Polska / Jura Krakowsko-Częstochowska / Podlesice / Zajazd Jurajski / Obóz Let’s Skate / 13-18 lat

Polska / Jura Krakowsko-Częstochowska / Podlesice / Zajazd Jurajski / Obóz Let’s Skate / 13-18 lat

Polska / Jura Krakowsko-Częstochowska / Podlesice / Zajazd Jurajski / Obóz Let’s Skate / 13-18 lat
Kod produktu:
3296

cena od: 1899.00 zł

Deskorolka to dla Ciebie najlepszy sposób na wolny czas? Na obozie młodzieżowym podszkolimy Twoje umiejętności i pokażemy dużo więcej. Nie zwlekaj, wybierz się z biurem Juwentur- Koszalin na ciekawy letni wypoczynek.

Gotowi na wyższą szkołę jazdy na desce? Jeśli Twoim najlepszym przyjacielem jest deskorolka i kręcą Cię skate parki, to koniecznie do nas dołącz! Treningi prowadzić będzie nasza doświadczona Kadra pasjonatów, którzy o desce wiedzą baaaaardzo dużo. Szkolenia w dwóch grupach zaawansowania odbywać się będą w skateparku w Kroczycach oraz na specjalnie zaaranżowanym do treningów parkingu. Nie zabraknie solidnego szkolenia, dobrego sportu, funu, zawodów, konkursów i wakacyjnego chillu.

Opis programu

PROGRAM

Freestyle - Najlepsza zajawka! Wskakujemy na dechy i jedziemy na skatepark w Kroczycach. Tam czeka na nas Quarter pipe, Funbox, Bank ramp i wiele innych przeszkód. Pod okiem Instruktorów będziemy ćwiczyć nowe ewolucje, a także dopracowywać znane nam triki. Zdarte kolana i pościerane ręce to gwarancja sukcesu! Wyskoczymy również na cały dzień do Będzina, gdzie znajduje się jeden z najlepszych skateparków w Polsce.

Videocoaching - Nowoczesna i bardzo popularna metoda doskonalenia umiejętności. Instruktor nagrywa przebieg treningu, by następnie przeanalizować wykonywane ewolucje z teamem. W ten sposób sam zobaczysz, gdzie popełniasz błędy i dowiesz się, jak je wyeliminować. W programie również profesjonalne filmy instruktażowe.

Skatepark DIY - Nie możecie ogarnąć dobrej miejscówki do jeżdżenia? Zbierz ziomków i zróbcie ją sami! Nauczymy Was, jak budować i stworzyć przeszkody. Będziemy pracować na specjalnie zaaranżowanym parkingu, gdzie samodzielnie zrobimy przeszkody i będziemy na nich trenować! Podobne przeszkody będziesz mógł wykonać po powrocie do domu i cieszyć się możliwością jeżdżenia w każdym miejscu.

Let’s play - Odpalamy konsole i robimy turniej! Do dyspozycji mamy najpopularniejszą grę skejtową z serii Tony Hawk’s Pro Skater oraz Skate ze stajni Electronic Arts. Turniej rozegramy na konsoli Play Station 3, więc znakomita zabawa gwarantowana. Na najlepszych czekają nagrody!

Kultura skate - Poznamy sekrety bardzo bogatej kultury skate, która powstała w Stanach Zjednoczonych i rozwija się od lat 40-tych XX wieku. W programie prelekcje, materiały filmowe, artykuły prasowe. Nie będzie to jednak nudna lekcja historii. Nasi Instruktorzy zadbają, by prezentowane materiały były jak najciekawsze i inspirujące. Dowiecie się wielu ciekawostek o rajderach, którzy dali początek tej niesamowitej kulturze! Obejrzymy oldschoolowe zawody riderskie, a także skate’owe superprodukcje!

Serwis - Wymiana kółek, trucków, oklejanie dechy, wymiana łożysk to podstawowe umiejętności, które powinien posiąść każdy pasjonat dechy. Jeśli do tej pory sprawiały Ci one problem, po naszym obozie będziesz umiał je wykonać z zamkniętymi oczami! Nasi Instruktorzy, aktywnie jeżdżący w różnych teamach riderzy, nauczą Cię podstaw serwisu!

Team - Stworzymy niepowtarzalny team! Zaprojektujemy ziomalskie logo, własny image i styl. Będziemy nagrywać nasze treningi i zajawki, po czym wrzucimy je na nasz kanał w Internecie. Po prostu petarda, ziom!

Fingerboard - To nieodłączny element skejtowego lifestyle’u! Wspaniała zabawa połączona z rozwojem zdolności manualnych. Zbudujemy mini-skatepark i zorganizujemy zawody, w których każdy zostanie zwycięzcą, bo przecież chodzi o aktywny udział i doskonałą zabawę!

Na sportowo - Koordynacja ruchowa, dobra kondycja i zdrowy tryb życia to nieodłączne elementy wszystkich sportów ekstremalnych. Dowiesz się jak poprawnie się rozgrzewać i ćwiczyć tak, by wzmocnić siłę mięśni i wytrzymałość stawów, a także poprawić swoje umiejętności i zmniejszyć ryzyko kontuzji. Nie zabraknie meczów w kosza, piłkę nożną i siatkówkę – przede wszystkim fun!

Trickboard - Przyrząd do ćwiczeń rozwijający zdolności motoryczne i zmysł równowagi. Idealna opcja dla jeżdżących na desce. Poza doskonałym narzędziem treningowym to również wypasiona zabawa!

Zawody i konkursy - Słowem zdrowa rywalizacja! Zagramy w Skejta, najpopularniejszą skateparkową grę. W trakcie obozu zorganizujemy zawody zjazd na byle czym, wyścigi na fishboard’ach. Na sam koniec obozu zorganizujemy turniej na skateparku!! Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody J

Jura Krakowsko-Częstochowska aktywnie - Będąc w tak fajnym miejscu nie sposób nie skorzystać z wielu atrakcji turystycznych, z których słynie przepiękna Jura. W naturalny krajobraz Jury wkomponowane są piastowskie budowle, zamki, warownie, skałki, lasy... Poza spacerami i podziwianiem widoków nie zabraknie przygody w jaskini, gdzie czołgając się i przeciskając przez wąskie szczeliny podziwiać można wspaniałe skalne form naciekowych. Ponadto czekają nas zawody na orientację. Nauczymy się posługiwać mapą i kompasem, by sprawnie odnajdywać specjalne punkty w lesie. Kto pierwszy ten lepszy!

Ponadto w programie:

- zajęcia ogólnosportowe,
 - gry terenowe,
- wycieczki na basen lub nad zalew,
- dyskoteka z motywem przewodnim,
- wieczorne ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Wyżywienie

4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja) przygotowywane w ośrodku, od kolacji pierwszego dnia do śniadania dnia ostatniego. Suchy prowiant na drogę powrotną.

Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry, instruktorów oraz lekarza obozowego, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10 000 zł ), VAT.

Cena nie zawiera

Dojazdu, dodatkowych atrakcji.

Co zabrać

Własną deskorolkę, kask, ochraniacze na kolana i nadgarstki, ubrania i buty deskorolkowe. Ponadto mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych i jaskiń, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę, zeszyt i przybory do pisania, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), kompas, latarkę z zapasem baterii, legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną (z numerem PESEL).

Zajazd Jurajski - w samym sercu Jury Krakowsko – Częstochowskiej, u podnóża Rezerwatu Góry Zborów. W 3-5 osobowych świeżo wyremontowanych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji Uczestników: sztuczna ścianka wspinaczkowa, boiska sportowe, tenis stołowy, wiata grillowa i 3 świetlice.
W obiekcie działają telefony wszystkich sieci.

Dla wszystkich chętnych, za dopłatą, przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe

Rajd samochodami terenowymi

Cena 120 zł

Jest to propozycja dla tych, którzy chcą poczuć wiatr we włosach i nie przeraża ich wszechobecny kurz i błoto. Przeprawa przez głębokie jary i wąwozy, strome podjazdy i karkołomny slalom pomiędzy drzewami z pewnością podniesie poziom adrenaliny nawet największemu śmiałkowi.

Rafting

Cena 200 zł

Rafting przełomem Dunajca - to spotkanie z dziką, niezmienioną od lat przyrodą, a zarazem najciekawszy sposób zwiedzania Pienińskiego Parku Narodowego. W odróżnieniu od tradycyjnych spływów na tratwach - tutaj spływamy 10 - osobowymi pontonami raftingowymi, wszyscy wyposażeni w kaski, kamizelki asekuracyjne i wiosła. Cały czas trzeba się starać, by do pontonu nie wlała się woda i aby nie wylądować na mieliźnie lub kamieniach. Pewne jest, że wszyscy Uczestnicy będą mokrzy od spienionej wody Dunajca. Wszystko pod opieką Instruktorów Kajakarstwa Górskiego.

Certyfikowany kurs pierwszej pomocy

Cena 160 zł

Uczestnicy nauczą się jak należy postępować i jak udzielać pomocy ofiarom różnych wypadków. Są to umiejętności mogące okazać się niezbędne w najmniej spodziewanym momencie i niejednokrotnie ratujące komuś życie. Po szkoleniu z pierwszej pomocy możemy być pewni, że w sytuacji zagrożenia zdrowia będziemy potrafili zadziałać prawidłowo. Po takich zajęciach Uczestnicy powinni potrafić: wykonać zabieg reanimacyjny, zatamować krwotok, opatrzyć ranę, wykonać unieruchomienie kości itp. Kurs prowadzony jest przez Ratowników Medycznych, zakończony egzaminem. Udział w kursie potwierdzony jest certyfikatem.

Quady

Cena 90 zł

Quady - inaczej nazywane ATV (All Terrain Vehicle), czyli pojazdy na każdą drogę. Są to małe czterokołowe pojazdy, łączące cechy samochodu terenowego i motoru. Umożliwiają bezpieczne i stabilne pokonywanie nawet najtrudniejszych bezdroży. Dają poczucie swobody i wolności. W Polsce obecnie są bardzo popularne i modne.Proponujemy ekscytującą jazdę na oznakowanym i bezpiecznym terenie. Zajęcia przeznaczone dla Uczestników powyżej 12 roku życia. Trwają mniej więcej pół dnia na grupę ok. 10-20 osób, czyli ok. 20-30 minut na osobę!


Galeria produktu:

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe