zł, Lublina +160 zł, Kielc +130 zł, Warszawy + 130 zł, Radomia + 130 zł, Opola + 130 zł, Poznania + 160 zł, Wrocławia + 130 zł, Katowic + 100 zł, Krakowa + 100 zł. Dojazdy antenowe za dopłatą mogą odbywać się busami, autobusami rejsowymi, samochodami os. lub PKP przy minimum 6 uczestnikach.

UBEZPIECZENIE:

NNW - 5000 zł

PROGRAM DLA WSZYSTKICH:

(dla wszystkich):

- WYCIECZKA NA SŁOWACJĘ: w miejscowości Stara Lubowna zobaczymy największą jej atrakcję - górujący nad miastem kamienny zamek Lubomirskich, który stoi na wysokim wzgórzu. Poznamy burzliwą historię zamku na spiskim pograniczu, wielokrotnie zmieniającym przynależność państwową. Co ciekawe - w tutejszym więzieniu przebywał późniejszy król Madagaskaru. Dalej pojedziemy do Czerwonego Klasztoru, który jest oryginalnym obiektem zabytkowo-historycznym znajdującym się wśród przepięknego pienińskiego krajobrazu pod majestatycznym szczytem Trzech Koron. UWAGA: w wypadku, gdyby dzieci nie dysponowały paszportami, odbędzie się wycieczka w Pieniny. Przyjrzymy się z bliska ruinom legendarnego Zamku Czorsztyńskiego i poznamy jego historię. Będziemy podziwiać piękny widok Jeziora Czorsztyńskiego, zapory i Zamku w Niedzicy. Zapora czorsztyńska pełni bardzo ważną funkcję. Jaką? Dowiemy się na miejscu. Ostatnim punktem wycieczki będzie odwiedzenie jednego z najpiękniejszych wąwozów w Polsce - Wąwozu Homole. Zobaczymy tworzące go spektakularne skały wapienne i uroczy potok Kamionka.

- kąpiele w basenach, wędrówki górskie, gry zespołowe, Olimpiada Kolonijna, dyskoteki, ogniska, podchody, quizy i turnieje.

PROGRAM KOLONII "LATO DETEKTYWÓW":

(przykładowe zajęcia)

- Kim jestem? - zabawa poznawcza.

- Na czym polega praca detektywa? - poznajemy sposoby pracy detektywów, poszukujemy śladów, a na koniec...

- WIELKIE POSZUKIWANIA SKARBU - wykopujemy tajemnicze pudełko...

- Rozgrywki NERF. Podczas emocjonujących zawodów najmodniejszymi obecnie zabawkami przetestujecie możliwości wyrzutni NERF serii N-Strike Vulcan. NERF doskonale integruje, zmusza do ruchu oraz rozwija koordynację. Mało która zabawka daje porównywalną dawkę rozrywki zarówno dzieciom i dorosłym. Strzałki i dyski są zrobione z miękkiej pianki, dzięki czemu są bezpieczne. Specjalnie przygotowane scenariusze (zadania dodatkowe) dopasowane do wieku i umiejętności uczestników dodatkowo zwiększają atrakcyjność rozgrywek (np. obrona twierdzy, walka o flagę, ochrona prezydenta i wiele wiele innych). Zajęcia prowadzi doświadczona kadra dbająca o przestrzeganie przez uczestników zasad bezpieczeństwa co sprawia, że gra jest w 100 % bezpieczna. Uwaga: za bawa wyłącznie w okularach ochronnych otrzymanych od organizatora.

- Czym są linie papilarne? - rozwiązywanie zagadek i łamigłówek.

- Odczytywanie zaszyfrowanych wiadomości.

- Dyskoteka w kamuflażu...

- Kto złapie szpiega? - podchody.

- Detektyw dba o kondycję - zabawy na basenie, olimpiada sportowa, rozgrywki w piłce nożnej, ping-pongu.

- Opowieści detektywistyczne - biesiada przy ognisku.

- Seans filmowy “Scooby Doo na tropie” - lub inny.

- A na koniec kolonii każdy otrzyma sprawność DETEKTYWA 2015.

PROGRAM KOLONII "NIE TYLJKO DLA ORŁÓW":

Jeśli macie ochotę na wakacje pełne przygód - ten program jest dla Was! Mnóstwo wrażeń oraz nowatorskich form spędzania czasu. Nie ma miejsca na nudę! Rywalizacja, współpraca, spryt oraz emocje - wszystko w jednym pakiecie! A do tego niesamowity ośrodek kolonijny z basenem! W gorące dni to będzie sama przyjemność! Ruszaj na wakacje, których nie zapomnisz nigdy!

- Turystyka Off-Road. Piękne krajobrazy, poznanie okolicznej przyrody oraz duża dawka adrenaliny. Wycieczka samochodami 4x4, przystosowanymi do jazdy w terenie. Niesamowite emocje i niedowierzanie, że jakakolwiek maszyna może pokonać takie trasy, wzniesienia, żleby, skarpy, itp. Przejedziemy też przez małą rzeczkę. Zadaniem dla uczestników będzie również pomoc w (zaaranżowanych przez instruktorów) trudnych sytuacjach tj. spinanie aut linami, obsługa wyciągarki, pilotowanie kierowcy na trasie, obsługa GPS-u itp. Podczas wycieczki zorganizujemy też pokaz ekstremalnych wyzwań jazdy terenowej (uczestnicy wysiadają z aut) oraz ognisko, ciepły posiłek, gry i zabawy w terenie.

- Łucznictwo - zajęcia na łucznicy w formie kursu. Nauka prawidłowej pozycji, zakładania strzał, naciągania cięciwy, celowania, puszczania cięciwy, zakończone punktowanym turniejem łuczniczym.

- Paintball - strzelanie do celu kulkami z farbą. Strzelać można do wszystkiego, co znajduje się na polu do paintballa (samochód, beczki, opony itp.). Każdy uczestnik ma po 50 kulek.

- Rozgrywki NERF. Podczas emocjonujących zawodów najmodniejszymi obecnie zabawkami przetestujecie możliwości wyrzutni NERF serii N-Strike Vulcan. NERF doskonale integruje, zmusza do ruchu oraz rozwija koordynację. Mało która zabawka daje porównywalną dawkę rozrywki zarówno dzieciom i dorosłym. Strzałki i dyski są zrobione z miękkiej pianki dzięki czemu są bezpieczne. Specjalnie przygotowane scenariusze (zadania dodatkowe) dopasowane do wieku i umiejętności uczestników dodatkowo zwiększają atrakcyjność rozgrywek (np. obrona twierdzy, walka o flagę, ochrona prezydenta i wiele wiele innych). Zajęcia prowadzi doświadczona kadra dbająca o przestrzeganie przez uczestników zasad bezpieczeństwa co sprawia, że gra jest 100 % bezpieczna. Uwaga: zabawa wyłącznie w okularach ochronnych otrzymanych od organizatora.

- Pakiet survival, który uczy samodzielności, dzięki niemu odkrywamy na nowo swoją naturę i zaczynamy samodzielnie działać, nie czekając na pomoc z zewnątrz. Często też ujawnia w człowieku ukryte zdolności. Zajęcia w formie pieszych wycieczek z przystankami w punktach, na których uczestnicy zdobywać będą wiedzę i umiejętności potrzebne do poradzenia sobie z trudnymi sytuacjami (zaaranżowanymi przez instruktorów). Na uczestników czekać będzie szereg zadań do wykonania np. budowa tratwy, oczyszczenie wody, budowa schronienia, rozpalenie bezpiecznego ogniska, znalezienie pożywienia itp. Zdobędą również podstawową wiedzę z zakresu terenoznawstwa i -gastronomIi” leśnej (bez obowiązku degustacji :-)

A na koniec kolonii każdy otrzyma sprawność WOJOWNIKA / WOJOWNICZKI 2015.

PROGRAM KOLONII "FIRST LADY":

- Wizyta w Krynicy - perełce polskich uzdrowisk. Wiedziemy koleją zębatą na Górę Parkową, poćwiczymy na ścieżce zdrowia, pospacerujemy słynnym deptakiem, a na koniec poznamy smak słynnych wód mineralnych w ogromnej pijalni.

- Zwiedzanie Muszyny, gdzie dowiemy się, co to jest tężnia oraz grota solna. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy woda może pachnieć? Co więcej, odwiedzimy niezwykłe Ogrody Zmysłów, zobaczymy Figury Kwiatowe, a w Parku Baszta poćwiczymy na urządzeniach typu fitness.

- Bulgotka, Zatajone i Dychawka, czyli co to są tajemnicze mofety?

- Nordic walking, czyli żadna góra nam nie straszna! Zapoznamy uczestniczki z technikami używania modnych na całym swiecie kijków czyniących spacery atrakcyjniejszymi. Ponadto, podczas jednej z takich wędrówek poznamy skarby i tajemnice Lipowego Lasu.

- Zdroje, czyli źródła wód mineralnych. W Muszynie jest ich ponad dziesięć, ile z nich znajdziemy?

- Laboratorium Kosmetyczne - stworzymy własne ekologiczne zapachy i błyszczyki, bo każda dziewczyna to przecież indywidualistka. Każda uczestniczka dobierze coś specjalnie dla siebie i z powodzeniem użyje również po powrocie do domu.

- Trendsetterka - trudne słowo, ale łatwe działanie! Sama stworzysz biżuterię oraz ozdoby do włosów, a także zaprojektujesz najmodniejszą kreację! Kto wie? Może sama ją także uszyjesz?

- Ugotowani na... miękko - weźmiesz udział w warsztatach kulinarnych, podczas których samodzielnie wykonamy pizzę lub smakowity deser! Wybór należy do Ciebie.

- Piżama Party, czyli dyskoteka w kapciach, z jaśkiem i kubkiem kakao! Bitwa na poduszki, tor przeszkód po omacku, konkursy - to tylko część atrakcji przeznaczonych na wyjątkowy wieczór.

- Pakiet SPA&WELLNESS MŁODEJ DAMY": Indywidualny pokaz masażu rąk, grota solna, aqua aerobic, wizyta w tężni solankowej, odwiedziny w pijalni wód mineralnych, shrekowa maseczka twarzy.

- Na koniec kolonii przyznamy sprawności FIRST LADY 2015.

PROGRAM Z RYKIEM SILNIKA

Czy myśleliście kiedyś, aby własnoręcznie poprowadzić pojazd RC? Tylko Wy, joystick oraz maszyna? Spełniamy marzenia! Na kolonii "Z rykiem silnika" będziecie, walczyć, rywalizować i współpracować za pomocą modeli RC! Co więcej, udacie się na wycieczkę off-road samochodami 4x4! Piękne widoki, niesamowite przeżycia oraz ten charakterystyczny odgłos silnika! To wszystko czeka na Was w Muszynie!

Turystyka Off-Road 4x4. Piękne krajobrazy, poznanie okolicznej przyrody oraz duża dawka adrenaliny. Wycieczka samochodami 4x4, przystosowanymi do jazdy w terenie. Niesamowite emocje i niedowierzanie, że jakakolwiek maszyna może pokonać takie trasy, wzniesienia, żleby, skarpy, itp. Przejedziemy też przez małą rzeczkę. Zadaniem dla uczestników będzie również pomoc w (zaaranżowanych przez instruktorów) trudnych sytuacjach tj. spinanie aut linami, obsługa wyciągarki, pilotowanie kierowcy na trasie itp. Podczas wycieczki zorganizujemy też pokaz ekstremalnych wyzwań jazdy terenowej (uczestnicy wysiadają z aut) oraz  ognisko, ciepły posiłek, gry i zabawy w terenie. Poznamy również zasady posługiwania się mapą i kompasem oraz odbędziemy krótki marsz na orientację z poszukiwaniem ukrytych punktów i wskazówek.

• Trikke – trójkołowe pojazdy napędzane ludzkimi  mięśniami wykorzystujące nowatorski system 3CV, dzięki któremu można napędzać Trikke-a bez pedałowania i bez odpychania się. Zajęcia w formie  szybkiego kursu jazdy, slalom na czas. Świetna zabawa, znakomity trening całego ciała.

• Modele RC – niezwykle atrakcyjne zajęcia polegające na nauce obsługiwania różnych modeli maszyn zdalnie sterowanych radiowo. W skład zajęć wchodzą:

• Wyścigi samochodami 4x4 w skali 1:8 (ponad 50cm długości) na dużym, specjalnie przygotowanym torze ze skoczniami. Wykorzystujemy modele typu truggy, np. Carson.

• Wyzwanie Off-Road gdzie specjalne przystosowane pojazdy (zwane crowlerami) pokonywać będą przeróżne przeszkody, wzniesienia, kamienne góry, schody, itp.

• Bitwa pancerna modelami czołgów, które "strzelają" promieniami podczerwieni, sygnalizując trafienia i wydając dźwięki. Toczymy boje na specjalnie przygotowanym polu bitwy. Wykorzystujemy modele np. marki Tamiya.

Ponadto: kąpiele w basenach, wędrówki górskie, gry zespołowe, Olimpiada Kolonijna, dyskoteki, ogniska, podchody, quizy i turnieje. A

Na koniec zdobędziecie sprawność OFF-ROAD 2015!

PROGRAM DODATKOWY:

AKTIV MAX - dla odważnych i aktywnych (dla chętnych z Lata Detektywów i First Lady)+ 130 zł.

Dla wszystkich miłośników czynnego wypoczynku stworzyliśmy studio aktywnego wypoczynku -Activ Max”. Atrakcyjny i różnorodny program zajęć dodatkowych zapewni maksymalną ilość wrażeń i spełni oczekiwania każdego z Was! Rodzaj i czas zajęć będą dostosowane do wieku i możliwości uczestników. Nad bezpieczeństwem czuwać będą wykwalifikowani instruktorzy, a wszystkie zajęcia odbywać się będą na specjalnie przygotowanym i zabezpieczonym 4 ha terenie w pobliżu DW KOLEJARZ.

- Trikke - trójkołowe pojazdy napędzane ludzkimi mięśniami wykorzystujące nowatorski system 3CV, dzięki któremu można napędzać Trikke-a bez pedałowania i bez odpychania się. Zajęcia w formie szybkiego kursu jazdy, slalom na czas. Świetna zabawa, znakomity trening całego ciała.

- Łucznictwo - zajęcia na łucznicy w formie kursu. Nauka prawidłowej pozycji, zakładania strzał, naciągania cięciwy, celowania, puszczania cięciwy, zakończone punktowanym turniejem łuczniczym.

- Zorbing lub zjeżdżalnia - zabawa w kuli i na dmuchanej zjeżdżalni (zależnie od wieku).

- Euro Bungy - zabawa na urządzeniu umożliwiającym wykonywanie bardzo wysokich skoków i akrobacji w powietrzu (nawet do 6m). Uczestnik zapięty jest oczywiście w specjalne dostosowane do wagi uprzęże, a pod nim jest trampolina.

- Paintball - strzelanie do celu kulkami z farbą. Strzelać można do wszystkiego, co znajduje się na polu do paintballa (samochód, beczki, opony itp.). Każdy uczestnik ma po 50 kulek.

- Aquazorbing (kula wodna) - zabawa polega na -chodzeniu” po wodzie w przeźroczystej kuli o średnicy 2m. Trudno się nie uśmiechnąć :)

PAKIET MODELE RC (dla chętnych z Lata Detektywów i First Lidy) + 59 zł.

Niezwykle atrakcyjne zajęcia polegające na nauce obsługiwania różnych modeli maszyn zdalnie sterowanych radiowo. W skład zajęć wchodzą:

Wyścigi samochodami 4x4 w skali 1:8 (ponad 50cm długości) na dużym, specjalnie przygotowanym torze.

Wyzwanie Off-Road gdzie specjalne przystosowane pojazdy (zwane crowlerami) pokonywać będą przeróżne przeszkody, wzniesienia, kamienne góry, schody, itp.

Bitwa pancerna modelami czołgów, które "strzelają" promieniami podczerwieni.

Masaż twarzy - 50 zł (płatne na miejscu dla First Lady).

Tęczowe paznokcie - 15 zł (płatne na miejscu dla First Lady).

ŚWIADCZENIA:

Cena podstawowa obejmuje: zakwaterowanie i wyżywienie, opieka wychowawcza, ratownicza i medyczna, ubezpieczenie AXA NNW (do 5000 zł), realizację programu wg wybranego wariantu, codzienne korzystanie z odkrytych basenów w ośrodku.

Cena podstawowa nie obejmuje: opłaty za transport autokarem, dopłat do programów dodatkowych,

UWAGI DO TRANSPORTU:

Potwierdzenie godzin wyjazdu i powrotu 2 dni przed wyjazdem. Dojazdy antenowe za dopłatą mogą odbywać się busami, autobusami rejsowymi, samochodami os. lub PKP przy minimum 6 uczestnikach. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem. Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg. Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu.


Galeria produktu:

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe