OBÓZ TURYSTYCZNO -JĘZYKOWY / Wielka Brytania / LONDYN + Oxford + Brighton / zakwaterowanie u rodzin / 13-19 lat

OBÓZ TURYSTYCZNO -JĘZYKOWY / Wielka Brytania / LONDYN + Oxford + Brighton / zakwaterowanie u rodzin / 13-19 lat

OBÓZ TURYSTYCZNO -JĘZYKOWY / Wielka Brytania / LONDYN + Oxford + Brighton / zakwaterowanie u rodzin / 13-19 lat
Kod produktu:
1372

cena od: 2099.00 zł

GDZIE LEPIEJ NAUCZYSZ SIĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO JEŚLI NIE W ANGLII? WYKORZYSTAJ WAKACYJNY CZAS I PODSZKOL SWOJĄ ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA, POZNAJĄC BRYTYJSKĄ KULTURĘ I ZABYTKI! NAPRAWDĘ WARTO!Przełamiecie barierę językową dobrze się przy tym bawiąc! Poznacie nowych, interesujących ludzi, zasmakujecie brytyjskiej kultury, zobaczycie najsłynniejsze zabytki, zrobicie mega zakupy na słynnych wyprzedażach a to wszystko po angielsku! Nie ma nic lepszego niż posługiwanie się językiem obcym w jego naturalnym środowisku!

GDZIE JEDZIEMY

LONDYN – to europejska stolica różnorodności kulturowej, mody, zabytków oraz...zakupów. Stolica Wielkiej Brytanii przyciąga odwiedzających za sprawą parków miejskich pozwalających na relaks, miejsc rozrywki, które są w stanie sprostać każdemu gustowi i kieszeni, słynnych sklepów, a przede wszystkim światowej klasy zabytków. To miejsce w którym wszyscy szybko się aklimatyzują i dobrze czują! Połącz przyjemne z pożytecznym - zobacz jak smakuje język w oryginalnym otoczeniu.

GDZIE MIESZKAMY

Londyn - mieszkać będziecie u sprawdzonych rodzin brytyjskich na obrzeżach Londynu.
U jednej rodziny zakwaterowane będą 2–4 osoby.

CO JEMY

3 posiłki dziennie serwowane w miejscu zamieszkania – śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja.

ATRAKCJE, CZYLI JAK WYPOCZYWAMY

JAK SIĘ UCZYMY

Nasza kadra składa się z doświadczonych lektorów języka angielskiego.
Ćwiczenia i zadania z użyciem języka angielskiego, jak również zwiedzanie i sytuacyjne zajęcia praktyczne prowadzone są przez polskich lektorów. Obóz podzielony jest na mniejsze grupy, z których każda ma swojego lektora języka angielskiego. Zajęcia odbywają się w kameralnym gronie w najlepszym możliwym środowisku do tego przeznaczonym - Londynie!

warsztaty językowe...
- zadania do wykonania na mieście
- quizy, zabawy, zagadki, konkursy w języku angielskim
- odgrywanie scenek z życia codziennego
- zwiedzanie Londynu z lektorem języka angielskiego

aktywnie...
- codzienne zajęcia językowe

- w trakcie pobytu czeka na Was m.in.:
- całodzienna wycieczka do Oxfordu! Zobaczycie najsłynniejsze miasto akademickie w Europie! Zwiedzicie je spacerem, odwiedzając po drodze jeden z campusów uniwersyteckich. Zobaczcie, jak studiuje się w Wielkiej Brytanii!

- całodzienna wycieczka do Brighton! Odwiedzicie nadmorską miejscowość wypoczynkową, położoną nad Kanałem La Manche. Podczas pobytu zobaczycie Royal Pavilon, który został przebudowany na styl hindi. Jest to jeden z przykładów egzotyzmu w sztuce europejskiej. Zobaczycie też Brighton Pier – molo, które często odwiedzane jest przez turystów oraz mieszkańców ze względu na mieszczące się tam centrum rozrywki (restauracje, bary, arkadowe sale, czy wesołe miasteczko).

Natural History Museum – odwiedziecie muzeum liczące ponad 70 milionów eksponatów! Jest to miejsce, w którym można doświadczyć symulowanego trzęsienia Ziemi oraz obejrzeć galerię dinozaurów z naturalnej wielkości ryczącym i ruchomym dinozaurem.

Science Museum – odwiedzicie jedno z najsłynniejszych muzeów w Wielkiej Brytanii! Eksponaty prezentowane w muzeum pochodzą z różnych dziedzin nauki i techniki. W zbiorach znajdują się zespoły eksponatów związane z działalnością brytyjskich wynalazców takie jak pionierskie maszyny parowe Jamesa Watta, czy prototypowe odbiorniki telewizyjne Johna Bairda.

Imperial War Museum - zobaczycie od środka historię wojskowości. Założone dla upamiętnienia poległych podczas I wojny światowej. Kolekcja muzeum była uzupełniana podczas II wojny światowej. Obecnie w muzeum znajdują się eksponaty ze wszystkich brytyjskich konfliktów zbrojnych.

Odwiedziecie także Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud's, gdzie spotkacie się z woskowymi wersjami swoich ulubionych piosenkarzy, sportowców, filmowych bohaterów, czy gwiazd Hollywood.

W Tower of Londonzobaczycie insygnia koronacyjne: królewski pierścień, jabłko oraz berło z krzyżem a także koronę brytyjską, zbroje oraz broń. Kolejnym miejscem, które zobaczycie to jedyny tego typu w Europie zwodzony most - Tower Bridge, zbudowana w stylu wiktoriańskim licząca blisko 200 lat konstrukcja jest jednym z najbardziej znanych miejsc Londynu.

Wizyta w British Museum pozwoli Wam odbyć podróż w czasie do starożytności.
Przejdziecie obok Pałacu Buckingham - oficjalna rezydencja monarchów brytyjskich - jedyny na świecie pałac, który wciąż pełni swoją pierwotną funkcję. Podczas wizyty w tym miejscu obejrzycie oficjalną zmianę warty.

Przechodząc koło Houses of Parliament spotkacie się z wielką polityką i historią monarchii brytyjskiej, a później zrobicie sobie zdjęcie z Big Ben.

Spacerem przejdziecie się na Piccadilly Circus– jedno z najbardziej rozpoznawalnych skrzyżowań na świecie w rozrywkowej i teatralnej dzielnicy West End.
Niedaleko Piccadilly Circus znajduje się jedna z najbardziej charakterystycznych dzielnic – Soho, obecnie najmodniejsze miejsce w Londynie. A integralną częścią Soho jest - China Town, czyli londyńska kolebka kultury chińskiej.

Podczas zwiedzania Londynu odwiedzicie także Hyde Park– jeden z kilku królewskich parków
w środku zatłoczonego miasta.

Jednym z miejsc sakralnych, które zwiedzicie podczas spaceru będzie najważniejsza świątynia anglikańska w Londynie – Westminister Abbey, w której odbywają się wszystkie najważniejsze uroczystości państwowe m.in koronacje królów, czy zawieranie sakramentu małżeństwa przez monarchów.

W centralnej części Londynu znajduje się plac - Trafalgar Square, upamiętniający zwycięstwo brytyjskiej armii pod Trafalgar. Na placu znajdują się pomniki: Jerzego IV, gen. Heveloka oraz gen. Napiera. Cechą charakterystyczną placu jest ustawiona na środku 55 – metrowa kolumna Nelsona. Przechodząc przez Trafalgar Square dojdziecie do National Gallery, galerii sztuki – prezentującej kolekcję brytyjskich impresjonistów i kilkanaście dzieł Vincenta van Gogha.

Będziecie mieli okazję zrobić prawdziwy shopping w domu towarowym Harrods. Znajduje się
w nim ok. 330 sklepów zajmujących powierzchnię ok.20 000 m2. W Londynie udacie się także do największego w Europie sklepu z zabawkami– Hamleys

Wizyta w Londynie nie byłaby kompletna gdyby nie przejazd słynnym double decker bus-em - czyli piętrowy, typowy brytyjski środek komunikacji naziemnej.

JAK JEDZIEMY

1 dzień

wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Niemcy, Benelux, Francję

2 dzień

przeprawa Calais-Dover, przejazd do Londynu, zwiedzanie, zakwaterowanie w godzinach wczesnowieczornych, obiadokolacja, nocleg

3-11 dzień

codzienne zajęcia językowe; zwiedzanie Londynu wg programu, wycieczka do Oxfordu, Brighton

12 dzień

śniadanie, wykwaterowanie, rejs statkiem po Tamizie, Greenwich - spacer po mieście południka 0, wyjazd w godz. popołudniowych, przeprawa Calais-Dover, przejazd przez Francję, Benelux

13 dzień

przejazd przez Niemcy, przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy

CENA ZAWIERA

transport autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, klima,video), zakwaterowanie i wyżywienie u rodzin brytyjskich, program, opiekę kadry: kierownika, wychowawców, pilota na trasie, lektorów języka angielskiego, ubezpieczenie AXA „Kontynenty”.

CENA NIE ZAWIERA

dopłat transportowych (zakładka transport), dodatkowych wyjść niezawartych w programie, posiłków tranzytowych, obowiązkowej dopłaty 100 GBP/os. na realizację programu w Londynie

INFORMACJE DODATKOWE

obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 GBP. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 50 GBP+posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dodatkowo wymagana jest kwota ok. 100 GBP ( bilety wstępu do zwiedzanych obiektów+komunikacja miejska). Cena aktualna przy kursie GBP nie przekraczającym 5,1 PLN. Planowana ilość uczestników 40 os.

OFERTA Z TERMINAMI NA ROK 2015 BĘDZIE DOSTĘPNA JUŻ WKRÓTCE!

Galeria produktu: