Obóz survivalowy 2015 w Bieszczadach Szlakiem Watahy Grupa wiekowa : 13 - 18lat

Obóz survivalowy 2015 w Bieszczadach Szlakiem Watahy Grupa wiekowa : 13 - 18lat

Obóz survivalowy 2015 w Bieszczadach Szlakiem Watahy Grupa wiekowa : 13 - 18lat
Producent:
war
Kod produktu:
6276

cena od: 1230.00 zł

Letni Obóz survivalowy 2015 w Bieszczadach Szlakiem Watahy nocleg w namiotach VOLF CENTER / Berezka k. Soliny


Grupa wiekowa : 13 - 18lat

Oferta naszego biura została stworzona z myślą o osobach, którym marzą się niezapomniane wakacje. Siedziba biura Juwentur jest w Koszalinie, jednakże nie jest konieczne, aby osobiście doprowadzać do rezerwacji. Do dyspozycji każdego klienta zostaje oddany portal turystyczny, przy wsparciu którego można szybko wybrać dla siebie najbardziej interesujące propozycje. Atutem biura są wyjątkowo przystępne ceny, czego znamiennym dowodem są między innymi propozycje typu first minute. Juwentur już od dłuższego czasu zapewnia wypoczynek o najdoskonalszej jakości, który przypadnie do gustu nawet wyjątkowo wybrednym wczasowiczom. Zachęcamy do regularnego odwiedzania prowadzonej przez nas strony online, z tego względu, że można na niej znaleźć bardzo dużo ciekawych wiadomości odnośnie aktualnej oferty. Portal jest bardzo prosty w obsłudze, co dodatkowo ułatwia dokonanie rezerwacji lub zapoznanie się z niezbędnymi danymi odnośnie wybranych propozycji wyjazdowych. Każdy potencjalny wczasowicz może w wybranej chwili wejść na stronę i zdecydować się na określoną ofertę wyjazdową.

SZLAKIEM WATAHY OBÓZ SURVIVALOWY W BIESZCZADACH


Grupa wiekowa : 13 - 18lat

PROGRAM OBOZU:

SZLAKIEM WATAHY – 2-DNIOWA WYPRAWA W DZIKIE BIESZCZADY

ETAP I: CZARTÓW MŁYN z mapami w ręku wyruszymy szlakiem w najbardziej dzikie tereny Bieszczadów, zdziczałe sady, owiane tajemnicą wysiedlone wsie łemkowskie będą nam towarzyszyć podczas wyprawy. Naszym celem są miejsca, gdzie kręcone były sceny do kultowego serialu WATAHA.
ETAP II: NOC PRZETRWANIA zanocujemy przy „Leśniczówce Rebrowa” głównego bohatera WATAHY. Nad brzegiem górskiego potoku rozbijemy obozowisko, rozpalimy ogień, zjemy kolację i spędzimy noc z bieszczadzkimi wilkami
ETAP II: EWAKUACJA - z samego rana po śniadaniu, rozpoczniemy ewakuacje do bazy. Wyznaczymy najkrótszy szlak do naszego obozowiska, który wiedzie przez dolinę Tyskowej i grzbiet Lipowca. W tych okolicach selekcje odbywają elitarne jednostki GROM.

NOCNY BIEG NA ORIENTACJĘ: Po zmroku wyruszymy na wyścig z czasem i strachem. Trasa będzie wiodła przez tereny opuszczonych wiosek. Zadaniem uczestnika będzie odnalezienie punktów kontrolnych. Poznacie zasady posługiwania się mapa, GPS-em, oraz kompasem.
MISJA BEZPIECZNA SOLINA - Nad brzegiem jeziora ratownicy WOPR przeprowadza dla nas szkolenie z pierwszej pomocy z użyciem profesjonalnego sprzętu ratowniczego. W ramach wolnego czasu będziemy organizować „wypady” na plażę, gdzie znajdują się strzeżone kąpieliska.
H2O ADVENTURE – maksymalną dawkę adrenaliny przeżyjecie podczas rejsu szybkim pontonem motorowym typu RIB(400KM) po Jeziorze Solińskim.
KRAV-MAGA (3x1h)- sztuka samoobrony wykorzystywana przez jednostki specjalne. Instruktor z Fundacji GROM przeprowadzi cykl szkoleń podczas których opanujemy podstawy krav-magi.
WILCZYM TROPEM 4x4 – zabierzemy Was na prawdziwą wyprawę terenówkami po pełnych przygód trasach „Krainy Wilka”. Na trasie będziecie mieli do wykonania „zadania” budowy przeprawy i poszukiwaniu baku.
TECHNIKI LINOWE – Waszą odwagę i sprawność poddamy próbie podczas zjazdów na linach z budynku, wejściu na ścianę wspinaczkową oraz wchodzeniach na tzw „małpach”
BIESZCZADZKI PATROL - poznamy zasady poruszania się w patrolu, tropienia przeciwnika, rozwijania i zwijania szyku. Zgłębimy tajniki komunikacji niewerbalnej, budowy szałasu/ziemianki. Poznamy sposoby obezwładniania uzbrojonego napastnika, zasady poruszania się w walce, sposoby obrony przed realnym atakiem, odbijanie zakładników, szturmowanie obiektów a wszystko to pod czujnym okiem instruktora z Fundacji GROM.
STRZELECTWO - w programie strzelnicy strzelanie sytuacyjne z krótkiej broni strzeleckiej, strzelanie z elementami stresu, nauka obsługi broni ASG (wiernych replik oryginalnej broni), realizacja różnych scenariuszy działań bojowych.
PIESZE WĘDRÓWKI - w wolnym czasie organizować będziemy wyprawy po malowniczych szlakach. Poznamy historie oraz najciekawsze miejsca tego regionu.
DYSKOTEKI W PIANIE – jeżeli nudzą Cię zwykłe dyskoteki to będziesz mógł zaszaleć podczas imprezy z dużą ilością piany i laserów, prowadzoną przez profesjonalnego DJ
OGNISKA – wieczory spędzać będziemy przy obozowym ognisku gdzie podczas wspólnego smażenia kiełbasek wspominać będziemy najciekawsze wydarzenia dnia.
FIREWALKING – idea jest prosta – pokonać własne słabości i przejść po rozżarzonych węglach


WYCIECZKI FAKULTATYWNIE


(możliwość zakupu u kierownika kolonii)

PAKIET DLA AKTYWNYCH - za dopłata 100 zł / osoba .

- 4X4 WILCZYM TROPEM 1h. - wyprawa samochodami terenowymi
- SPŁYW SANEM 2-3h. - spływ pontonami malownicza Dolina Sanu
- ZORBING - zjazd ze stromej góry we wnętrzu przezroczystej kuli

LWÓW – 14h - wycieczka autokarowa z przewodnikiem w programie zwiedzanie najciekawszych lwowskich zabytków - 100 zł/ osoba. *wymagany paszport
WĘGRY – 14h - wycieczka autokarowa z przewodnikiem do grot termalnych w Miszkolcu oraz legendarnego regionu Tokaju - 110 zł/osoba * wymagany dowód osobisty lub paszport
LOT SZYBOWCEM - zapierająca dech podniebna przygoda - 100 zł/osoba.
H2O ADVENTURE – rejs motorówką RIB Balic 1000 – 30 zł/osoba/15 min.
PAINTBALL – gra terenowa na leśnej polanie – 40 zł/osoba/pakiet startowy
SŁOWACJA –WODNY ŚWIAT – 11h wycieczka do Bardejova z pobytem w kompleksie basenów ze zjeżdżalniami, sztuczną falą – 95 zł * wymagany dowód osobisty lub paszport


ZAKWATEROWANIE

VOLF CENTER – duże wojskowe namiot typu NS ( 8-10 osobowe, drewniana podłoga, łóżka polowe). Baza zostanie rozbita w Berezce k/Soliny przy Pensjonacie „Leśniczówka”, w którym zapewnione zostanie wyżywienie oraz węzły sanitarne. Na miejscu znajduje się również Chata Grillowa, boisko do piłki nożnej/siatkowej, dostępny jest również Internet w technologii wifi. Leśniczówka stoi na dużej dwuhektarowej ,ogrodzonej działce. W trakcie 2 dniowej wyprawy w dzikie Bieszczady uczestnicy nocują szałasach.


WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie + podwieczorek (pierwszy posiłek kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek śniadanie w dniu odjazdu + prowiant na drogę powrotną)


TRANSPORT

Miejsca wyjazdowe: Lublin + 25 zł; Warszawa +125 zł; Łódź + 125 zł; Piotrków Tryb. +100 zł, Radom +75 zł, Rzeszów +75 zł; Łuków +100 zł; Siedlce +125 zł; Dęblin + 50 zł; Białystok +150 zł; Katowice +150 zł; Kraków +125 zł; Tarnów +100 zł; Opole +175 zł; Wrocław +175 zł.
Transport na niektórych odcinkach może być realizowany np. mikrobusem, PKP, samochodem osobowym.

CENA ZAWIERA

transport autokarem turystycznym
10 noclegów
pełne wyżywienie
realizację programu
opiekę wychowawczą
opiekę instruktorską byłych żołnierzy jednostek specjalnych
Ubezpieczenie Signal Iduna (NNW 10 000 zł)

CENA NIE ZAWIERA
dopłaty do wyjazdu z poszczególnych miast, opłaty za wycieczki fakultatywne

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe