Sztokholm - Oslo - Kopenhaga 6 dni

Sztokholm - Oslo - Kopenhaga 6 dni

Sztokholm - Oslo - Kopenhaga 6 dni
Kod produktu:
1373

cena od: 2299.00 zł

Sztokholm - Oslo - Kopenhaga 6 dniPropozycje na wczasy lub wycieczki dla całej rodziny dostępne są na naszym portalu turystycznym. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na lato w promocji last lub first minute. Ofertę zagraniczną znajdziesz korzystając z wyszukiwarki według własnej preferencji. Zapraszamy do składania wstępnych rezerwacji miejsc. Finalizacja zamówienia drogą elektroniczną z pakietem najważniejszych dokumentów. Je żeli udane wakacje to tylko z nasz ym biurem podróży.


Trasa zagraniczna: (prom 1) Nynashamn – ok. Sztokholm (1) – ok. Oslo (1) – ok. Angelholm (1) – Helsingor – Fredensborg – Hillerod – Kopenhaga (1) – Ystad (prom)

1. DZIEŃ
Zbiórka uczestników i przejazd zgodnie z rozkładem jazdy w kierunku Gdańska. Zaokrętowanie na promie. Wypłynięcie do Nynäshamn o godz. 18:00. Zakwaterowanie w kajutach wewnętrznych. Na promie są restauracje, sklepy, bary i dyskoteki. Nocleg.
2. DZIEŃ
Śniadanie na promie w godzinach 08:00-10:30. O godz. 13:00 przypłyniecie promu do Nynäshamn. Przyjazd do Sztokholmu, zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem, m.in.: ratusz miejski ze wspaniałymi salami – Złotą (wyłożoną 19 milionami pozłacanych płytek) oraz Błękitną, gdzie co roku odbywają się uroczystości związane z przyznaniem Nagrody Nobla, Pałac Królewski, stare miasto (Gamla Stan) z wieloma brukowanymi uliczkami wzdłuż których od kilku wieków stoją kamienice szwedzkich kupców, muzeum Vasa – poświęcone okrętowi wojennemu, który zatonął w 1628 r. i został odnaleziony w 1956 r. Przejazd do hotelu. Kolacja (fakultatywnie). Nocleg.
3. DZIEŃ
Śniadanie. Podziwianie panoramy Sztokholmu z punktu widokowego, czas wolny na zakupy i około południa wyjazd do Oslo. W godzinach wieczornych przyjazd do stolicy Norwegii. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie). Nocleg.
4. DZIEŃ
Śniadanie. Zwiedzanie Oslo z lokalnym przewodnikiem, m.in.: Park Frogner, będący jednocześnie muzeum rzeźby Gustawa Vigelanda, główna ulica miasta - Karl Johans Gate, Pałac Królewski Slottet, katedra oraz Storling, czyli budynki Parlamentu. Muzeum Łodzi Vikingów na półwyspie Bygdoy, przejazd do Angelholm w Szwecji. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie). Nocleg.
5. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Helsingborg, krótka przeprawa promowa do Helsingor. Zwiedzanie z przewodnikiem Zamku Hamleta (kazamaty, kaplica). Przejazd do Fredensborga – zwiedzanie (z zewnątrz) letniej rezydencji Królowej Małgorzaty II. Przejazd do Hillerod i zwiedzanie zamku Frederiksborg (komnaty). Frederiksborg Slot – najpotężniejszy zamek Danii zajmuje trzy wyspy położone na malowniczym sztucznym jeziorze. Zamkowe wieże, wieżyczki, szczyty i pokryte patyną, miedziane dachy górują nad miastem Hillerod. Dwie największe atrakcje to złocona Ridder Kapellet (Kaplica Koronacyjna), gdzie w ciągu ostatnich dwóch wieków – gdy zamek był siedzibą królewską – odbywały się koronacje monarchów, oraz potężna Riddersalen (Sala Rycerska) z pięknie dekorowanym wysokim sklepieniem. Przejazd do Kopenhagi. Przejazd do hotelu. Kolacja (fakultatywnie). Nocleg.
6. DZIEŃ
Śniadanie. Kopenhaga - zwiedzanie miasta m.in. Zamek Christiansborg, Parlament, kopenhaska giełda – Borsen, Nyhavn, Pałac Królewski Amalienborg, fontanna bogini Gefion, pomnik Kopenhaskiej Syrenki, Katedra. Czas wolny na deptaku kopenhaskim Strøget. Spektakularny przejazd 16 km mostem Øresund łączącym Danię ze Szwecją. Przejazd do bazy promowej w Ystad. Zaokrętowanie na prom. O godzinie 14:00 wypłynięcie do Świnoujścia. Przypłynięcie do Świnoujście o godzinie 20:00. Powrót do poszczególnych miejscowości zgodnie z rozkładem jazdy. Do niektórych miejscowości powrót po północy!

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

DOPŁATY I ZNIŻKI:
dopłata do pokoju 1-osobowego: 800 zł
dopłata do 4 obiadokolacji: 460 zł

CENA IMPREZY OBEJMUJE:
-przeprawy promowe: Gdańsk – Nynashamn, Ystad – Świnoujście
-przeprawy promowe: Helsingborg – Helsingor (bez kabin – czas przeprawy 20 min.),
-transport autokarem (klimatyzacja, barek, wc, dvd) lub wygodnym busem (klimatyzacja, dvd)
-4 noclegi w hotelach*** w pokojach 2 - osobowych z łazienką
-1 nocleg na promie w kajutach 2-osobowych wewnętrznych w łazienką i wc
-5 śniadań
-przejazd mostem Kopenhaga – Malmö
-opiekę pilota
-ubezpieczenie

CENA NIE OBEJMUJE:
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz kosztów lokalnych przewodników - ok. 250 SEK, 310 NOK, 580 DKK.
NOWOŚĆ - obsługa grupy powyżej 30 uczestników w systemie TOUR GUIDE!
- koszt wynajęcia zestawu słuchawkowego - 10 EUR. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.

Ceny zawierają aktualnie obowiązujące rabaty first & last minute!!!


Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe