Polska / Jura Krakowsko-Częstochowska / Podlesice / Gościniec Jurajski / Kolonia Przebojowych Dziewczynek / 5-9 lat

Polska / Jura Krakowsko-Częstochowska / Podlesice / Gościniec Jurajski / Kolonia Przebojowych Dziewczynek / 5-9 lat

Polska / Jura Krakowsko-Częstochowska / Podlesice / Gościniec Jurajski / Kolonia Przebojowych Dziewczynek / 5-9 lat
Kod produktu:
4697

cena od: 1799.00 zł

Posiadasz w domu małą damę, która nie może spokojnie usiedzieć na miejscu i uwielbia przygody? Zapraszamy na fantastyczną kolonię w Podlesicach na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej! Bogaty program i mnóstwo atrakcji!

Wszystkie wielbicielki przygód, przyrody, bajek i zabaw tylko dla dziewczyn zapraszamy na niezapomniany pierwszy obóz. Będziecie rysować, biegać, rzeźbić, malować, bawić się, tańczyć i grać, spotkacie nowe Koleżanki i Kolegów i poznacie niesamowity świat samodzielnych wakacyjnych wyjazdów.

Opis programu

Dzień Kulinarny
Wszystkie uwielbiamy pałaszować różne słodkości i pić pyszne soczki. Zanim jednak zabierzemy się do pracy, trzeba będzie rozszyfrować starodawny przepis na najpyszniejsze na świecie ciasteczka, który ktoś przed nami chciał zataić. A czy na pewno mamy wszystkie składniki? Być może ich też trzeba będzie poszukać… Wtedy nareszcie zabierzemy się do mieszania, miksowania, doprawiania, pieczenia, ozdabiania i oczywiście smakowania.

Dzień Survivalu
Dziś każda z Was może zdobyć tytuł Odważnej Dziewczyny. Wybierzemy się na wyprawę do lasu, gdzie będą na nas czekać prawdziwe survivalowe wyzwania. Po drodze nauczymy posługiwać się mapą i kompasem. Dowiemy się także, jak zbudować sobie szałas. Poznamy także zasady odpowiedniego zachowania w lesie, aby nie płoszyć zwierząt.

Dzień Sztuki
Kredki, ołówki, farbki, kolorowe włóczki i koraliki, masa solna, plastelina, papier kolorowy, karton, guziczki… Z tych wszystkich przedmiotów wyczarujemy piękne pacynki oraz figurki i urządzimy własny teatrzyk. Napiszemy scenariusz i wystawimy sztukę dla całego obozu. Wieczorem odbędzie się obozowy konkurs talentów, w którym każdy będzie miał szanse zaprezentować swoje umiejętności. Wolisz zaśpiewać jak Violetta czy zatańczyć jak Myszka Angelina? Wybór należy do Ciebie!

Dzień Sportu
To będzie dzień intensywnych ćwiczeń: fitness przy muzyce, lekcja kręcenia hula hop, a do tego różnego rodzaju rzuty i skoki. Rozegramy też obozową Olimpiadę Sportową z nagrodami dla zwycięzców. Dowiemy się także, jak wygląda prawdziwa olimpiada, kiedy się odbywa i ile medali zdobyły najwybitniejsze polskie sportsmenki.

Dzień Rękodzieła
Poranny spacer po okolicy będzie okazją do zbierania materiałów na zajęcia florystyczne. Polne kwiaty, trawy, listki, gałązki… Zrobimy kolorowe i niepowtarzalne bukiety z polnych kwiatów. Pozostałe rzeczy przydadzą nam się do namalowania ogromnego wspólnego pejzażu, który wykonamy metodą kolażu: będziemy naklejać, posypywać, wycinać, a pędzle zastąpimy… własnymi dłońmi i stopami. A kiedy już zmyjemy z siebie farbę, zrobimy przepiękne bransoletki z kolorowych koralików i cekinków.

Dzień Elegancji
Po intensywnym tygodniu spędzonym na obozie należy nam się porządna dawka relaksu! Urządzimy małe SPA: będą maseczki na buzię i dłonie, czesanie fantazyjnych fryzur i malowanie paznokci na wszystkie kolory świata. Nauczymy się też przyrządzać własne perfumy z ulubionych zapachów. Przygotujemy też swoje kreacje do sesji zdjęciowej… no chyba że znikną w niewyjaśnionych okolicznościach i trzeba je będzie wytropić… Dzisiejsze księżniczki są jednak o wiele bardziej zaradne, niż kiedyś i same potrafią znaleźć swoje zguby! Jak na piękne młode damy przystało, odbędziemy też mały trening savoir-vivre’u i poznamy kilka podstawowych zasad dobrego zachowania.

Dzień Jaskiniowców
Wyprawa do jaskini to przygoda dla najodważniejszych! Wyposażeni w kaski (tylko z atestem!), latarki i odpowiednie ubrania wczujemy się w rolę speleologów i poszukamy jaskiniowego skarbu.

Dzień Magiczny
Szelest sowich skrzydeł za oknem zwiastuje coś niezwykłego… Po przydziale do odpowiedniej Grupy Magicznej odbędą się lekcje wróżbiarstwa, latania na miotle, zielarstwa i opieki nad magicznymi stworzeniami. Ucz się pilnie, aby nie zostać mugolem!

Dzień Po Angielsku
One little, two little, three little rocks… Spróbujemy nauczyć się kilku angielskich słówek i zwrotów o górach i wakacjach. Postaramy się zapamiętać także piosenki i wierszyki z wesołych kreskówek i zbudujemy własną makietę London Eye. Dziś wszystko będzie po angielsku!

Ponadto w programie:

  • gry i zabawy integracyjne,
  • spacery po okolicy,
  • dyskoteka przebierana z motywem przewodnim,
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek,
  • wieczorne czytanie bajek
Wyżywienie

4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Posiłki są przygotowywane w ośrodku, od kolacji pierwszego dnia do śniadania dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry, instruktorów oraz lekarza obozowego, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10 000 zł), VAT.

Cena nie zawiera

Dojazdu.

Co zabrać

Ulubione kolekcje zabawek, mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę, duży ręcznik, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), kompas, latarkę z zapasem baterii, legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną z numerem PESEL.

Pensjonat „Gościniec Jurajski” - pensjonat w Podlesicach w samym sercu Jury Krakowsko – Częstochowskiej w pokojach 3-6 osobowych z łazienkami.
Do dyspozycji Uczestników stołówka, świetlica na miejscu, wiata do organizacji ognisk. Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci.


Galeria produktu:

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe