Tanie wczasy 2015 Albania Hotel Akropoli ***

Tanie wczasy 2015 Albania Hotel Akropoli ***

Tanie wczasy 2015 Albania Hotel Akropoli ***
Kod produktu:
6340

cena od: 1502.00 zł

Tanie wczasy 2015 w Albanii Hotel Akropoli ***

Wczasy w Albanii dla każdego


Jeśli ktoś szuka dla siebie nie tylko interesującej, ale również przystępnej pod kątem finansowym oferty turystycznej, biuro turystyczne Juwentur zrealizuje jego oczekiwania. Gwarancja przystępnej wartości finansowej jest zestawiona z kompleksową organizacją wczasów w Albanii, które usatysfakcjonują turystów o wyjątkowo dużych wymaganiach. Biuro stale udostępnia czasowe bonifikaty, które zazwyczaj odnoszą się do wyjazdów typu last minute. Opcjonalnie można także skusić się na first minute, co także wiąże się z dodatkowym upustem. Konsumenci zainteresowani szczegółowymi wytycznymi odnośnie wybranych ofert mają możliwość skontaktowania się z pracownikiem biura podróży, wybierając dogodną drogę kontaktu. Na szczególną uwagę zasługuje opcja zamówienia wyjazdu bez konieczności opuszczania miejsca zamieszkania, całkowicie online. Na stronie internetowej biura można zapoznać się z bieżącymi propozycjami, w tym również tymi, które zostały objęte dodatkową bonifikatą. Biuro proponuje różnorodny wybór ofert zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych wczasowiczów, pomagając w organizacji wakacji dla dziecka. Ponieważ wycieczki są dostępne w różnych terminach, każdy może znaleźć dla siebie komfortową ofertę, kierując się indywidualnymi oczekiwaniami. Zachęcamy do regularnych odwiedzin portalu, ponieważ wycieczki są regularnie aktualizowane. Dodatkowym atutem jest podzielenie ofert na funkcjonalne działy, dzięki czemu błyskawicznie można znaleźć wymarzoną propozycję. Nic dziwnego, że coraz więcej wczasowiczów regularnie rezerwuje wycieczki przy wsparciu biura Juwentur, gwarantując sobie wypoczynek na satysfakcjonującym poziomie.

Hotel Akropoli ***
Kameralny obiekt o standardzie trzygwiazdkowym, położony ok. 150 metrów od piaszczystej plaży, w spokojnej części Durres. Do dyspozycji gości basen, restauracja, recepcja, klimatyzowane pokoje 2, 3, 4 osobowe z TV i część pokoi z balkonami. Na plaży możliwość wypożyczenia leżaków i parasoli (zestaw: parasol + 2 leżaki 2 EUR/doba).

Wyposażenie:
Basen, TV, Telefon, Restauracja, Klimatyzacja indywidualna, Parking, Bar, Internet

Program:

1 dzień - wyjazd z miast w Polsce zgodnie z rozkładem jazdy, planowany wyjazd z Katowic ok. godz. 07:00, przejazd przez Polskę, Słowację, Węgry, Serbię, Macedonię lub Czechy, Austrię, Słowenię, Chorwację, Czarnogórę do Albanii. W czasie przejazdu krótkie postoje na posiłki płatne we własnym zakresie..
2 dzień - przyjazd do Durres w godzinach południowych, złożenie bagaży w wyznaczonym pomieszczeniu zakwaterowanie od godziny 15:00. Pobyt wypoczynkowy na Riwierze Albańskiej 10 dni / 9 nocy. W czasie pobytu plażowanie, kąpiele morskie oraz możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych.
11 dzień - wykwaterowanie do godziny 10:00, złożenie bagaży w wyznaczonym pomieszczeniu. Wyjazd z Durres ok. godz. 15:00 - 19:00. W czasie przejazdu krótkie postoje na posiłki płatne we własnym zakresie.
12 dzień - przejazd przez Albanie, Czarnogórę, Chorwację, Słowenię, Austrię, Czechy lub Macedonię, Serbię, Węgry, Słowację do Polski. Planowany przyjazd do Katowic ok. godz. 19:00 - 24:00, przyjazd do miast w Polsce zgodnie z rozkładem jazdy, do niektórych miast może nastąpić dnia następnego.

Cena zawiera:
Transport: autokar marki zachodniej wyposażony w DVD, barek, klimatyzację, uchylne siedzenia.
Zakwaterowanie: 9 noclegów, pokoje 2 osobowe z możliwością jednej lub dwóch dostawek
Wyżywienie: 9 śniadań (bufet), 9 obiadokolacji (serwowane).
Ubezpieczenie: NNW - 5000 EUR i KL -10000 EURO, bagaż - 200 EUR.
Opieka rezydenta.
Cena zawiera podatek marża VAT.

Cena nie zawiera:
Obowiązkowa opłata klimatyczna - 10 EUR/os (dorośli), 5 EUR/os (dzieci do lat 12) - płatna na miejscu.
Wydatków osobistych uczestnika, opłat za wycieczki fakultatywne wybrane przez uczestnika.
Opłaty za serwis plażowy.

Dopłaty:
Dopłata do pokoju 1os.
Opłata stała za pobyt dla dziecka od 0 do 2 lat jako 3 osoba w pokoju na wspólnym łóżku.
Dopłata z tytułu ubezpieczenia od kosztów leczenia następstw chorób przewlekłych.
Dopłata z tytułu kosztów rezygnacji (płatna w całości w dniu założenia rezerwacji).
Dopłata z tytułu gwarancji niezmienności ceny imprezy
Zniżki:
Zniżka za pobyt dla dziecka od 2 do 12 lat jako 3, 4 osoba w pokoju na dostawce.
Zniżka dla osoby dorosłej jako 3, 4 osoba w pokoju na dostawce.

Wycieczki fakultatywne:
(ceny orientacyjne)
Wycieczka do Tirany I Kruji - cena ok. 30 EUR/os
Wycieczka do Breat - cena ok. 30 EUR/OS
Wycieczka do Ohrid i Podgradec - cena ok. 39 EUR/os.
Wycieczka do Albanii południowej (Vlora, Llogara, Oricum) - cena ok.35 EUR/os
Miasta wyjazdowe bezpłatne:
Katowice, Pszczyna, Bielsko Biała, Cieszyn.

Ważne:
Każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać paszport lub dowód osobisty.
Ostateczne potwierdzenie miejsca i godziny podstawienia transportu zostanie wysłane w mailu na 3 dni przed planowanym terminem imprezy.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian przystanków i godzin wyjazdu, po uprzednim poinformowaniu Klienta.
Środki transportu zatrzymują się tylko w wyznaczonych miejscach.
Każdemu pasażerowi w ramach jednego miejsca w autokarze przysługuje 20kg bagażu zasadniczego i 5kg bagażu podręcznego.
Miejsca w autokarze przydzielane są przez Organizatora według kolejności zgłoszeń.
Przejazdy na odcinku krajowym (do/z Katowic) są bezpłatne oraz odpłatne wg. rozkładu jazdy, realizowane są przy mim. 8 uczestnikach wyjeżdżających z danego miasta. Połączenia antenowe mogą być realizowane autokarem, mikrobusem lub innym środkiem transportu i bez udziału pilota.
Klient zobowiązany jest przybyć na miejsce zbiórki na 15 min. przed planowanym odjazdem. Możliwa jest dodatkowa przesiadka za granicą do docelowego autokaru.
Godzina powrotu do Katowic, jest podana orientacyjnie i uzależniona jest m.in. od warunków drogowych i atmosferycznych, czasu przejazdu i osób podróżujących, odpraw granicznych.Galeria produktu:

Juwentur-Koszalin Biuro Turystyczno - Usługowe