Polska / Jastrzębia Góra / OW Diuna / Mini Moja Pierwsza Kolonia / 5-9 lat

Polska / Jastrzębia Góra / OW Diuna / Mini Moja Pierwsza Kolonia / 5-9 lat

Polska / Jastrzębia Góra / OW Diuna / Mini Moja Pierwsza Kolonia / 5-9 lat
Kod produktu:
4708

cena od: 1199.00 zł

Super kolonia 2015 dla najmłodszych w Jastrzębiej Górze! Fantastyczna nadmorska miejscowość zaprasza! Bardzo ciekawy program dla debiutantów na kolonii.

Kolonia przeznaczona jest dla Dzieci, które chcą zasmakować pierwszego samodzielnego wyjazdu na wakacje. Czeka na Was moc atrakcji w przepięknym miejscu: zagadki, tajemnice, ulubione zabawy sportowe, niezwykłe eksperymenty, artystyczne popisy i niezapomniane przygody! Przygotowaliśmy wszystko tak, abyście pokochali wyjazdy na obozy i mieli przez cały rok piękne wspomnienia.

Opis programu

PROGRAM

Dzień Dociekliwych Detektywów

W tym dniu poznamy kilka trików, ułatwiających wytropienie Plażowego Chochlika, który podczas zabawy na plaży podkrada Dzieciom różne rzeczy i… chowa w piasku! Nauczymy się posługiwania lupą, tropienia po śladach, odczytywania tajemnych znaków i zaszyfrowanych wiadomości. Dzięki takiemu śledztwu z pewnością odnajdziemy wszystkie zagubione rzeczy. Nauczymy się też piosenki o psie Scooby-Doo.

Dzień Sprytnych Sportowców

Urządzimy Plażową Olimpiadę Sportową. Wśród konkurencji znajdą się m.in.: gra balonami wypełnionymi wodą, skakanie w workach, czołganie się w piasku i biegi po piaskowym torze przeszkód. Weź udział w obozowej olimpiadzie i pokaż swoje możliwości! Tego dnia dowiesz się również, jakie są rekordy świata w różnych dziedzinach i kto jest najszybszym biegaczem świata.

Dzień Absolutnie Angielski

Sandy, beach, ball, sun… Spróbujemy nauczyć się kilku plażowych słówek i zwrotów po angielsku. Będziemy śpiewać piosenki i zapamiętywać wierszyki, aby później odegrać plażowe scenki – oczywiście po angielsku!

Dzień Szalonej Sztuki

Dziś damy się ponieść naszej wyobraźni i stworzymy niezwykłe arcydzieła. Okładki naszych wakacyjnych dzienników powstaną dzięki metodzie kolażu. Przy malowaniu nadmorskiego pejzażu pędzle zastąpimy naszymi dłońmi i stopami. Za materiał rzeźbiarski posłuży nam kostka mydła. Stworzymy też oryginalną biżuterię z muszelek, małych bursztynków i produktów spożywczych.

Dzień Jastrzębskiego Jaru

Wybierzemy się na wycieczkę do Lisiego Jaru, gdzie czekają na nas piękne widoki Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Będziemy podziwiać także najstarszą na polskim wybrzeżu Latarnię Morską w Rozewiu.

Dzień Nadzwyczajnych Naukowców

Wybuchy, tajemnicze eliksiry, dziwne mieszanki, buzujące bąbelki, zmieniające się kolory… Przy użyciu całkiem zwyczajnych rzeczy zabawimy się w chemików i fizyków, a efekty naszych eksperymentów zrobią wrażenie na wszystkich.

Dzień Pasjonującej Przygody

Wybierzemy się na niezwykłą wyprawę do lasu, gdzie poznamy tajniki przetrwania. Zaczniemy od spakowania naszych plecaczków i zabrania niezbędnych rzeczy. Po drodze nauczymy się posługiwać mapą i wyznaczać kierunki świata, aby nie zabłądzić. Zbudujemy schronienia w lesie i spróbujemy wytropić ślady dzikich zwierząt lub… leśnych elfów.

Ponadto w programie:

- gry i zabawy integracyjne,
- zabawy na plaży,
- budowanie zamków z piasku,
- kąpiele w morzu (zawsze pod opieką Ratownika WOPR),
- dyskoteka przebierana z motywem przewodnim,
- ognisko z pieczeniem kiełbasek,
- wieczorne czytanie bajek,
- zgadywanki i quizy,
- seanse najpiękniejszych filmów i bajek dla Dzieci.

Wyżywienie

4 smaczne, zdrowe i kolorowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie posiłki są przygotowywane w ośrodku, od obiadu pierwszego dnia do obiadu dnia ostatniego. Suchy prowiant na drogę powrotną.

Cena zawiera

Zakwaterowanie (6 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry, instruktorów oraz lekarza obozowego, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10 000 zł), VAT.

Cena nie zawiera

Dojazdu.

Co zabrać

Ulubione kolekcje zabawek, mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę, duży ręcznik, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), kompas, latarkę z zapasem baterii, legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną z numerem PESEL.

Ośrodek Wypoczynkowy Diuna - komfortowy, nowoczesny, obiekt położony w spokojnej dzielnicy Jastrzębiej Góry na pięknym zielonym terenie, 300m od morza.
Ośrodek jest ogrodzony i bezpieczny. Pokoje 3,4,5 osobowe z pełnym, nowo wyremontowanym, węzłem sanitarnym. Do dyspozycji Uczestników boiska sportowe, plac zabaw, wiata grillowa, sale warsztatowe, klimatyzowana stołówka.


Galeria produktu:

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe