Polska / Radowo Małe / Żurawi Krzyk / Survival Kids 8-11 lat

Polska / Radowo Małe / Żurawi Krzyk / Survival Kids 8-11 lat

Polska / Radowo Małe / Żurawi Krzyk / Survival Kids 8-11 lat
Kod produktu:
3037

cena od: 1059.00 zł

Bardzo ciekawy program survivalowej kolonii dla najmłodszych w Radowie Małym! Kolonia 2015 dla małych twardzieli!
Program ramowy:

Dzień 1: Zbiórka. Przejazd do miejsca realizacji imprezy. Obiad. Zakwaterowanie, podział na grupy. Ciepła kolacja. Wieczór integracyjny. Dzień 2-6*/9: Realizacja programu pobytu. Dzień 7*/10: Śniadanie. Pakowanie. Wykwaterowanie. Obiad. Wyjazd z miejsca realizacji imprezy. Przejazd do miejsca zbiórki. Pożegnanie z opiekunem. Zakończenie imprezy.

Program szczegółowy:

 • Zintegrowany z programem Kraina Malucha, program Survival Kids, obejmuje większość atrakcji z Krainy Malucha oraz
 • PIONIERKA OBOZOWA: samodzielne rozkładanie namiotu, nocne spanie w namiocie,
 • WARTA NOCNA Z NOKTOWIZOREM,
 • ELEMENTY SURVIVALU: poznawanie szyfrów, szyfrowanie i odgadywanie przesyłanych wiadomości, podchody, Bieg Rodzinek, budowanie szałasów, tworzenie flagi, rozpalanie ogniska bez użycia zapałek,
 • ELEMENTY TOPOGRAFII: gry terenowe z czytaniem planów gospodarstwa,
 • WSPINACZKA NA SKRZYNKI – do sprostania temu zadaniu potrzebne będą: odwaga, równowaga i stalowe nerwy, my zatroszczmy się o atestowany sprzęt,
 • PRZEMIERZANIE KNIEI LEŚNYCH – czołganie i maskowanie,
 • BIEGI W WIELOOSOBOWYCH NARTACH,
 • NAUKA CHODZENIA NA SZCZUDŁACH,
 • „MALUCHOGRA” – w tej grze odegramy rolę pionków poruszając się po planszy, rzucając kostką sięgającą nam do kolan,
 • OPOWIEŚCI O MARZENIACH: kim chcielibyśmy zostać w przyszłości, co dobrego chcielibyśmy zrobić, aby zmienić świat. Omówimy znaczenie słów: światło (czy to coś, co chowa się lodówce?), miłość, przyjaźń, dzieciństwo, dbałość, wrażliwość itp. ,
 • KONKURS NA NAJSMACZNIEJSZĄ, UŚMIECHNIĘTĄ KANAPKĘ,
 • CZERPANIE PAPIERU,
 • PISANIE PIÓREM WIECZNYM listu do Ukochanych Rodziców,
 • WARSZTATY LEPIENIA W GLINIE,
 • WARSZTATY TWORZENIA WITRAŻU – każdy zabierze swoje małe rękodzieło do domu,
 • WARSZTATY KULINARNE - „namalujemy” produktami spożywczymi pejzaż na maluszkowej pizzy,
 • ZABAWY PLEBEJSKIE: skakanie na sianie, gra w sznura, skoki w workach, gra w palanta,
 • OBCOWANIE ZE ZWIERZĄTKAMI: kotkami, pieskami , kucykami i konikami,
 • GRA „CO? I JAK?” - poruszymy zmysły węchu, smaku, dotyku, wzroku,
 • OD ZIARENKA DO BOCHENKA – wypiekanie babeczek,
 • ROZPOZNAWANIE ODGŁOSÓW ZWIERZĄT,
 • ZABAWY INTEGRACYJNE Z CHUSTĄ KLANZY,
 • OGNISKO Z KIEŁBASKAMI,
 • ROZGRYWKI W PING-PONGA,
 • ULUBIONE KĄPIELE W BASENIE OGRODOWYM,
 • BITWA WODNIACKO-BALONOWA,
 • CHRZEST MŁODEGO KOLONISTY – powieziemy Was na taczce, pokonacie tor przeszkód, skonsumujecie niesmaczną kanapkę...
 • PAMIĄTKA NA CAŁE ŻYCIE – gadżety wraz ze zdjęciami z obozu :)

Oferty fakultatywne za dopłatą:

 • WYCIECZKA AUTOKAROWA DO WESTERN CITY W ZIELENIEWIE atrakcje: zwiedzanie miasteczka i mini ZOO, przejażdżka na koniu lub kucyku, strzelanie z łuku, pokaz artystyczny lub scenki westernowe, kowbojska karuzela, indiańskie narty, pokazy tańca indiańskiego, konkursy z nagrodami (np. dojenie kozy) 90 PLN/os.

Zakwaterowanie:

Mieszkamy w nagradzanym za ekologiczne działanie Gospodarstwie Agroturystycznym ŻURAWI KRZYK. Dzieci zajmować będą budynek murowany. Przytulne, kameralne pokoje 2-4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, dużą szafą ubraniową, stolikiem i krzesełkami. Na terenie obiektu znajdują się rowery, boisko do siatkówki/badmintona, dart, tenis stołowy, zadaszone miejsce na ognisko, staw z pomostem, drewniany plac zabaw dla dzieci, basen letni. W gospodarstwie mieszkają zwierzęta domowe: kotki, pieski i koniki. Do gospodarstwa należy prywatny las i duża łąka. Wyżywienie: smaczne jedzonko, przygotowywane z naturalnych, ekologicznych produktów czekać będzie cztery razy dziennie na Państwa pociechy.

Wyżywienie:

Menu jest przygotowywane w oparciu o konsultacje Miłych Gospodarzy z naszym Biurem. Szczegółowe menu zostanie Państwu udostępnione przed rozpoczęciem turnusu w Strefie dla Rodziców. Z uwagi na spodziewaną wysoką temperaturę powietrza, w trakcie pobytu Dzieci na kolonii, przez cały dzień dostępny będzie naturalny sok z wodą. Pierwszym posiłkiem jest obiad w dniu przyjazdu, ostatnim obiad w dniu wyjazd

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE na temat przejazdu, wraz z nr do osób jadących z grupą - będą dostępne najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem turnusu.

Przejazd z wymienionych miast realizowany jest PKP lub/i autokarem przy min. 6 osobach. Szczegóły dotyczące miejsca zbiórki, godziny wyjazdu oraz pozostałe informacje wyjazdowe zostaną przedstawione najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem turnusu. Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo do podwyższenia cen dojazdu ze względu na możliwość zmian w rozkładzie jazdy PKP i ewentualnej konieczności korzystania z pociągów Intercity

Cena zawiera:

Zakwaterowanie 9/6* noclegów, pełne wyżywienie + prowiant na drogę powrotną, opiekę doświadczonej kadry i ratownika na kąpielisku, opiekę medyczną, instruktorów sportowych, realizację programu, niezbędne materiały i sprzęt, wycieczkę autokarową wraz z biletami wstępu, ubezpieczenie NNW Signal Iduna (10000 PLN), odznakę- flo, podatek VAT.

*kolonia 7 dniowa

Cena nie zawiera:

Dopłat transportowych oraz atrakcji fakultatywnych.

Co zabrać:

Prosimy o zabranie ze sobą ważnej legitymacji szkolnej i wypełnionej karty uczestnika kolonii. W bagażu Maluchów nie powinno zabraknąć również: miękkiego obuwia (typu: tenisówki, adidasy, sandały), klapek lub kapci, kaloszy (bo słota nam nie straszna), kurtki przeciwdeszczowej, 10 par majtek, 10 par skarpet + 1 grube skarpety, 2 par spodni długich, 1 pary spodni 3/4, 1 pary spodni dresowych, 3 par krótkich spodenek, 5 koszulek z krótkim rękawem/ ewentualnie na ramiączkach, 5 bluzek z długim rękawem, 2 bluz dresowych, stroju kąpielowego, lub kąpielówek, ręczników: 2 dużych, 1 małego, szczoteczki i pasty do zębów, mydła w kostce lub płynu pod prysznic, gąbki do mycia, szamponu, grzebienia/szczotki do włosów, kremu z filtrem do opalania min. SPF 20, nakrycia głowy, okularów przeciwsłonecznych, bidonika na picie (naturalny, lekko słodki sok z wodą), latarki, małego plecaczka na drobiazgi oraz ulubionej maskotki (choć mamy kilka „dyżurnych” w ośrodku). Prosimy o przygotowanie podpisanej imieniem i nazwiskiem listy rzeczy dziecka oraz o spakowanie jej na samym wierzchu torby. Każda część bagażu powinna być podpisana.
Zalecane kieszonkowe maksimum 20 PLN (na lody itp.) i ewentualne pieniążki na realizację atrakcji fakultatywnych. Opiekę nad dziećmi roztaczać będzie profesjonalnie przygotowana kadra, której profil dostępny jest w naszej Strefie dla Rodziców. Bezpieczeństwa Maluchów dopełni czuwanie obozowego lekarza i ratownika. Przebieg kolonii ma na celu rozwój Państwa Pociech poprzez zabawę. W trakcie zajęć kształcimy zdolności interpersonalne (pracy w grupie), motoryczne, twórcze, dajemy impulsy pobudzające wyobraźnię i rozwijamy umiejętności artystyczne. Pobyt na obozie uczy Dzieci samodzielności i współpracy z innymi. O każdej porze dnia dzieci mają dostęp do napoju, a na życzenie również do kanapek.

Niezbędne dokumenty:

Prosimy o wydrukowanie, zapoznanie się i podpisanie (poza warunkami uczestnictwa i ubezpieczenia) dokumentów z działu druki i przekazanie ich kadrze obozowej w dniu wyjazdu.

Informacje dodatkowe:

Program będzie zrealizowany w całości, a kolejność zajęć ustali kadra obozu w zależności od pogody i po konsultacji z uczestnikami. Wszystkie zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa i pod nadzorem wykwalifikowanej kadry.

Strefa dla rodziców:

Zapraszamy do strefy dla rodziców, w której będą Państwo mogli dowiedzieć się więcej o kadrze obozowej.


Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe