Malta / Rezydencja NSTS Campus lub Hibernia / Obóz studencki / 18 +

Malta / Rezydencja NSTS Campus lub Hibernia / Obóz studencki / 18 +

Malta / Rezydencja NSTS Campus lub Hibernia / Obóz studencki / 18 +
Producent:
altur
Kod produktu:
5017

cena od: 1999.00 zł

Rewelacyjny obóz studencki na Malcie! Zapraszamy do rezerwacji miejsc na wakacje. Lato 2015 możesz spędzić w super towarzystwie.

Malta - to niewielki wyspiarski kraj, położony na Morzu Śródziemnym, między Sycylią a Afryką. Malta w dzień to słońce, plaża, turkusowe morze. Przy plaży liczne centra sportów wodnych na czele z popularnym tu nurkowaniem. Nocą zabawa przenosi się do najpopularniejszego na Malcie centrum rozrywkowego w dzielnicy Paceville. Ulice tętnią tu życiem, zabawą i śmiechem. Różnorodność restauracji, barów, klubów, dyskotek, multipleksów i kręgielni sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. I tak do białego rana. Pozostałością po statusie kolonii brytyjskiej jest ruch lewostronny oraz będący w codziennym użyciu język angielski, jeden z dwóch języków urzędowych Malty.

Program

Pobyt wypoczynkowy na Malcie.

W programie: Możliwość wykupienia dodatkowo płatnych wycieczek fakultatywnych, gry i zabawy sportowe, kąpiele w basenie hotelowym i morzu, dyskoteki, plażowanie. Spacery po okolicy pełnej przytulnych kafejek, lokalnych restauracji i sklepików.

Program fakultatywny

Valetta - (wycieczka półdniowa). Stolica Malty i jedno z najpiękniejszych miejsc w basenie M. Śródziemnego. Rozmiar i piękno tego miasta zdumiewają i zachwycają przyjezdnych. Podczas spaceru zobaczymy m. in.: Górne Ogrody Barrakka, monumentalną katedrę św. Jana i wiele innych ciekawych miejsc. Koszt ok. 40 EUR.

Jeep Safari Malta - w godzinach porannych ruszamy jeepami odkrywać Maltę. Po drodze zobaczymy Red Tower, Popey Village. Następnie przejazd do Golden Bay, dalej Mdina, gdzie zrobimy przerwę na lunch. Po lunchu klify ze wspaniałymi widokami, Blue Grotto i Fishing Village. Koszt ok. 60 EUR.

Malta i Comino (wycieczka całodniowa z lunchem) - w trakcie rejsu zobaczymy Valettę, Grand Harbour Entrance, przepłyniemy poprzez najpiękniejsze zatoki Malty takie jak: St. Thomas, Island, Peter's Pool, Marsaxlokk, Blue Grotto. Pobyt na Blue Lagoon, następnie w kolejności Zatoki: Mellieha, St. Paul Island, Salina i St. Julian. Koszt ok. 55 EUR.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w jednej z rezydencji NSTS: NSTS Campus lub NSTS Hibernia (w zależności od dostępności miejsc).

Rezydencja NSTS Hibernia zlokalizowana w miejscowości Sliema. Rezydencja znajduje się 10-15 min spacerem od słynnej dzielnicy Paceville (St. Julian"s) z mnóstwem restauracji, pubów, dyskotek. Do dyspozycji uczestników dostęp do aneksu kuchennego, wi-fi (płatne dodatkowo).

Rezydencja NSTS Campus położona w miejscowości Msida. Do dyspozycji uczestników 15 metrowy basen, dostęp do wi-fi w recepcji.

W obu rezydencjach dostępne pokoje 2 - 3 - osobowe z łazienką.

Uwagi

CENA OBEJMUJE: Zakwaterowanie i wyżywienie, przelot wraz z opłatami lotniczymi wliczonymi w cenę, transfery z/na lotnisko na Malcie, opiekę rezydenta, program, ubezpieczenie.

CENA NIE OBEJMUJE: transportu lokalnego, programu fakultatywnego, dopłat do nadbagażu.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 7 noclegów

Wyżywienie: Śniadania

Transport: Przelot samolotem linii Air Malta na trasie: Warszawa - Malta - Warszawa, zgodnie z rozkładem lotów:
Wylot z Warszawy o 21.10, przylot na Maltę o 00.05.
Wylot z Malty o 17.40, przylot do Warszawy o 20.25.

Transfer busem z/na lotnisko na Malcie. Zbiórka na 2 godz. przed wylotem na lotnisku Warszawa Chopina przy stanowisku.

Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.

Opieka rezydenta.

Informacje praktyczne

Pobyty sobota/sobota, pierwsze świadczenie: śniadanie drugiego dnia imprezy, ostatnie świadczenie: śniadanie w dniu wylotu. Malta należy do UE i można podróżować na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu. Czas jest taki sam jak w Polsce. Elektryczność: 220V. Gniazdka mają 3 bolce jak w Wielkiej Brytanii, konieczny adapter. Sugerowane kieszonkowe 100 - 150EUR/tydzień. Przykładowe ceny: bilet autobusowy ok. 2,8 EUR, zestaw "fast food" ok. 5 EUR, napój ok. 1,5 EUR.


Galeria produktu:

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe