Niemcy / Berlin / Wyjazdy weekendowe/Jarmark Świąteczny

Niemcy / Berlin / Wyjazdy weekendowe/Jarmark Świąteczny

Niemcy / Berlin / Wyjazdy weekendowe/Jarmark Świąteczny
Kod produktu:
5110

cena od: 149.00 zł

Jarmarki Świąteczne w Niemczech już od wieków cieszą się niesamowitą popularnością oraz renomą! Zobacz dlaczego i wybierz się z Juwenturem Koszalin na wspaniałą wycieczkę weekendową!W cenie zapewniamy:
  • przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD),
  • zwiedzanie według programu,
  • opieka pilota.

Dodatkowo płatne obowiązkowo:
  • ubezpieczenie KL,NNW - 10 pln/os.
  • opłaty przewodnickie i lokalne (płatne w autokarze) - 10 pln/os.

Dodatkowo płatne opcjonalnie:
  • rezerwacja miejsc w autokarze: 10 pln/os.
  • Kup Sobie Spokój: 40 pln/os., daje możliwość bezkosztowejrezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przeddopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę“Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi
  • wyjazd z Warszawy + 40 pln, wyjazd z Katowic + 40 pln, wyjazd z Łodzi + 30 pln, wyjazd z Opola + 30 zł,

Program ramowy:
Zbiórka w godzinach porannych i przejazd do Berlina . Rozpoczniemy od zwiedzania BRAMY BRANDENBURSKIEJ i REICHSTAGU – siedziby parlamentu niemieckiego. Następnie przejedziemy na PLAC POCZDAMSKI – gdzie zobaczymy supernowoczesne budynki stworzone przez wybitnych architektów. Po obejrzeniu tego placu ruszymy dalej na spacer ALEJĄ UNTER DEN LINDEN i ALEXANDERPLATZ, podziwianie UNIWERSYTETU HUMBOLDTA, ARSENAŁU, NIEMIECKIEJ OPERY PAŃŚTWOWEJ, barokowej KATEDRY ŚW. JADWIGI, PAŁACU REPUBLIKI oraz CZERWONEGO RATUSZA. Na koniec zwiedzania dotrzemy do słynnego ALEXANDERPLATZ z WIEŻĄ TELEWIZYJNĄ. Godziny popołudniowe przeznaczymy na spacer wsród urokliwych JARMARKÓWBOŻONARODZENIOWYCH, które można spotkać na każdym kroku w okresie adwentu. Odwiedzimy np. WEIHNACHTZAUBER GENDARMENMARKT lub „ŚWIĄTECZNY CZAS” POD CZERWONYM RATUSZEM (Berliner Weihnachtszeit vor dem Roten Rathaus).Po tym urokliwym spacerze wyruszymy w drogę powrotną do Polski. Powrót do miejsca wyjazdowego w późnych godzinach wieczornych.

Jarmarki bożonarodzeniowe w Berlinie – Berlin w bożonarodzeniowym blasku świateł. Ponad 50 tradycyjnych jarmarków świątecznych zachwyci Państwa imprezami kulturalnymi, nieskończoną ofertą handlową i nadzwyczajnymi atrakcjami zimowymi. Nastrojowe koncerty adwentowe pozwolą odczuć świąteczny zimowy czar, szczególnie na Gendarmenmarkt, jednym z najbardziej fascynujących jarmarków w centrum miasta.

*Przedstawiony program jest ramowy i może zostać zmodyfikowany.

Ceny zawierają aktualnie obowiązujące rabaty first & last minute!!!


Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe