Polska / Jastrzębia Góra / OW Diuna / Moja Pierwsza Kolonia / 5-9 lat

Polska / Jastrzębia Góra / OW Diuna / Moja Pierwsza Kolonia / 5-9 lat

Polska / Jastrzębia Góra / OW Diuna / Moja Pierwsza Kolonia / 5-9 lat
Kod produktu:
4724

cena od: 1799.00 zł

Bardzo ciekawa kolonia w Jastrzębiej Górze, program specjalnie przygotowany dla najmłodszych pociech. Zapraszamy do rezerwacji miejsc na lato 2015!

Kolonia przeznaczona jest dla Dzieci, które chcą zasmakować pierwszego samodzielnego wyjazdu na wakacje. Czeka na Was moc atrakcji w przepięknym miejscu: zagadki, tajemnice, ulubione zabawy sportowe, niezwykłe eksperymenty, artystyczne popisy i niezapomniane przygody! Przygotowaliśmy wszystko tak, abyście pokochali wyjazdy na obozy i mieli przez cały rok piękne wspomnienia.

Opis programu

PROGRAM

Dzień Dociekliwych Detektywów

W tym dniu poznamy kilka trików, ułatwiających wytropienie Plażowego Chochlika, który podczas zabawy na plaży podkrada Dzieciom różne rzeczy i… chowa w piasku! Nauczymy się posługiwania lupą, tropienia po śladach, odczytywania tajemnych znaków i zaszyfrowanych wiadomości. Dzięki takiemu śledztwu z pewnością odnajdziemy wszystkie zagubione rzeczy. Nauczymy się też piosenki o psie Scooby-Doo.

Dzień Miłośników Magii

Szelest sowich skrzydeł za oknem zwiastuje coś niezwykłego… Po przydziale do odpowiedniej Grupy Magicznej odbędą się lekcje wróżbiarstwa, zielarstwa, tworzenia amuletów mocy i opieki nad magicznymi stworzeniami. Ucz się pilnie, aby nie zostać mugolem!

Dzień Sprytnych Sportowców

Urządzimy Plażową Olimpiadę Sportową. Wśród konkurencji znajdą się m.in.: gra balonami wypełnionymi wodą, skakanie w workach, czołganie się po piasku czy bieg z przeszkodami. Weź udział w obozowej olimpiadzie i pokaż swoje możliwości! Tego dnia dowiesz się również, jakie są rekordy świata w różnych dziedzinach i kto jest najszybszym biegaczem świata.

Dzień Absolutnie Angielski

Sandy, beach, ball, sun… Spróbujemy nauczyć się kilku plażowych słówek i zwrotów po angielsku.  Będziemy śpiewać piosenki i zapamiętywać wierszyki, aby później odegrać plażowe scenki – oczywiście po angielsku!

Dzień Jastrzębskiego Jaru

Wybierzemy się na wycieczkę do Lisiego Jaru, gdzie czekają na nas piękne widoki Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Będziemy podziwiać także najstarszą na polskim wybrzeżu Latarnię Morską w Rozewiu.

Dzień Szalonej Sztuki

Dziś damy się ponieść naszej wyobraźni i stworzymy niezwykłe arcydzieła. Okładki naszych wakacyjnych dzienników powstaną dzięki metodzie kolażu. Malując nadmorski pejzaż, pędzle zastąpimy naszymi dłońmi i stopami. Za materiał rzeźbiarski posłuży nam kostka mydła. A może uda nam się zrobić oryginalny album na zdjęcia z wakacji, albo biżuterię z muszelkami dla Mamy?

Dzień Zabawnych Zwierzątek

Ryba rybie nierówna! – dowiesz się, jakie ryby żyją w Morzu Bałtyckim i co odróżnia je od tych z rzek i jezior. Poznamy też inne gatunki nadmorskiej fauny i postaramy się ulepić ich podobizny z piasku. Później każdy będzie mógł zrobić swoje ulubione zwierzątko z plasteliny, włóczki lub papieru. Może spróbujemy także napisać wspólną bajkę o przygodach naszych zwierzaków?

Dzień Nadzwyczajnych Naukowców

Wybuchy, tajemnicze eliksiry, dziwne mieszanki, buzujące bąbelki, zmieniające się kolory… Przy użyciu całkiem zwyczajnych rzeczy zabawimy się w chemików i fizyków, a efekty naszych eksperymentów zrobią wrażenie na wszystkich.

Dzień Pasjonującej Przygody

Wybierzemy się na niezwykłą wyprawę do lasu, gdzie poznamy tajniki przetrwania. Zaczniemy od spakowania naszych plecaczków i zabrania niezbędnych rzeczy. Po drodze nauczymy się posługiwać mapą i wyznaczać kierunki świata, aby nie zabłądzić. Zbudujemy schronienia w lesie i spróbujemy wytropić ślady dzikich zwierząt lub… leśnych elfów.

Dzień Kapitalnej Kuchni

Ciasteczka, muffinki, cukiereczki, kolorowa sałatka, owocowy koktajl, a może lody…? Zrobimy to, co tylko podpowie nam fantazja i smak. Przy okazji dowiemy się, do czego służą różne kuchenne sprzęty i poznamy różne kulinarne sztuczki, żeby nasz smakołyk był jak najlepszy. Gotowe danie przyozdobimy różnymi cukiereczkami, kremami, lukrami i kwiatkami.

Ponadto w programie:

- gry i zabawy integracyjne,
- zabawy na plaży,
- budowanie zamków z piasku,
- kąpiele w morzu (zawsze pod opieką Ratownika WOPR),
- dyskoteka przebierana z motywem przewodnim,
- ognisko z pieczeniem kiełbasek,
- wieczorne czytanie bajek,
- zgadywanki i quizy,

- seanse najpiękniejszych filmów i bajek dla Dzieci

Wyżywienie

4 smaczne, zdrowe i kolorowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie posiłki są przygotowywane w ośrodku, od obiadu pierwszego dnia do obiadu dnia ostatniego. Suchy prowiant na drogę powrotną.

Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry, instruktorów oraz lekarza obozowego, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10 000 zł), VAT.

Cena nie zawiera

Dojazdu i dodatkowych atrakcji.

Co zabrać

Ulubione kolekcje zabawek, mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę, duży ręcznik, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), kompas, latarkę z zapasem baterii, legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną z numerem PESEL.

Ośrodek Wypoczynkowy Diuna - komfortowy, nowoczesny, obiekt położony w spokojnej dzielnicy Jastrzębiej Góry na pięknym zielonym terenie, 300m od morza.
Ośrodek jest ogrodzony i bezpieczny. Pokoje 3,4,5 osobowe z pełnym, nowo wyremontowanym, węzłem sanitarnym. Do dyspozycji Uczestników boiska sportowe, plac zabaw, wiata grillowa, sale warsztatowe, klimatyzowana stołówka.


Galeria produktu:

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe