PERŁY TOSCANII z Warszawy 4 dni

PERŁY TOSCANII z Warszawy 4 dni

PERŁY TOSCANII z Warszawy 4 dni
Producent:
mattur
Kod produktu:
200

cena od: 0.00 zł

Państwo: Włochy Region: Toskania Miasto: Florencja
Profil wyjazdu: Oferta objazdowa Transport: Samolot
Wyżywienie (opcje):śniadanie, Obiadokolacje
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:Restauracja
świadczenia:
przelot samolotem na trasie Warszawa - Bolonia - Warszawa ; opłaty lotniskowe ; transfer lotnisko - hotel - lotnisko; opieka pilota ; 3 noclegi w hotelu *** z 2 posiłkami dziennie ; pok 2 osobowe z łazienkami ; ubezpieczenie KL, NNW i Bagażu ( kwota gwarancyjna KL do 10.000 Eur, NNW do 7.000 zł, bagaż do 800 zł )
Cena podstawowa
Osoba dorosła, Ubezpieczenie KL, NW i bagażu - Signal Iduna, Pokój 2-osobowy, Przelot : Warszawa - Bolonia, Przelot : Bolonia - Warszawa, Zniżka - świąteczna promocja
Atrakcje:

PROGRAM:

Florencja - Lucca - Siena - Piza
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia malowniczej Toskanii - kolebki włoskiej kultury, krainy wina, oliwy, zamków i wspaniałego jedzenia, gdzie przeszłość miesza się z teraźniejszością a krajobrazy zapierają dech w piersiach.
Proponujemy wycieczki samolotem w małych grupach, co ułatwia podróż i pozwala w pełni cieszyć się urokami Toskanii.


Dzień 1
Zbiórka na lotnisku Warszawa Okęcie. Przelot na trasie Warszawa- Bolonia. Przejazd busem do Florencji, zwiedzanie Florencji m.in. Katedra Santa Maria del Fiore, Baptysterium, Kościół św. Wawrzyńca ( San Lorenzo ), dzwonnica Giotta, Bargello, Pałac Vecchio,Pizza Della Signoria, Pałac Medyceuszy, Ponte Vecchio. Czas wolny, późnym popołudniem przejazd do hotelu w Montecatini Terme, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.
Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do założonej przez Etrusków Lukki, zwiedzanie m.in. Katedra
S. Martino (XI w., kilkakrotnie przebudowywana), kościoły: S. Giusto, S. Michele In Foro, Piazza del Marcato, Palazzo dei Guinigi, Casa di Puccini. Następnie przejazd do Pisy, zwiedzanie Piazza dei Miracoli (Plac Cudów ), Krzywa Wieża, Katedra ( Duomo ), baptysterium, Campo Santo i inne. Przejazd do hotelu, kolacja i nocleg.
Dzień 3
Po śniadaniu czas wolny, dla chętnych fakultatywnie wycieczka do Sieny - przejazd pociągiem lub autobusem - gdzie zachowała się w pełni antyczna struktura miasta. Zwiedzanie m.in. katedry z XII wieku (Duomo), kampanila, główny rynek Piazza del Campo z Palazzo Pubblico i Torre del Mangia oraz ratusz. Czas wolny, po południu przejazd do hotelu, kolacja i nocleg.
( na wycieczkę należy przeznaczyć dodatkowo ok.30 € ).
Dzień 4
Po śniadaniu czas wolny do godz. 12:00 następnie wykwaterowanie i złożenie bagaży. spacer alejami Montecatini Terme, urzekającym miasteczku uzdrowiskowym i przejazd kolejką do Montecatini Alto, znanego z przepięknych widoków. W godzinach popołudniowych przejazd busem na lotnisko do Bolonii, przelot do Warszawy. Zakończenie wycieczki.


HOTEL:

HOTEL ***
Hotel położony w znanej Włoskiej miejscowości uzdrowiskowe Montecatini Termej. Pokoje dwuosobowe z łazienką. Śniadania i obiadokolacje serwowane w hotelu ( napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne ).
UWAGI:

Cena nie obejmuje kosztu biletów wstępu, przewodnika miejscowego, przejazdu do Florencji, Lukki i Pizzy. Na realizację programu należy przeznaczyć ok. 65€. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza grupy po wnętrzach muzeów.
ROZKŁAD LOTÓW:

W lutym i marcu
WARSZAWA Okęcie - BOLONIA 09:20 - 11:35
BOLONIA - WARSZAWA Okęcie 17:35 - 19:30
Od kwietnia
WARSZAWA Okęcie - BOLONIA 08:00 - 10:05
BOLONIA - WARSZAWA Okęcie 11:00 - 13:00
Linia lotnicza: Centralwings
Aktualizacja 27.12.2006

UWAGA GODZINY PRZELOTÓW ORAZ LINIA LOTNICZA MOGĄ ULEC ZMIANIE
Zachęcamy do jak najwcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc oraz zmienne taryfy
PROMOCJE:

Promocja "S" - zabieramy solistów bez dopłaty, gwarantując dokwaterowanie do pokoju 2-osobowego.

PROMOCJA ŚWIATECZNA - ZNIŻKA ZA WCZESNĄ REZERWACJĘ - 100 ZŁ
Oferta aktualna do 31 .01.2007 - ilośc miejsc w promocji ograniczona.
INFORMACJE DODATKOWE:

PODCZAS REALIZACJI PROGRAMU OPIEKĘ NAD PAŃSTWEM SPRAWUJA NASI PILOCI KTÓRZY SWOIM DOŚWIADCZENIEM UATRAKCYJNIĄ PAŃSTWU POBYT!!! Spotkanie z pilotem nastąpi na lotnisku w Warszawie lub w Boloni po przylocie.

termin dni typ oferty cena od osoby
od: 2007-05-19 do: 2007-05-22
4 specjalna
1490 PLN
od: 2007-07-21 do: 2007-07-24
4 specjalna
1490 PLN
od: 2007-09-15 do: 2007-09-18
4 specjalna
1490 PLN
od: 2007-10-13 do: 2007-10-16
4 specjalna
1490 PLN
Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe