Polska / Jura Krakowsko-Częstochowska / Podlesice / Gościniec Jurajski / Moja Pierwsza Kolonia na Jurze / 5-9 lat

Polska / Jura Krakowsko-Częstochowska / Podlesice / Gościniec Jurajski / Moja Pierwsza Kolonia na Jurze / 5-9 lat

Polska / Jura Krakowsko-Częstochowska / Podlesice / Gościniec Jurajski / Moja Pierwsza Kolonia na Jurze / 5-9 lat
Kod produktu:
4707

cena od: 1799.00 zł

Twoje dziecko nie było jeszcze na kolonii, a bardzo kusi je zabawa z rówieśnikami? Wyślij je na bardzo ciekawą kolonię 2015 na Jurę Krakowską-Częstochowską! Sympatyczna atmosfera gwarantowana.

Kolonia przeznaczona jest dla Dzieci, które chcą zasmakować pierwszego samodzielnego wyjazdu na wakacje. Czeka na Was moc atrakcji w przepięknym miejscu: zagadki, tajemnice, ulubione zabawy sportowe, niezwykłe eksperymenty, artystyczne popisy i niezapomniane przygody! Przygotowaliśmy wszystko tak, abyście pokochali wyjazdy na obozy i mieli przez cały rok piękne wspomnienia.

Opis programu

Dzień Dociekliwych Detektywów
Jurajski Chochlik to prawdziwy spryciarz – czeka na chwilę nieuwagi, aby wykraść jakąś małą rzecz i schować ją w dziwnym miejscu. Czasami zostawia wskazówki, które pozwalają go wytropić… ale nie jest to łatwe zadanie! Trzeba być czujnym, dostrzegać najdrobniejsze tropy i umieć łączyć fakty. Nigdy nie wiadomo, kto tym razem padnie ofiarą jego niecnej kradzieży: Dzieci, wychowawczyni, a może kierownik obozu? Z takim przeciwnikiem wszyscy włączą się w poszukiwania.

Dzień Miłośników Magii
Szelest sowich skrzydeł za oknem zwiastuje coś niezwykłego… Po przydziale do odpowiedniej Grupy Magicznej odbędą się lekcje wróżbiarstwa, latania na miotle, zielarstwa i opieki nad magicznymi stworzeniami. Ucz się pilnie, aby nie zostać mugolem!

Dzień Sprytnych Sportowców
Ogłaszamy wszem i wobec otwarcie Obozowej Olimpiady Sportowej! Odbędziemy szkolenie przygotowawcze, aby podczas rozgrywek pokazać maksimum swoich możliwości. Zadbamy także o ułożenie odpowiednich haseł dopingujących. A przy okazji dowiemy się także co nieco o polskich olimpijczykach.

Dzień Absolutnie Angielski
One little, two little, three little rocks… Spróbujemy nauczyć się kilku angielskich słówek i zwrotów o wakacjach. Postaramy się zapamiętać także piosenki i wierszyki z wesołych kreskówek i zbudujemy własną makietę London Eye. Dziś wszystko będzie po angielsku!

Dzień Jurajskich Jaskiniowców
Wyprawa do jaskini to przygoda dla najodważniejszych! Wyposażeni w kaski (tylko z atestem!), latarki i odpowiednie ubrania wczujemy się w rolę speleologów i poszukamy jaskiniowego skarbu.

Dzień Szalonej Sztuki
Dziś damy się ponieść naszej wyobraźni i stworzymy niezwykłe arcydzieła. Okładki naszych wakacyjnych dzienników powstaną za pomocą metody kolażu. Przy malowaniu jurajskiego krajobrazu pędzle zastąpimy naszymi dłońmi i stopami. W ciągu całego dnia towarzyszyć nam będą wesołe wakacyjne piosenki.

Dzień Zabawnych Zwierzątek
Wśród jurajskich jaskiń spotkać można wiele chronionych gatunków zwierząt: nietoperzy, motyli i węży. Poznamy ich zwyczaje, dowiemy się, dlaczego podlegają ochronie i jakich gatunków już nie można spotkać na Jurze. Będziemy rozwiązywać quizy i zagadki, słuchać bajek i opowieści, a z masy solnej ulepimy podobizny ulubionych zwierzątek.

Dzień Nadzwyczajnych Naukowców
Wybuchy, tajemnicze eliksiry, dziwne mieszanki, buzujące bąbelki, zmieniające się kolory… Przy użyciu całkiem zwyczajnych rzeczy zabawimy się w chemików i fizyków, a efekty naszych eksperymentów zrobią wrażenie na wszystkich.

Dzień Pasjonującej Przygody
Wybierzemy się na niezwykłą wyprawę do lasu, podczas której poznamy tajniki survivalu. Zaczniemy od spakowania naszych plecaczków i zabrania niezbędnych rzeczy. Po drodze nauczymy się posługiwać mapą i wyznaczać kierunki świata, aby nie zabłądzić. Zbudujemy schronienia w lesie i spróbujemy wytropić ślady dzikich zwierząt lub… leśnych elfów.

Dzień Kapitalnej Kuchni
Wakacje to także czas jedzenia ulubionych lodów… dlatego sami nauczymy się je robić! Kiedy już lody będą gotowe zadbamy o odpowiednie dodatki: owoce, kolorowe posypki i bita śmietana. Mniam!

Ponadto w programie:

  • gry i zabawy integracyjne,
  • spacery po okolicy,
  • gra terenowa „świetliki”,
  • dyskoteka przebierana z motywem przewodnim,
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek,
  • wieczorne czytanie bajek,
  • zgadywanki i quizy,
  • seanse najpiękniejszych filmów i bajek dla Dzieci.
Wyżywienie

4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Posiłki są przygotowywane w ośrodku, od kolacji pierwszego dnia do śniadania dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry, instruktorów oraz lekarza obozowego, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000zł), VAT.

Cena nie zawiera

Dojazdu.

Co zabrać

Ulubione kolekcje zabawek, mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę, duży ręcznik, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), kompas, latarkę z zapasem baterii, legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną z numerem PESEL.

Pensjonat „Gościniec Jurajski” - pensjonat w Podlesicach w samym sercu Jury Krakowsko – Częstochowskiej w pokojach 3-6 osobowych z łazienkami.
Do dyspozycji Uczestników stołówka, świetlica na miejscu, wiata do organizacji ognisk. Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci.


Galeria produktu:

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe