Polska / Krynica Zdrój / OW Panorama / Interkamp Junior – PLASTYKA&FOTOGRAFIA / 7 - 12 lat

Menu

KARTY

Szukaj produktu

Polska / Krynica Zdrój / OW Panorama / Interkamp Junior – PLASTYKA&FOTOGRAFIA / 7 - 12 lat

Polska / Krynica Zdrój / OW Panorama / Interkamp Junior – PLASTYKA&FOTOGRAFIA / 7 - 12 lat
Kod produktu:
5835

cena od: 1999.00 zł

OBOZY MŁODZIEŻOWE 2015!!! FANTASTYCZNA PROPOZYCJA DLA NAJMŁODSZYCH!!!Wiek
Wiek od 7 lat do 12 lat

Opis

Interkamp Junior zaprasza na zupełnie nową formułę wakacji dla najmłodszych artystycznych duszy. Czekają na Was przeróżne warsztaty, wycieczki, zabawy i niezapomniane chwile. Pędzle i aparaty w dłoń – nadciąga twórczy szał!

Opis programu

1. Dlaczego Interkamp Junior?

Interkamp to sprawdzony pomysł na kreatywne połączenie nauki, szału twórczego
i aktywnego wypoczynku z bogatą tradycją i sukcesami. Naszym celem jest wspólne odkrywanie i rozwijanie różnych talentów i pasji twórczych od najmłodszych lat. Pamiętając o specyfice pracy z młodszymi Dziećmi, a także ich wyjątkowych potrzebach, dbamy o to, by każdy Uczestnik obozów Interkamp Junior miał jak najlepszą opiekę. Rodzicom zapewniamy nie tylko ciekawy program zajęć warsztatowych, ale i troskę o najedzone brzuchy, odpowiednie ubranie i uśmiechnięte twarze swoich pociech. Mamy na to swoje sposoby!


2. Dla kogo Interkamp Junior?

Interkamp Junior został stworzony z myślą o dzieciach w wieku 7-12 lat, których zainteresowania nie są jeszcze wąsko ukierunkowane, ale mają ochotę na niezapomnianą przygodę w krainie działań twórczych. Proponujemy rozmaite warsztaty i atrakcje rozbudzające kreatywność. Wspólnie będziemy odkrywać skarbiec pasji i oczywiście świetnie się przy tym bawić. Nasza wykwalifikowana Kadra dołoży wszelkich starań, by forma proponowanych zajęć oraz metody pracy twórczej odpowiadały na zainteresowania Dzieci. Zadbamy też o to, by nasi Uczestnicy nauczyli się samodzielności, koleżeństwa i otwartości na nowe – małe i te większe – wyzwania.

Interkamp Junior skupia się przede wszystkim na indywidualnych potrzebach i rozwoju Dzieci. Od pierwszych chwil obozu szczególną uwagę zwrócimy na adaptację, integrację w grupie i poczucie bezpieczeństwa każdego Dziecka. Młodym poszukiwaczom pasji pragniemy stworzyć nie tylko świetne warunki do rozwoju zainteresowań, ale też miejsce, w którym będą czuli się wyjątkowo.


3. Kadra Interkamp

Wierzymy, że największym potencjałem obozów Interkamp są ludzie. Nasza Kadra dobierana jest niezwykle starannie. Prowadzącymi są pasjonaci i specjaliści w swoich dziedzinach, którzy w atrakcyjny sposób potrafią przekazać swoją wiedzę. Wychowawcami i Instruktorami są młodzi ludzie z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym. Wśród naszej Kadry znajdują się laureaci prestiżowych nagród, doświadczeni pedagodzy, autorzy licznych wystaw i wernisaży, odnoszący międzynarodowe sukcesy tancerze i instruktorzy tańca, studenci, absolwenci i wykładowcy prestiżowych szkół muzycznych, artystycznych, teatralnych i filmowych. Mają doskonały kontakt z Dziećmi i Młodzieżą, potrafią zarazić swoimi pasjami i entuzjazmem, odkryć przeróżne talenty i właściwie wykorzystać ich potencjał twórczy.


4. Kontakt 24h

Do dyspozycji zatroskanych Rodziców oddajemy numer telefonu do kierownika obozu,
z którym można skontaktować w każdej chwili: dopytać o samopoczucie Dziecka, porozmawiać o postępach, podzielić się wątpliwościami. Ponadto zapewniamy również stały kontakt z Biurem BTA Kompas: (58) 303 18 78 (pn-pt, w godz. 9.00-17.00) i telefon alarmowy 24h/dobę: 602 60 90 10.

5. Organizacja obozu

Na naszych obozach nie ma czasu na nudę! Każdy dzień podzielony jest na 3 bloki zajęciowe – przedpołudniowe, popołudniowe i wieczorne. Dwa pierwsze poświęcamy zajęciom programowym. Wówczas proponujemy rozmaite warsztaty twórcze, plenery, turnieje, zabawy integracyjne, konkursy i quizy. Każdy dzień przynosi nowe wrażenia, a zabawa przeplata się z twórczą aktywnością, odkrywaniem i nauką kolejnych cennych umiejętności. Wieczorem przychodzi czas na odpoczynek i jeszcze lepszą integrację z Dziećmi również z innych obozów. Wówczas śpiewamy podczas obozowego karaoke i przy ognisku, tańczymy na zwariowanych dyskotekach, oglądamy filmy, kiedy czas się wyciszyć przed snem. Pod koniec obozów Interkamp odbywa się Pokaz Finałowy, który jest nie tylko podsumowaniem aktywności twórczych wszystkich grup, ale też dużym przeżyciem dla każdego Dziecka i uroczystym zwieńczeniem całego obozu. Zapraszamy!

PROGRAM

Przygoda z fotografią – zapraszamy na minikurs fotografii cyfrowej! Dowiesz się, jak sprawnie posługiwać się aparatem cyfrowym, ciekawie komponować zdjęcia, co to jest złoty podział kadru, ISO oraz „rybie oko”. Portret ulubionej koleżanki, wakacyjna pocztówka, sportowy fotoreportaż… Działamy!

Letnie plenery fotograficzne – Krynica-Zdrój jest natchnieniem wielu artystów, słynie z przepięknych okolic i wyjątkowej architektury, co stwarza wymarzone warunki do wypraw z aparatem. I my spróbujemy swoich sił fotografując ciekawe budynki, bujną przyrodę i górskie krajobrazy.

Sesja zdjęciowa – zorganizujemy pamiątkowe sesje zdjęciowe dla pozostałych obozów Interkamp Junior. Przy okazji nauczymy się, na czym polega efektywna współpraca z modelem, użycie blendy, a także jak z głową wykorzystać lampy błyskowe.

Wakacyjny fotoreportaż – niczym prawdziwy fotoreporter podglądać będziemy życie obozowe bardzo aktywnego twórczo Interkampu. W małych grupach stworzymy kilka tematycznych cyklów zdjęć. Będzie okazja na dokumentację fotograficzną zajęć tanecznych, gitarowych, filmowych… Wybrane zdjęcia znajdą się oczywiście w naszej finałowej prezentacji multimedialnej.

Warsztaty plastyczne – wyobraźnia nie zna granic, dlatego warto ją uwolnić! Będziemy malować, rysować, rzeźbić, kleić, wycinać, składać origami, a nawet szyć. Stworzymy własną kolekcję prezentów hand-made. Proponujemy m.in. ozdoby z masy solnej, biżuterię z modeliny, rzeźby z mydła, skarbonki, witraże, świeczniki, maskotki i poduszki.

Przygoda z historią sztuki – zapraszamy do naszego artystycznego wehikułu czasu. Poznamy najsłynniejszych malarzy, rzeźbiarzy, rysowników i ich dzieła, odwiedzimy Muzeum Nikifora Krynickiego... Może uda nam stworzyć reprodukcję lub nieziemski plakat inspirowany pop-artem?

Plener rysunkowy – na łące pachnącej słońcem i kwiatami będziemy tworzyć małe dzieła sztuki.
Z pomocą kredek pastelowych, ołówkowych lub węgla narysujemy górski pejzaż, zachód słońca, portrety i karykatury. Na łonie natury – prócz zajęć rysunkowych - będzie też czas na letni piknik, gry
i zabawy.

Wystawa – na zakończenie obozu Młodzi Artyści zaprezentują pozostałym Uczestnikom wybór swoich najbardziej udanych prac plastycznych i fotografii na zbiorowej wystawie.

Aktywnie i twórczo – integracja poprzez zabawę, aktywność artystyczna, rozwijanie kreatywnego myślenia w grupie rówieśników - to niewątpliwie ogromne zalety brania udziału w obozach Interkamp! Naszym Uczestnikom proponujemy zajęcia team building, treningi kreatywności i gry terenowe, tematyczne dyskoteki przebierane, ogniska muzyczne, wieczory filmowe, a także zawody sportowe, wędrówki piesze górskimi szlakami i zwiedzanie atrakcji turystycznych Krynicy. Każdy dzień to nowa przygoda!

Zajęcia otwarte – Interkamp to interdyscyplinarna góra rozmaitości, dlatego naszym Uczestnikom proponujemy otwarty blok zajęć, podczas którego będą mogli przekonać się, na czym polegają zajęcia programowe innych obozów. W ten sposób umożliwiamy poznanie nieznanej dziedziny sztuki, nową aktywność twórczą, a także dajemy szansę na odkrycie kolejnej Interkampowej pasji.

Pokaz finałowy – zwieńczeniem Wakacji z Pasją jest pokaz finałowy. Pod koniec turnusu, podczas kilkugodzinnego przeglądu warsztatowego, poszczególne obozy prezentują rezultaty swojej pracy twórczej. W pokazie biorą udział wszyscy Uczestnicy, ponadto zaproszenia otrzymają Rodzice, Znajomi, media oraz przedstawiciele środowiska artystycznego. W skład pokazu wchodzą m.in. filmy, prezentacje multimedialne, wystawy i wernisaże, recitale, koncerty, show taneczne, reportaże, etiudy, pokazy mody i spektakle teatralne (tworzone przez Uczestników pod czujnym okiem Instruktorów). Każdy pokaz finałowy jest niepowtarzalny i magiczny.

Podczas gali finałowej Kadra Interkampu przyznaje skrzydlate Interkampki – nagrody specjalne za całokształt pracy twórczej na danym obozie. Nagrody dedykowane są tym, którzy w szczególny sposób wyróżniają się pasją, chęcią rozwoju, postawą twórczą i zaangażowaniem.

Pakiet – każdy Uczestnik otrzymuje pakiet Interkamp zawierający T-shirt, pendrive ze smyczką oraz opaskę na nadgarstek.

Uwaga! Poszczególne dopłaty realizowane będą przy grupie min. 20 osób. Opłatę za dodatkowe atrakcje można uiścić przed i w trakcie trwania obozu.

Wyżywienie

4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja) przygotowywane w ośrodku, od kolacji pierwszego dnia do śniadania dnia ostatniego. Suchy prowiant na drogę powrotną.

Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej oraz lekarza obozowego, pakiet Uczestnika Interkampu, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000zł), podatek VAT.

Cena nie zawiera

Dojazdu, dodatkowych atrakcji.


Co zabrać

Aparat cyfrowy, fartuch malarski. Ponadto mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę, ręcznik, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), kompas, latarkę z zapasem baterii, legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną (z numerem PESEL).


OW Panorama

Ośrodek Wypoczynkowy PANORAMA - jest położony na zboczu góry Jasiennik, tuż nad urokliwym centrum Krynicy Zdrój. Uczestnicy zakwaterowani zostaną w komfortowych pokojach 3, 4, 5 i 6 osobowych (również z łóżkami piętrowymi) z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji bogata infrastruktura obiektu: 2 windy, całodobowa recepcja, tarasy widokowe, kryty basen, jadalnia, bezpośrednie sąsiedztwo lasu, malowniczy teren zielony wokół obiektu, parking, boisko sportowe, krąg grillowy, bilard, stół do ping-ponga, siłownia, bezprzewodowy Internet, a także specjalnie przygotowany dla obozów Interkamp kompleks w pełni wyposażonych sal warsztatowych na zajęcia twórcze: pracownie plastyczne, komputerowe, wygłuszone salki ćwiczeniowe na zajęcia muzyczne, ciemnia fotograficzna, studio filmowe, studio fotograficzne, sale taneczne i teatralne. Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci komórkowych.

Organizujemy dojazd na obóz z większych miast Polski, za dopłatą autokarem lub pociągiem.

Dojazd negocjowany jest realizowany przy m.in. 4 osobach z danego miasta.

Koszt dojazdu negocjowanego w dwie strony: 250 zł.

 

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe