Oferta wakacyjna w Bułgarii - Złotych Piaskach HOTEL MENA PALACE **** Wypoczynek ALL INCLUSIVE

Oferta wakacyjna w Bułgarii - Złotych Piaskach HOTEL MENA PALACE **** Wypoczynek ALL INCLUSIVE

Oferta wakacyjna w Bułgarii - Złotych Piaskach HOTEL  MENA PALACE **** Wypoczynek ALL INCLUSIVE
Producent:
M-xta
Kod produktu:
6324

cena od: 1990.00 zł

Szybka rezerwacja oferty na wczasy w Bułgarii All Inclusive

Coraz więcej usług można realizować za pośrednictwem Internetu, czego najlepszym dowodem jest możliwość zarezerwowania wczasów za pomocą sieci. Biuro podróży Juwentur znakomicie wpisuje się w potrzeby współczesnych turystów, umożliwiając im tego typu udogodnienia, jak rezerwacja online. Dzięki tej możliwości można błyskawicznie dokonać rezerwacji oferty wypoczynku, kierując się przy tym indywidualnymi preferencjami. Warto zaznaczyć, że biuro Juwentur posiada niezwykle różnorodną ofertę praktycznie dla każdego. Tym sposobem mamy szansę wypocząć w zagranicznych kurortach. Wczasy rodzinne w Bułgarii to doskonały pomysł na udane wakacje. Nic dziwnego, że obecnie coraz więcej osób decyduje się właśnie na tego typu rozwiązanie, a z pewnością kolejnym argumentem jest niewysoka cena przywołanych ofert turystycznych. Biuro turystyczne Juwentur prezentuje wjazdy na preferencyjnych warunkach pod względem finansowym – nie tylko, jeśli chodzi o wyjazdy na terenie Polski, ale także pod kątem wyjazdów zagranicznych. Wiele propozycji zostało objętych promocją w opcji last lub first minute. Jeżeli ktoś chce być na bieżąco z prezentowanymi ofertami, powinien wejść na stronę www biura turystycznego Juwentur, na której widnieją wszystkie wyjazdy objęte promocją. Strona jest także najszybszym sposobem zarezerwowania danej propozycji, z tego względu, że rezerwacja jest możliwa za pośrednictwem internetu.

Oferta wakacyjna - WCZASY W BUŁGARII 2015 HOTEL MENA PALACE **** Wypoczynek ALL INCLUSIVE

Hotel MENA PALACE 4**** Luksusowe Wczasy ALL INCLUSIVE!

Świadczący usługi na najwyższym poziomie. Wspaniale odnowiony w 2014 roku. Nowe lobby hotelowe i recepcja oraz poważne zmiany w hotelowej restauracji sprawią, że hotel nabrał jeszcze więcej elegancji i nowoczesnego stylu.
Obiekt oferuje między innymi duży basen zewnętrzny, mniejszy basen kryty i brodzik dla dzieci, restaurację, lobby-bar, street bar, punkt medyczny, sejf hotelowy*, bilard* oraz stanowiska komputerowe. Dodatkowo w hotelu funkcjonuje sieć WI-FI, która jest opcjonalnie dodatkowo płatna w pokojach, ale bezpłatnie dostępna w rejonie recepcji. Dostępne za opłatą są również SPA CENTER, w skład którego wchodzą siłownia/fitness, centrum masażu i sauna.
Ponadto rozległe i pięknie nasłonecznione tarasy z bezpłatnymi leżakami. Tarasy pozwalają też na przeprowadzanie zajęć młodzieży na wolnym powietrzu. Usługi oznaczone powyżej * są całkowicie opcjonalne i dodatkowo płatne wg cennika w hotelu. Na terenie obiektu organizowana jest codzienna atrakcyjna animacja hotelowa.

MIEJSCOWOŚĆ:

SŁONECZNY BRZEG. To najbardziej rozbudowany i nowoczesny kurort wypoczynkowy w Bułgarii o absolutnie międzynarodowej sławie. Występują tu gwiazdy muzyki i estrady. Odbywają się koncerty i festiwale odwiedzane przez turystów z całego świata. Wizytówką tego miejsca są niezliczone hotele, restauracje, puby i dyskoteki. 'Słoneczny Brzeg nigdy nie zasypia' o czym przekonać się można o każdej porze dnia.
Wrażenie niekończącej się plaży robi ośmiokilometrowe szerokie wybrzeże. Wzdłuż niego biegnie promenada pełna atrakcji i straganów z towarami o markowych nazwach i w promocyjnych cenach. Ponadto rejsy statkami, skutery wodne, nurkowanie, para-sailing oraz dwa miasteczka wodne - w tym największy w Bułgarii Aquapark 'Paradise Neessebar'!

POŁOŻENIE HOTELU:

Słoneczny Brzeg. Bułgaria. Przy nadmorskiej promenadzie, niemalże w samym centrum miejscowości. Oddalony od szerokiej, piaszczystej plaży o zaledwie 150 m. W sąsiedztwie znajdują się inne luksusowe obiekty hotelowe oraz tereny zieleni stanowiące idealne miejsce do relaksu i rozrywki. W bezpośrednim sąsiedztwie mini-market, restauracje i tawerny oraz ogrom sklepików i butików oferujących atrakcyjne towary z markowymi emblematami w niskich cenach.

WYŻYWIENIE:

FULL ALL INCLUSIVE z pakietem alkoholi lokalnych BEZ OGRANICZEŃ.
4 posiłki dziennie w tym śniadania, obiady, kolacje serwowane w ramach bardzo bogatego bufetu w czterogwiazdkowej restauracji hotelowej.
Dodatkowe Przekąski typu ciastka, lody, snacki między obiadem i kolacją.
Napoje - woda, soki oraz tzw. 'soft drinks' w ramach dostępności serwowane w godzinach 10.00 – 23.00 w wyznaczonych barach. Do śniadań dodatkowo kawa, herbata, mleko bez ograniczeń.


ZAKWATEROWANIE:


Przestronne pokoje 2 os. z możliwością 1 lub 2 dostawek. Pokoje komfortowo wyposażone w lodówki, telefon, TV satelitarną (brak aneksów kuchennych). Łazienki z wanną lub prysznicem, suszarkami do włosów i ręcznikami na wyposażeniu. W pokojach dodatkowo balkony z krzesłami i stołami. Bezpłatna klimatyzacja.


RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

Dzień 1. Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Wyjazdy z południa Polski oznaczone '#' np. Katowice, w następnym dniu względem kalendarzowej daty rozpoczęcia imprezy.
Dzień 2. Przejazd przez Słowację, Węgry i Serbię/lub Rumunię.
Dzień 3. Przyjazd do miejsca wypoczynku w godzinach przedpołudniowych. Zakwaterowanie. Spotkanie informacyjne uczestników oraz możliwość zakupu wycieczek fakultatywnych.
Dzień 3-12. Pobyt wypoczynkowy i rekreacyjny. Korzystanie z ewentualnie zakupionych dodatkowo wycieczek
fakultatywnych.
Dzień 12. Wykwaterowanie. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Czas wolny. Wyjazd do Polski w godz. wieczornych.
Dzień 13. Przejazd przez Serbię/lub Rumunię, Węgry i Słowację.
Dzień 14. Przyjazd do Polski w godzinach nocnych/porannych. Przyjazd do miejscowości w północnej części Polski w godzinach popołudniowych.
CENA ZAWIERA:

- POBYT WYPOCZYNKOWY 10 dni/9 noclegów w hotelu.
- TRANSPORT autokarem klasy LUX wyposażonym w m.in. klimatyzacja, cafe-bar, WC, DVD.
- ZAKWATEROWANIE 9 noclegów zgodnie z opisem hotelu.
- WYŻYWIENIE ALL INCLUSIVE zgodnie z opisem hotelu.
- OPIEKA Pilota na trasie/Przedstawiciela lub Kontrahenta biura podróży podczas pobytu na miejscu.
- UBEZPIECZENIE KL, NNW i utraty bagażu.
- Podatek VAT.
- ANIMACJE HOTELOWE dla dzieci i dorosłych.
CENA NIE ZAWIERA:

- Dojazdu antenowego +70 lub +120 zł (dotyczy tylko wybranych miast wg rozkładu jazdy).
- Wycieczek fakultatywnych i ewentualnych biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.

PRZYKŁADOWE WYCIECZKI FAKULTATYWNE/OPCJONALNE:

Stambuł na 1 dzień 65 eur + 15 eur wiza
Młodzieżowy Rejs Statkiem 'TATTO SUN&FUN' 20 eur
Sozopol i Rzeka Ropotamo 35 eur
Warna z Delfinarium 40 eur
Wieczór na Wsi Bułgarskiej 30 eur
Wstępy na dyskoteki 'ICEBERG', 'REVOLUTION', 'LAZUR', 'ORANGE' 8 eur
AquaPark 'NESSEBER' lub AquaPark 'ACTION Sunny Beach' 18 eur
pełne opisy wycieczek i aktualne ceny na stronie

PRZYKŁADOWE WYDATKI:

1 eur to ok. 1,9 bułgarskiego leva
woda mineralna 1,5 leva / 1,5l
coca cola 1,5 leva / 0,33l
lody 0,50 do 1 leva / 100g
pizza lub kebap 3 do 6 leva
wstęp do dyskotek ok. 16 leva, 8 eur
przejazd autobusem miejskim 1 leva / 1 jazda
kafejka internetowa 2 do 3 leva / 1h.
Wycieczek fakultatywnych i ewentualnych biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.

UWAGI:


- miasta wyjazdowe oznaczone '#' wyjazd dnia następnego, po katalogowym dniu rozpoczęcia imprezy (!);
- miasta wyjazdowe oznaczone '*' dotyczą połączeń antenowych organizowanych już od 1 osoby i mogą być realizowane różnymi środkami transportu (busy, auta osobowe, autokary przewoźników współpracujących z biurem podróży, połączenia przewoźników liniowych);
- przybycie na miejsce zbiórki obowiązkowo na min. 30 minut przed podaną godziną odjazdu;
- biuro podróży nie ponosi żadnej odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe z przyczyn niezależnych od Organizatora (strajki, blokady, przejścia graniczne, warunki atmosferyczne, oczekiwanie na klientów), jak również zastrzega sobie prawo zmiany przystanków i godzin wyjazdu po wcześniejszym powiadomieniu Uczestnika;
- dokumenty podróży – obowiązkowo paszport lub dowód osobisty, zgodnie z obowiązującymi przepisami (www.msz.gov.pl),
- w pokojach hotelowych na wyposażeniu są ręczniki i pościele; BRAK jest aneksów kuchennych (o ile nie zaznaczono inaczej w opisie hotelu), środków czystości, nakryć, sztućców, itp.,
- przyjazd na miejsce zazwyczaj w przedziale godzin 08.00 do 12.00; wyjazd w przedziale godzin 18.00 do 22.00 czasu lokalnego. Godziny mogą ulec zmianie ze względu na czas pracy kierowców i czynniki wpływające na czas przejazdu autokarów,
- zakwaterowanie w hotelach od godz. 14.00 w dniu przyjazdu; wykwaterowanie do godz. 10.00 w dniu wyjazdu. W czasie oczekiwania na wyjazd możliwość pozostawienia bagaży w miejscu wyznaczonym przez hotel i/lub Przedstawiciela biura podróży,
- biuro podróży, kierując się dobrem swoich klientów, zobowiązuje Uczestników, pod rygorem wyłączenia wszelkiej odpowiedzialności za ewentualne straty, do deponowania wszelkich wartościowych przedmiotów (laptopy, MP4, aparaty foto) oraz pieniędzy w kwotach o wartości powyżej 20 eur w depozycie w sejfie hotelowym,
- przedstawione w katalogu informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Prawa Cywilnego i innych właściwych przepisów prawnych,
- Rezerwacje oferty 'ON-LINE', Kontakt z konsultantem, Lista biur agencyjnych w Polsce, Rozkład Jazdy Autokarów, Warunki Uczestnictwa i Ogólne Warunki Ubezpieczeń oraz wszelkie NOWOŚCI i KOMUNIKATY


Galeria produktu:

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe