Niemcy / Drezno / Jarmark Świąteczny - wyjazd weekendowy

Niemcy / Drezno / Jarmark Świąteczny - wyjazd weekendowy

Niemcy / Drezno / Jarmark Świąteczny - wyjazd weekendowy
Kod produktu:
5111

cena od: 149.00 zł

Idealne miejsce na spędzenie przedświątecznego weekendu - Drezno, znane z legendarnego świątecznego Jarmarku! Święta 2014 razem z BTU Juwentur!W cenie zapewniamy:
  • przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD),
  • zwiedzanie według programu,
  • opieka pilota.

Dodatkowo płatne obowiązkowo:
  • ubezpieczenie KL,NNW - 10 pln/os.
  • opłaty przewodnickie i lokalne (płatne w autokarze) - 10 pln/os.

Dodatkowo płatne opcjonalnie:
  • rezerwacja miejsc w autokarze: 10 pln/os.
  • Kup Sobie Spokój: 40 pln/os., daje możliwość bezkosztowejrezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przeddopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę“Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi
  • Wyjazdy z poszczególnych miast w Polsce.

Program ramowy:
Zbiórka w godzinach porannych zgodnie z rozkładem i przejazd do Drezna. Spacer po zabytkowej starówce w trakcie którego zwiedzimy m.in Zwinger – zaliczany do najbardziej znaczących budowli baroku, kompleks wzniesiony na życzenie Fryderyka Augusta Mocnego, który w jego założeniach miał dorównać rzymskiemu Koloseum. W skład kompleksu wchodzą: Galeria Malarska Dawnych Mistrzów, Nymphenbad, brama Kronentor ze swoimi Galeriami, następnie obejrzymy Operę Sempera na Placu Teatralnym. W dalszej części programu zwiedzanie Frauenkirche – drugiego największego (po katedrze w Strasburgu) budynku wzniesionego z piaskowca.
Po zwiedzaniu miasta zaprosimy Państwa do spędzenia czasu wolnego na terenie Jarmarków Bożonarodzeniowych.

Jarmarki bożonarodzeniowe w Dreźnie - Drezdeński Striezelmarkt tonajstarszy i jeden z największych w Niemczech jarmarków bożonarodzeniowych, którego nazwa pochodzi od Strietzel, czyli słynnej oryginalnej, drezdeńskiej strucli bożonarodzeniowej.Na terenie jarmarku nasi turyści będą mogli obejrzeć z bliska licząca 14 metrów wysokości, bożonarodzeniowa piramidę, a także wziąć udział w niepowtarzalnymŚwięcie Strucli, podczas którego od Zwinger do Striezelmarkt odbywa się pochód z olbrzymią struclą, która zostaje rozdawana zgromadzonym. W namiotach na ternie parku odbywają się pokazy teatralne o tematyce świątecznej i koncerty –ok. 150 występów i spektakli każdego dnia. Serdecznie zapraszamy do Drezna.


*Przedstawiony program jest ramowy i może zostać zmodyfikowany.

Ceny zawierają aktualnie obowiązujące rabaty first & last minute!!!


Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe