Turnusy Rehabilitacyjne 2017 - rehabilitacja nad morzem / w górach

Turnusy Rehabilitacyjne 2017 r. nad morzem lub w górach. Oferty najlepszych ośrodków rehabilitacyjno-wypoczynkowych na terenie naszego kraju.

Turnusy rehabilitacyjne nad morzem lub w górach 2017

Oferta na oferta na turnusy rehabilitacyjne 2017 nad morzem z roku na rok jest coraz szersza, toteż liczba zainteresowanych klientów się powiększa. Przede wszystkim są to wczasy nad morzem, zarówno wczasy first minute, jak i wczasy last minute, idealne na wakacje. Organizujemy wyjazdy do ciepłych krajów, jak również na zimowiska dla dzieci lub obozy zimowe. Proponujemy wyjazdy zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym, oferując najbardziej atrakcyjne miejsca i rozrywki typowe dla danej miejscowości o określonej porze roku. Można u z nami zaaranżować cudowną zieloną szkołę, taniego sylwestra, andrzejki czy święta. Wycieczki są przeznaczone dla określonych grup wiekowych, dla: młodzieży, studentów, ludzi w średnim wieku, a także dla seniorów. Z nami bez problemu uda się spontanicznie wyjechać na krótki, weekendowy pobyt w wybranej miejscowości, obfitujący w liczne niezapomniane chwile. Nasi klienci mogą liczyć na spokojny odpoczynek, jak i na bardziej aktywny, wybierając się na wycieczkowe rejsy, czy na wycieczki samolotem.

Idealne wczasy dla seniorów

Jednym z kompleksowo zorganizowanych punktów w naszym programie, są turnusy rehabilitacyjne. Na wczasy dla seniora zapraszamy do znanych ośrodków rehabilitacyjnych położonych nad samym morzem. Największą atrakcją w tych regionach jest przede wszystkim możliwość obcowania z naturą, nieskażoną przez człowieka. Duża dawka jodu, czysta i szeroka plaża, wspaniała promenada. Dla tysięcy Polaków to wystarczająca zachęta, by swój urlop wykorzystać właśnie na przyjazd do tego letniskowego kurortu.  Proponujemy Państwu wczasy wypoczynkowe, pobyt weekendowy, okolicznościowy, a także zjazdy integracyjne, czy kolonie dla dzieci i młodzieży. Wśród seniorów szczególnym powodzeniem cieszą się wczasy zdrowotne, pobyt rehabilitacyjny, a także usprawniająco-rekreacyjny.

Skuteczna rehabilitacja dla osób niepełnosprawnych

Turnusy rehabilitacyjne nad morzem są skierowane przede wszystkim dla ludzi, którzy potrzebują zadbać o swoje ciało. Rezerwacja może być dokonana indywidualnie, jak również dotyczyć większej, zorganizowanej grupy. Ośrodek przez cały czas przyjmuje liczne grupy, zatem jest to tutaj standard. Dla każdej zorganizowany jest określony program, jaki pozwoli przeprowadzić skuteczną rehabilitację. Jest ona bowiem związana z określonymi dolegliwościami zdrowotnymi i ze stopniem niepełnosprawności. Do ośrodka przybywają kobiety po mastektomii, osoby mające problemy z układem moczowo-płciowym, cierpiące na dolegliwości związane z układem trawiennym, oddechowym, czy krążenia. Mile widziani są ludzie cierpiący na choroby psychiczne, bądź z upośledzeniem umysłowym. Jeśli problemy zdrowotne wiążą się z dysfunkcją ruchu i wymagają poruszania się na wózku inwalidzkim lub o kulach, wówczas takie osoby również mogą liczyć na kompleksową pomoc. Do ośrodka mogą zgłaszać się również przyjezdni z wadą wzroku, bądź mający ataki padaczkowe. Słowem, bardzo duża grupa ludzi może znaleźć tutaj ukojenie i liczyć na specjalistyczną oraz profesjonalną pomoc w swojej sytuacji.


Tania oferta turnusów rehabilitacyjnych z dofinansowaniem PEFRON

Cena za turnus rehabilitacyjny jest uzależniona przede wszystkim od wybranego pokoju i terminu przyjazdu. Koszt pobytu waha się więc od 890 zł do 1800 zł. Można więc liczyć na tanie wczasy, a do tego na atrakcyjne zniżki. Jeśli przyjeżdżają dwie osoby z dzieckiem do lat trzech, wówczas nie płaci się za dziecko opłaty pobytowej. Wybierając się z dziećmi do lat 7, które nie wymagają rehabilitacji, można liczyć albo na 20% zniżki, gdy dziecko ma oddzielne spanie, albo na 30%-ową obniżkę, gdy dziecko śpi razem z opiekunami. Na 20%-ową zniżkę mogą liczyć również ci, którzy chcą dostawić jedno łóżko dla dodatkowej osoby w pokoju. Warto też pamiętać o tym, że są to turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem PEFRON. O dofinansowanie należy starać się w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w miejscu swojego zamieszkania. Wymagane dokumenty, to: wypełniony wniosek o dofinansowanie, kopia o orzeczeniu niepełnosprawności, oświadczenie o wysokości dochodów i wniosek od lekarza razem ze skierowaniem na turnus rehabilitacyjny. Gdy otrzyma się dofinansowanie, trzeba w ciągu 30 dni wybrać organizatora turnusu i powiadomić o tym ośrodku Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Placówka w ciągu 7 dni udzieli odpowiedzi, czy wybrany ośrodek spełnia wszystkie kryteria.

Wczasy, turnusy rehabilitacyjne 2017 ze smacznym i pełnym wyżywieniem

Warto wybrać właśnie Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy , gwarantujący najlepszą zabawę w miłej atmosferze. Poza wczasami rehabilitacyjnymi, można wybrać tradycyjny pobyt wypoczynkowy, jak również zorganizować udane wakacje dla całej rodziny.

Oferty turnusów rehabilitacyjnych na wakacje 2016/2017 r. nad morzem lub w górach.

Ośrodki rehabilitacyjne - zapraszamy do współpracy!!! >>>>sprawdź naszą ofertę<<<<


Koniecznie sprawdź tą ofertę - wszystkie informacje w linku poniżej!


  1. "Kamyczek Sarbinowo" Turnusy Rehabilitacyjne, wczasy rodzinne, wypoczynek dla seniora - Dom w Słońcu

    Zapraszamy do rezerwacji oferty wypoczynku w ORW Kamyczek w Sarbinowie Morskim. Wczasy nad morzem - oferta dla całej rodziny, turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych, wakacje...  1. Turnusy rehabilitacyjne w górach - Krynica Zdrój - rehabilitacja w górach OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "LWIGRÓD"

    Turnusy rehabilitacyjne 2015 w górach - Krynica Zdrój - rehabilitacja w górach OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "LWIGRÓD" Turnusy rehabilitacyjne 2015 - propozycja renomowanego biura turystycznego Juwentur z Koszalina....


    1610.00 zł
Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe