Polska / Jura Krakowsko-Częstochowska / Podlesice / Gościniec Jurajski / Kolonia Przebojowych Chłopaków / 5-9 lat

Polska / Jura Krakowsko-Częstochowska / Podlesice / Gościniec Jurajski / Kolonia Przebojowych Chłopaków / 5-9 lat

Polska / Jura Krakowsko-Częstochowska / Podlesice / Gościniec Jurajski / Kolonia Przebojowych Chłopaków / 5-9 lat
Kod produktu:
4692

cena od: 1799.00 zł

Kolonia dla małych twardzieli - położone na południu Polski Podlesice zapraszają do świetnego gościńca. Dużo zabawy i sportu podczas letnich wakacji 2015.

Wszystkich wielbicieli przygód, sportu i zabaw tylko dla chłopaków zapraszamy na niezapomniany pierwszy obóz. Będziecie od rana do wieczora, biegać, grać, bawić się, rysować, spotkacie nowych Kolegów i Koleżanki i poznacie niesamowity świat samodzielnych wakacyjnych wyjazdów.

Opis programu

Dzień Superbohaterów
Szybkość, siła i odwaga, ale też zimna krew i rozsądek – będziemy ćwiczyć, aby choć trochę upodobnić się do ulubionych superbohaterów. Spiderman, Batman, Supermen czy rycerze Jedi – poznamy ich charakterystyczne cechy i wyjątkowe umiejętności. Przeprowadzimy trening kreatywności, wytrzymałości, spostrzegawczości i walki na miecze świetlne. Spróbujemy jak najbardziej upodobnić się do wybranych postaci i stworzymy drużynę superbohaterów. Na pamiątkę zrobimy sobie wspólną sesję zdjęciową.

Dzień Majsterkowicza
W ruch pójdą deseczki, kolorowy papier, farby i sznurek – z ich pomocą zrobimy piękne kolorowe latawce, które będziemy potem puszczać na górskich łąkach. Każdy latawiec będzie niepowtarzalny – będziesz mógł na nim namalować, co tylko będziesz chciał!

Dzień Detektywów
Jurajski Chochlik to prawdziwy spryciarz – czeka na chwilę nieuwagi, aby wykraść jakąś małą rzecz i schować ją w dziwnym miejscu. Czasami zostawia wskazówki, które pozwalają go wytropić… ale nie jest to łatwe zadanie! Trzeba być czujnym, dostrzegać najdrobniejsze wskazówki i umieć łączyć fakty. Nigdy nie wiadomo, kto tym razem padnie ofiarą jego niecnej kradzieży: Dzieci, wychowawczyni, a może kierownik obozu? Z takim przeciwnikiem wszyscy włączą się w poszukiwania.

Dzień Magiczny
Szelest sowich skrzydeł za oknem zwiastuje coś niezwykłego… Po przydziale do odpowiedniej Grupy Magicznej odbędą się lekcje wróżbiarstwa, latania na miotle, zielarstwa i opieki nad magicznymi stworzeniami. Ucz się pilnie, aby nie zostać mugolem!

Dzień Sportu
Trening piłki nożnej i siatkowej, rzuty, skoki i biegi – to będzie bardzo intensywny dzień! Rozegramy też obozową Olimpiadę Sportową z nagrodami dla zwycięzców. Dowiemy się, czym jest prawdziwa olimpiada, kiedy się odbywa i kim są rekordziści w różnych dziedzinach.

Dzień Po Angielsku
One little, two little, three little rocks… Spróbujemy nauczyć się kilku angielskich słówek i zwrotów o górach i wakacjach. Postaramy się zapamiętać także piosenki i wierszyki z wesołych kreskówek i zbudujemy własną makietę London Eye. Dziś wszystko będzie po angielsku!

Dzień Jaskiniowców
Wyprawa do jaskini to przygoda dla najodważniejszych! Wyposażeni w kaski (tylko z atestem!), latarki i odpowiednie ubrania wczujemy się w rolę speleologów i poszukamy jaskiniowego skarbu.

Dzień Survivalu
Dziś wybierzemy się na wyprawę do lasu, gdzie będą na nas czekać prawdziwe survivalowe wyzwania: odnalezienie tropu i podążanie za znakami. Po drodze rozwiążemy kilka zagadek i wykonamy takie zadania, jak np. budowanie szałasu, poszukiwanie zaginionej mapy czy ułożenie wierszyka o leśnych elfach. Przyjrzymy się także roślinom w okolicznych lasach, a może nawet uda nam się znaleźć ślad jakiegoś zwierzęcia… Gdy już dotrzemy na miejsce, czekać na nas będzie pyszna niespodzianka!

Ponadto w programie:

  • gry i zabawy integracyjne,
  • spacery po okolicy,
  • dyskoteka przebierana z motywem przewodnim,
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek,
  • wieczorne czytanie bajek,
  • zgadywanki i quizy,
  • seanse najpiękniejszych filmów i bajek dla Dzieci.

Wyżywienie

4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Posiłki są przygotowywane w ośrodku, od kolacji pierwszego dnia do śniadania dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry, instruktorów oraz lekarza obozowego, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10 000 zł), VAT. 

Cena nie zawiera

Dojazdu.

Co zabrać

Ulubione kolekcje zabawek, mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę, duży ręcznik, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), kompas, latarkę z zapasem baterii, legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną z numerem PESEL.

Pensjonat „Gościniec Jurajski” - pensjonat w Podlesicach w samym sercu Jury Krakowsko – Częstochowskiej w pokojach 3-6 osobowych z łazienkami.
Do dyspozycji Uczestników stołówka, świetlica na miejscu, wiata do organizacji ognisk. Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci.


Galeria produktu:

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe