Niemcy / Berlin / Zakupy w centrum BERLINA ZACHODNIEGO - na słynnej ulicy KU'DAMM i w PRIMARKU / wyjazd weekendowy

Niemcy / Berlin / Zakupy w centrum BERLINA ZACHODNIEGO - na słynnej ulicy KU'DAMM i w PRIMARKU / wyjazd weekendowy

Niemcy / Berlin / Zakupy w centrum BERLINA ZACHODNIEGO - na słynnej ulicy KU'DAMM i w PRIMARKU / wyjazd weekendowy
Kod produktu:
5109

cena od: 149.00 zł

Świetna propozycja dla tych, którym polskie sklepy i centra handlowe absolutnie nie wystarczają! Zakupy w Berlinie dla każdego!W cenie zapewniamy:
 • przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD)
 • zwiedzanie według programu,
 • opieka pilota.

Dodatkowo płatne obowiązkowo:
 • ubezpieczenie KL,NNW - 10 zł/os.

Dodatkowo płatne opcjonalnie:
 • bilety do zwiedzanych obiektów (zwiedzanie indywidualne podczas czasu wolnego)
 • rezerwacja miejsc w autokarze - 20 pln
 • wyjazd z Warszawy + 40 pln, wyjazd z Katowic + 40 pln, wyjazd z Łodzi + 30 pln, wyjazd z Opola + 30 pln, wyjazd z Krakowa + 50 pln

Program ramowy:

  BERLIN - zwiedzanie i zakupy w BERLINIE

  Serdecznie zapraszamy na spędzenie dnia w stolicy Niemiec - Berlinie. To wyjątkowe miasto przyciąga swoimi niesamowitymi zabytkami, licznymi sklepami, a także prestiżowymi wydarzeniami kulturalnymi. Każdy kto wybierze się do Berlina z biurem podróży Juwentur będzie miał okazję zobaczyć na własne oczy i poczuć atmosferę jednego z najważniejszych miast w Europie, a także wybrać się na zakupy w mieściew którym znajdziemy dziesiątki sklepów z przecenionymi kolekcjami najbardziej renomowanych marek, a także do słynnyych sklepów jak PRIMARK lub legendarny dom towarowy KA DE WE.

  UWAGA:Aktualizacja - wrzesień 2014. W związku z otwarciem nowego sklepu PRIMARK przy Alexanderplatz przedstawiamy nowy ramowy program wyjazdu: Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przyjazd do centrum miasta w okolcie Wyspy Muzealnej, przejdziemy na pobliski Alexanderplatz - dawne centrum wschodniego Berlina. W okolicach placu znajdują się m.in duże centra handlowe jak Alexa Center, Galeria Kaufhof, a także nowy sklep PRIMARK. Po kilku godzinach czasu wolnego, przejedziemy do Berlina Zachodniego. Następnym punktem na zakupowej mapie Berlina będzie Ku'damm - najsłynniejsza i najważniejsza, handlowa ulica miasta. Czas wolny. Zbiórka w autokarze ok 20:00. Powrót do Polski w godzinach wieczornych.

  Ceny zawierają aktualnie obowiązujące rabaty first & last minute!!!
Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe