Mazury / Pozorty / Pałac Pozorty / MINI Kolonia Przebojowych Dziewczynek / 5-9 lat

Mazury / Pozorty / Pałac Pozorty / MINI Kolonia Przebojowych Dziewczynek / 5-9 lat

Mazury / Pozorty / Pałac Pozorty / MINI Kolonia Przebojowych Dziewczynek / 5-9 lat
Kod produktu:
3288

cena od: 1299.00 zł

Super propozycja dla przebojowych dziewczynek - mini kolonia na Mazurach. Zajęcia z rękodzieła, sportu i niezwykły dzień elegancji. Zapraszamy do rezerwacji miejsc na kolonię 2015!

Wszystkie wielbicielki przygód, przyrody, bajek i zabaw tylko dla dziewczyn zapraszamy na niezapomniany pierwszy obóz. Będziecie rysować, biegać, rzeźbić, malować, bawić się, tańczyć i grać, spotkacie nowe Koleżanki i Kolegów i poznacie niesamowity urok samodzielnych wakacyjnych wyjazdów.

Opis programu

Dzień Kulinarny

Wszystkie uwielbiamy pałaszować różne słodkości i pić pyszne soczki. Zanim jednak zabierzemy się do pracy, trzeba będzie rozszyfrować starodawny przepis na najpyszniejsze na świecie ciasteczka, który ktoś przed nami chciał zataić. A czy na pewno mamy wszystkie składniki? Być może ich też trzeba będzie poszukać… Wtedy nareszcie zabierzemy się do mieszania, miksowania, doprawiania, pieczenia, ozdabiania i oczywiście smakowania.

Dzień Rękodzieła

Poranny spacer po okolicy będzie okazją do zbierania materiałów na zajęcia florystyczne. Polne kwiaty, trawy, listki, gałązki – zrobimy kolorowe i niepowtarzalne bukiety. Pozostałe rzeczy przydadzą się nam do namalowania ogromnego wspólnego pejzażu, który wykonamy metodą kolażu: będziemy naklejać, posypywać, wycinać, a pędzle zastąpimy… własnymi dłońmi i stopami. A kiedy już zmyjemy z siebie farbę, zrobimy przepiękne bransoletki z kolorowych koralików i cekinków.

Dzień Przygody

Dziś każda z Was może zdobyć tytuł Odważnej Dziewczyny. Wybierzemy się na wyprawę do lasu, gdzie będą na nas czekać prawdziwe survivalowe wyzwania. Będziemy musiały odnaleźć trop i podążać za specjalnie wyrysowanymi znakami. Po drodze będzie na nas czekało kilka zagadek do rozwiązania i zadań do wykonania, jak np. budowanie szałasu, poszukiwanie zaginionego kompasu czy ułożenie wierszyka o leśnych elfach. Przyjrzymy się także roślinom w okolicznych lasach, a może nawet uda nam się znaleźć ślad jakiegoś zwierzęcia… Gdy już dotrzemy na miejsce, czekać na nas będzie pyszna niespodzianka!

Dzień Sztuki

Kredki, ołówki, farbki, kolorowe włóczki i koraliki, masa solna, plastelina, papier kolorowy, karton, guziczki… Z tych wszystkich przedmiotów wyczarujemy piękne pacynki oraz figurki i urządzimy własny teatrzyk. Napiszemy scenariusz i wystawimy sztukę dla całego obozu. Wieczorem odbędzie się obozowy konkurs talentów, w którym każdy będzie miał szanse zaprezentować swoje umiejętności. Wolisz zaśpiewać jak Violetta czy zatańczyć jak Myszka Angelina? Wybór należy do Ciebie!

Dzień Sportu

To będzie dzień intensywnych ćwiczeń: fitness przy muzyce, lekcja kręcenia hula hop, a do tego różnego rodzaju rzuty i skoki. Rozegramy też obozową Olimpiadę Sportową z nagrodami dla zwycięzców. Dowiemy się także, jak wygląda prawdziwa olimpiada, kiedy się odbywa i ile medali zdobyły najwybitniejsze polskie sportsmenki.

Dzień Filmowy

Wszyscy znamy i lubimy postacie z bajek animowanych: Pocahontas, wampirzyce z Monster High, Merida Waleczna… Tyle różnych bohaterek i przygód! Przypomnimy sobie najfajniejsze bajki, narysujemy własny komiks z wybraną postacią, będziemy układać puzzle i rozwiązywać zagadki. Potem rozegramy Obozowy Quiz Bajkowy – dla zwycięzców przewidujemy nagrody!

Dzień Elegancji

Po intensywnym tygodniu spędzonym na obozie należy nam się porządna dawka relaksu! Urządzimy małe SPA: będą owocowe maseczki na buzię i dłonie, czesanie fantazyjnych fryzur i malowanie paznokci na wszystkie kolory świata. Nauczymy się też przyrządzać własne perfumy z ulubionych zapachów. Przygotujemy też fantazyjne kreacje do sesji zdjęciowej… no chyba że znikną w niewyjaśnionych okolicznościach i trzeba je będzie wytropić. Dzisiejsze księżniczki są jednak o wiele bardziej zaradne, niż kiedyś i same potrafią znaleźć swoje zguby! Jak na piękne młode damy przystało, odbędziemy też mały trening savoir-vivre’u - poznamy kilka podstawowych zasad dobrego zachowania.

Ponadto w programie:

  • gry i zabawy integracyjne,
  • dyskoteka przebierana z motywem przewodnim,
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek,
  • wieczorne czytanie bajek,
  • zgadywanki i quizy,
  • seanse najpiękniejszych filmów i bajek dla Dzieci
Wyżywienie

4 smaczne, zdrowe i kolorowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie posiłki są przygotowywane w ośrodku, od obiadu pierwszego dnia do obiadu dnia ostatniego. Suchy prowiant na drogę powrotną.

Cena zawiera

Zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry, instruktorów oraz lekarza obozowego, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10 000 zł), VAT.

Cena nie zawiera

Dojazdu.

Co zabrać

Ulubione kolekcje zabawek, mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę, duży ręcznik, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), kompas, latarkę z zapasem baterii, legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną z numerem PESEL.

Pałac Pozorty - Przepiękny Pałac(położony ok. 100 km od Gdańska i ok. 250 km od Warszawy) 10 km od miejscowości Małdyty na Warmii, w przestronnych pokojach 3-5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.
Usytuowany na wysokim brzegu czystego jeziora Pozorty, w otoczeniu 1,5 hektarowego parku, w którym zachowały się piękne starodrzewa.
Z dala od ruchliwych dróg, w samym środku spokojnej przyrody. Bezpieczny, ogrodzony teren przystosowany do wypoczynku dzieci i młodzieży.
Na terenie pałacu działają telefony wszystkich sieci.

Uwaga: Przykładamy dużą wagę do odpowiedniego doboru wiekowego grup, dlatego Pałac Pozorty przeznaczony będzie tylko dla Dzieci w wieku 5-9 lat.


Galeria produktu:

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe