Polska / Jura Krakowsko - Częstochowska / Zajazd Jurajski / Obóz Let’s Skate / 7 -12 lat

Polska / Jura Krakowsko - Częstochowska / Zajazd Jurajski / Obóz Let’s Skate / 7 -12 lat

Polska / Jura Krakowsko - Częstochowska / Zajazd Jurajski / Obóz Let’s Skate / 7 -12 lat
Kod produktu:
5853

cena od: 1899.00 zł

KOLONIE 2015!!!SOLIDNA DAWKA DOBREGO SPORTU, EKSTREMALNA DAWKA JAZDY NA DESCE!!!Wiek
Wiek od 7 lat do 12 lat
Opis

Witamy w wakacyjnej strefie skate’a! Jeśli Twoim najlepszym przyjacielem jest deskorolka i kręcą Cię skateparki, to koniecznie do nas dołącz! Treningi prowadzić będzie nasza doświadczona Kadra pasjonatów - oni o desce wiedzą baaaaardzo dużo. Szkolenia w dwóch grupach zaawansowania odbywać się będą tuż przy ośrodku w specjalnie do tego dostosowanym miejscu, a także w prawdziwym skateparku w Kroczycach. Nie zabraknie solidnej dawki jazdy na deskorolce, dobrego sportu, funu, konkursów i wakacyjnych wędrówek.

Opis programu

PROGRAM:

Are you Rookie? - Dopiero rozpoczynasz przygodę z deską lub rolkami? Bez spiny! Nasz obóz jest właśnie dla Ciebie! J Nasi instruktorzy nauczą Cię podstaw skejtingu. Wyrwij się z domu i poznaj nowych ziomów!
Uwaga!!Nie zapomnij zabrać na obóz swojej deski!

Jaazdaaaa!!! - Najciekawszy i najbardziej wypasiony punkt programu. Tutaj zaczniecie swoją przygodę ze skejtingiem! Nasi Instruktorzy pomogą Wam w stawianiu pierwszych kroków. W programie nauka utrzymywania równowagi, jazda w przód powoli, jazda w przód ze średnią prędkością, skręcanie, hamowanie, obroty, ósemki, nauka upadania, Ollie, skate trików. Będzie się działo!

Skate majster - Naucz się jeździć na swojej desce tak, żeby Ci posłużyła jak najdłużej! Jeśli odpadnie Ci kółko nie martw się - nie musisz od razu kupować nowego equipmentu. Nasi Instruktorzy aktywnie działający w przeróżnych teamach borykają się z tymi samymi problemami. Potrafią sobie z tym poradzić i taką wiedzę przekażą Wam – Uczestnikom! J Dowiesz się, jak wymieniać trucki, kółka, łożyska, oklejać deskę i wiele innych niezbędnych umiejętności.

Fingerboard - To nieodłączny element skejtowego lifestyle’u! Wspaniała zabawa połączona z rozwojem zdolności manualnych. Zbudujemy mini-skatepark i zorganizujemy zawody, w których każdy zostanie zwycięzcą, bo przecież chodzi o aktywny udział i doskonałą zabawę!

Kultura Skate - Narodziny tej kultury datuje się na lata czterdzieste XX wieku. Kalifornia, słońce, plaże sprzyjały rozwojowi skate stylówki i sportu. Minęło wiele lat nim ukształtował się obecny wygląd skatingu. Wszystkie ciekawostki, zawirowania, innowacje, które wydarzyły się na przestrzeni ponad 70 lat odkryjecie na Naszym obozie! Ale nie będzie to nudna lekcja historii Nasi Instruktorzy przygotują dla Was ciekawe i wciągające materiały filmowe, zdjęcia, opowieści. Czy wiesz, że susza w Kalifornii w latach 70-tych miała olbrzymi wpływ na rozwój skatingu? J

Let’s make a team - Stworzymy własny, niepowtarzalny skate team! To będzie prawdziwa petarda! Zaprojektujemy logo, wymyślimy nazwę i image. Będziemy nagrywać nasze treningi i zajawki, po czym udostępnimy je na naszym kanale w Internecie.

Skatepark DIY - Nie możecie ogarnąć dobrej miejscówki do jeżdżenia? Zbierz ziomków i zróbcie ją sami! Nauczymy Was jak i z czego stworzyć przeszkody. Będziemy pracować na specjalnie zaaranżowanym parkingu, gdzie zrobimy swoje przeszkody i będziemy na nich trenować!

Freestyle - Zbieramy ekipę i śmigamy na prawdziwy skatepark! Do dyspozycji mamy basicowy skatepark w Kroczycach, gdzie będziemy szaleć na quarter pipe, bank rampie, funboxie i wielu innych przeszkodach. Ale to nie wszystko. Czeka nas jeszcze wielka przygoda! Razem ze starszymi ziomami wyskoczymy na cały dzień do Będzina, gdzie jest jeden z najlepszych skateparków w Polsce.

Na sportowo - Sporty wyczynowe wymagają świetnego przygotowania fizycznego. Na naszym obozie nauczymy się poprawnie przeprowadzić pełnowartościową rozgrzewkę, poznamy kilka prostych ćwiczeń, które wzmocnią nasze mięśnie i stawy, zabezpieczając nas jednocześnie przed kontuzjami i urazami. Urozmaiceniem będą również gry zespołowe takie jak piłka nożna i siatkówka.

We are the champions - Konkretna dawka adrenaliny... Zorganizujemy zawody i konkursy z nagrodami! W programie: wyścigi na byle czym – budujemy pojazd i ścigamy się z kumplami oraz gra w S.K.A.T.E (chodzi oczywiście o zdobywanie literek za nieudane tricki - kto pierwszy uzbiera S.K.A.T.E przygrywa) – najsławniejszą grę skateparkową na świecie!

Let’s play - Odpalamy konsole i robimy turniej! Do dyspozycji mamy najpopularniejszą grę skejtową z serii Tony Hawk’s Pro Skater oraz Skate ze stajni Electronic Arts. Turniej rozegramy na konsoli Play Station 3, więc znakomita zabawa gwarantowana. Na najlepszych czekają nagrody!

SPECJALNE ODWIEDZINY - Na obozach będzie okazja spotkać mega ciekawy team deskorolkowy, który opowie Wam o swojej drodze w rozwijaniu pasji, sukcesach, zawodach... Kto zagości na Waszym turnusie? Niespodzianka!

Jura Krakowsko-Częstochowska aktywnie - Będąc w tak fajnym miejscu nie sposób nie skorzystać z wielu atrakcji turystycznych, z których słynie przepiękna Jura. W naturalny krajobraz Jury wkomponowane są piastowskie budowle, zamki, warownie, skałki, lasy... Poza spacerami i podziwianiem widoków nie zabraknie przygody w jaskini, gdzie czołgając się i przeciskając przez wąskie szczeliny podziwiać można wspaniałe skalne form naciekowych. Ponadto czekają nas zawody na orientację. Nauczymy się posługiwać mapą i kompasem, by sprawnie odnajdywać specjalne punkty w lesie. Kto pierwszy ten lepszy!

Ponadto w programie:

- zajęcia ogólnosportowe,
- gry terenowe,
- wycieczki na basen lub nad zalew,
- dyskoteka z motywem przewodnim,
- wieczorne ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Wyżywienie

4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja) przygotowywane w ośrodku, od kolacji pierwszego dnia do śniadania dnia ostatniego. Suchy prowiant na drogę powrotną.

Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry, instruktorów oraz lekarza obozowego, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10 000 zł ), VAT.

Cena nie zawiera

Dojazdu, dodatkowych atrakcji.

Co zabrać

Własną deskorolkę, kask, ochraniacze na kolana i nadgarstki, ubrania i buty deskorolkowe. Ponadto mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych i jaskiń, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę, zeszyt i przybory do pisania, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), kompas, latarkę z zapasem baterii, legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną (z numerem PESEL).

Zajazd Jurajski

Zajazd Jurajski - w samym sercu Jury Krakowsko – Częstochowskiej, u podnóża Rezerwatu Góry Zborów.
W 3-5 osobowych świeżo wyremontowanych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym.
Do dyspozycji Uczestników: sztuczna ścianka wspinaczkowa, boiska sportowe, tenis stołowy, wiata grillowa i 3 świetlice.
W obiekcie działają telefony wszystkich sieci.

Organizujemy dojazd na obóz z większych miast Polski, za dopłatą autokarem lub pociągiem.

Dojazd negocjowany jest realizowany przy m.in. 4 osobach z danego miasta. Koszt dojazdu negocjowanego w dwie strony: 250 zł.


Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe