Polska / Kaszuby / OW Debrzyno / Kolonia Przebojowych Chłopaków / 5-9 lat

Polska / Kaszuby / OW Debrzyno / Kolonia Przebojowych Chłopaków / 5-9 lat

Polska / Kaszuby / OW Debrzyno / Kolonia Przebojowych Chłopaków / 5-9 lat
Kod produktu:
4710

cena od: 1799.00 zł

Kolonia 2015 na Kaszubach. Wybierz się w niezapomnianą przygodę i poznaj mnóstwo nowych kolegów. Zapamiętasz te wakacje na długie lata.

Wszystkich wielbicieli przygód, sportu i zabaw tylko dla chłopaków zapraszamy na niezapomniany pierwszy obóz. Będziecie od rana do wieczora, biegać, grać i świetnie się bawić się! Spotkacie nowych Kolegów i Koleżanki i poznacie niesamowity świat samodzielnych wakacyjnych wyjazdów.

Opis programu

Dzień Superbohaterów
Szybkość, siła i odwaga, ale też zimna krew i rozsądek – będziemy ćwiczyć, aby choć trochę upodobnić się do ulubionych superbohaterów. Spiderman, Superman czy rycerze Jedi – poznamy ich charakterystyczne cechy i wyjątkowe umiejętności. Przeprowadzimy trening kreatywności, wytrzymałości, spostrzegawczości i walki na miecze świetlne. Po dniu pełnym emocji na pamiątkę weźmiemy udział w specjalnej sesji zdjęciowej.

Dzień Majsterkowicza
W ruch pójdą deseczki, kolorowy papier, farby i sznurek – z ich pomocą zrobimy piękne kolorowe latawce, które będziemy potem puszczać na okolicznych łąkach. Każdy latawiec będzie niepowtarzalny – ozdobisz go, jak tylko będziesz chciał! A może chciałbyś zbudować makietę wymarzonego domu? Nie ma problemu – przy użyciu specjalnych cegiełek i cementu wzniesiesz każdą konstrukcję!

Dzień Magiczny
Szelest sowich skrzydeł za oknem zwiastuje coś niezwykłego… Po przydziale do odpowiedniej Grupy Magicznej odbędą się lekcje wróżbiarstwa, latania na miotle, zielarstwa i opieki nad magicznymi stworzeniami. Ucz się pilnie, aby nie zostać mugolem!

Dzień Detektywistyczny
Tajemnicze zniknięcie ważnego klucza wymaga akcji wytrawnych detektywów. Takich, którzy mają lupy, potrafią tropić, odczytywać dziwne znaki i zaszyfrowane wiadomości… czyli zupełnie takich, jak nasze Przebojowe Chłopaki! Po rozwiązaniu zagadki nauczymy się piosenki o psie Scooby-Doo.

Dzień Sportu
Specjalny trening piłki nożnej, rzuty, skoki, wyścigi – to będzie bardzo intensywny dzień! Rozegramy też obozową Olimpiadę Sportową z nagrodami dla zwycięzców. Dowiemy się, jakie ciekawe sporty wodne można uprawiać na Kaszubach i pogadamy o największych gwiazdach przeróżnych dyscyplin sportowych.          

Dzień Po Angielsku
One little, two little, three little numbers… Spróbujemy nauczyć się kilku angielskich słówek i zwrotów o górach i wakacjach. Postaramy się zapamiętać także piosenki i wierszyki z wesołych kreskówek i zbudujemy własną makietę London Eye. Dziś wszystko będzie po angielsku!

Dzień Survivalu
Dziś wybierzemy się na wyprawę do lasu, gdzie będą na nas czekać prawdziwe survivalowe wyzwania: odnalezienie tropu i podążanie za znakami. Po drodze rozwiążemy kilka zagadek i wykonamy takie zadania, jak np. budowanie szałasu, rozpalanie ogniska, poszukiwanie zaginionej mapy czy ułożenie hymnu człowieka lasu. Przyjrzymy się także roślinom w okolicznych lasach, a może nawet uda nam się znaleźć ślad jakiegoś zwierzęcia… Gdy już dotrzemy na miejsce, czekać na nas będzie pyszna niespodzianka!

Dzień Filmowy
Wszyscy znamy i lubimy postacie z filmów animowanych: Batman, Mikołajek, Iron Man… Tylu różnych bohaterów i przygód! Przypomnimy sobie najfajniejsze bajki, narysujemy własny komiks z wybraną postacią, będziemy układać puzzle i rozwiązywać zagadki. Potem rozegramy Obozowy Quiz Filmowy – dla zwycięzców przewidujemy nagrody!

Ponadto w programie:

  • gry i zabawy integracyjne,
  • kąpiele w jeziorze, pływanie, pluskanie, taplanie – zawsze pod opieką Ratowników WOPR,
  • dyskoteka przebierana z motywem przewodnim,
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek,
  • wieczorne czytanie bajek,
  • zgadywanki i quizy,
  • seanse najpiękniejszych filmów i bajek dla Dzieci
Wyżywienie

4 smaczne, zdrowe i kolorowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie posiłki są przygotowywane w ośrodku, od obiadu pierwszego dnia do obiadu dnia ostatniego. Suchy prowiant na drogę powrotną.

Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, realizację programu, opiekę Kadry Pedagogicznej oraz Ratownika WOPR, pamiątkową koszulkę, ubezpieczenie NNW (10 000 zł), podatek VAT.

Cena nie zawiera

Dojazdu i dodatkowych atrakcji.

Co zabrać

Ulubione kolekcje zabawek, mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę, duży ręcznik, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), kompas, latarkę z zapasem baterii, legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną z numerem PESEL.

Ośrodek Wczasowo-Wypoczynkowy Debrzyno - ośrodek na Kaszubach, położony nad brzegiem uroczego jeziora Długie o pierwszej klasie czystości w otoczeniu dziewiczych lasów Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.
W pokojach 2-3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Obiekt położony ok. 70km od Gdańska, z dala od miejskiego zgiełku. Na miejscu stadnina koni, kąpielisko ze sprzętem wodnym, kompleks rekreacyjny i mini zoo.

Dla wszystkich chętnych, za dopłatą, przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe

Zajęcia linowe

Cena 50 zł

Lubisz nowe przygody? A może interesujesz się wspinaczką? Zapraszamy na ekscytujące zajęcia linowe, podczas których pokonywasz mostylinowe i spróbujesz wychodzenia po drabince alpinistycznej. Zajęcia prowadzone są przez uprawnionych Instruktorów, a sprzęt posiada wszelkie wymagane atesty.

Przejazd pojazdem historycznym

Cena 35 zł

Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć wojskowy pojazd terenowy , oraz uczestniczyć wyprawie w nieznane miejsca.

Wycieczka do Gdańska

Cena 100 zł

Wycieczka ta dostarczy wiele niezapomnianych i jednocześnie różnorodnych wrażeń. Spacer Długim Targiem, najpiękniejszą ulicą Mariacką oraz wzdłuż Motławy.Będzie czas na zwiedzanie ale również na kupowanie pamiątek, jedzenie lodów i relaks w cieniu pięknych gdańskich kamieniczek.


Galeria produktu:

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe